← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Urbn Square

Urban State NanoPump draadloos, 10,2 bar

VINZ

VINZ Salado ART 2 kettingslot 120 cm met ANWB-score Goed voor fiets, e-bike en fatbike

Kryptonite

Kryptonite Standard Beugelslot ART-2

Prijs
€ 39,99
€ 49,99
€ 30,95
€ 52,01
€ 76,95
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantGemiddelde prijsGemiddelde prijs
Prijsstabiliteitwisselend
€ 29,99 tot € 49,99
stabielbeste
€ 26,95 tot € 31,95
stabiel
€ 47,99 tot € 63,30
Waardering vs categorie———
KleurZwart (pro)—Zwart
eWasteJa——
MateriaalABS—Gehärterd staal
Max. druk10.2 bar——
Fabrikant NaamUrbn Square——
Product hoogte4.30 cm——
Product lengte15.60 cm——
Type fietspompElektrisch——
Product breedte6.20 cm——
Product gewicht0.6 kg——
Met drukregelaarJa——
Met schroefdraadJa——
Taal handleidingEngels, Nederlands, Frans——
Inhoud in grammen162 g——
Verpakking hoogte48 mm——
Verpakking lengte178 mm——
Verpakkingsinhoud- NanoPump - Luchtslang - Ventiel-opzetstukken - Opbergtas——
Verpakking breedte119 mm——
Verpakkingsgewicht651 g——
Geschikt voor FietstypeBaanfiets, Bakfiets, BMX, Cyclocrossfiets, Chopperfiets, Damesfiets, Driewieler, Eenwieler, Elektrische Fiets, Fatbike, Fixie, Gravelbike, Hybridefiets, Herenfiets, Kinderfiets, Ligfiets, Moederfiets, Mountainbike, Omafiets, Racefiets, Stadsfiets, Speed Pedelec fiets, Stepperbike, Transportfiets, Trekkingfiets, Vouwfiets——
Fabrieksgarantie termijn1 jaar——
Geschikt voor fietsventielAuto/Schrader, Frans/Presta, Hollands/Dunlop——
Merk—VINZ—
Type—E-bike—
Afmeting / Grootte—120cm—
Gewicht——Circa 800-900 gram
Type slot——Beugelslot
Afsluiting——Sleutel
Certificering——ART-2
Geschikt voor——Elektrische fietsen, bakfietsen, standaard fietsen
Eigenschappen
  • ✓Product lengte: 15.60 cm
  • ✓Product breedte: 6.20 cm
  • ✓Product hoogte: 4.30 cm
  • ✓Verpakkingsgewicht: 651 g
  • ✓Type fietspomp: Elektrisch
  • ✓Max. druk: 10.2 bar
  • ✓Verpakkingsinhoud: - NanoPump - Luchtslang - Ventiel-opzetstukken - Opbergtas
  • ✓Kleur: Zwart (pro)
  • ✓Inhoud in grammen: 162 g
  • ✓Materiaal: ABS
  • ✓Fabrieksgarantie termijn: 1 jaar
  • ✓Geschikt voor Fietstype: Baanfiets, Bakfiets, BMX, Cyclocrossfiets, Chopperfiets, Damesfiets, Driewieler, Eenwieler, Elektrische Fiets, Fatbike, Fixie, Gravelbike, Hybridefiets, Herenfiets, Kinderfiets, Ligfiets, Moederfiets, Mountainbike, Omafiets, Racefiets, Stad
  • ✓Geschikt voor fietsventiel: Auto/Schrader, Frans/Presta, Hollands/Dunlop
  • ✓Met drukregelaar: Ja
  • ✓Met schroefdraad: Ja
  • ✓Product gewicht: 0.6 kg
  • ✓Taal handleiding: Engels, Nederlands, Frans
  • ✓eWaste: Ja
  • ✓Type: Kettingslot (120cm)
  • ✓Certificering: ART 2-sterren goedgekeurd
  • ✓ANWB-test: Goed (4/5 sterren)
  • ✓Geschikt voor: Elektrische fietsen en fatbikes
  • ✓Rating: 4,40/5 sterren
  • ✓Verzekeringsverplichting: Voldoet aan ART-norm
  • ✓Type: Stalen beugelslot
  • ✓Certificering: ART-2
  • ✓Afmetingen: 22,9 x 10,2 cm
  • ✓Materiaal: Gehärterd staal
  • ✓Gewicht: ca. 800-900g
  • ✓Geschikt voor: Elektrische fietsen en bakfietsen
  • ✓Afsluiting: Klassieke sleutel
Voordelen
  • +Draadloos en via USB oplaadbaar
  • +Maximale druk van 10,2 bar
  • +Geschikt voor Schrader-, Presta- en Dunlopventielen
  • +Vooringestelde standen en handmatig regelbare bandenspanning
  • +Inclusief vier opzetstukken, luchtslang en opbergtas
  • +ART 2 sterren goedkeuring, toelatingsnummer MBT 4269
  • +ANWB-score Goed volgens de verkoper
  • +Gehard staal, schakeldikte 8,3 mm
  • +Licht voor een goedgekeurd kettingslot: 2,46 kilo
  • +Cilinder met anti-boor en anti-picking
  • +Drie sleutels plus sleutelservice
  • +Slijtvaste hoes beschermt frame en ketting
  • +ART-2 gecertificeerd. Erkend door fietsverzekeraar voor schadeclaims
  • +Compact en licht. Gemakkelijk mee te nemen zonder echt belast te worden
  • +Betrouwbare beveiliging voor korte stops in de stad
  • +Solide stalen constructie met jaren gebruiksduur
  • +Goed geprijsd voor deze beveiligingsklasse
Nadelen
  • −De opgegeven accucapaciteit is tegenstrijdig: de producttitel noemt 6.000 mAh, maar de beschrijving 4.200 mAh
  • −Met een productgewicht van 0,6 kg is de pomp niet bijzonder licht voor in een fietstas
  • −Laadduur, gebruiksduur per acculading en pompsnelheid worden niet vermeld
  • −ART 2 volstaat niet voor scooter of brommer
  • −Krap voor een dure e-bike die buiten blijft staan
  • −Keurmerk en ANWB-score zijn opgaven van de verkoper
  • −Niet geschikt voor langdurige beveiliging. Wil je fiets een heel werkdag parkeren, beter naar hoger-end model
  • −Minder flexibel dan kettingsloten. Je bent beperkt door starre vorm
  • −Sleutel kan gemakkelijk verloren gaan; geen digitaal alternatief beschikbaar
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

Sireza®

Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

€ 69,95

OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

OUXI

OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

€ 34,00

MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

MET

MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

€ 38,99

MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

MET SPA

MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

€ 88,95

Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

HITWAY

Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

€ 579,99

Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

Thule

Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

€ 351,00

Gazelle Powervision LED Achterlicht

Gazelle

Gazelle Powervision LED Achterlicht

€ 25,25

Ouxi V8 Display: Begrensd, 48V, voor V8 & H9

Ouxi

Ouxi V8 Display: Begrensd, 48V, voor V8 & H9

€ 30,00