← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Philips

Philips Luchtbevochtiger 1000-serie HU1510/04

Aigostar

Aigostar Misty - Stille Luchtbevochtiger

UpLiving®

UpLiving Luchtbevochtiger 4.5L met Aromatherapie

Prijs
€ 62,89
€ 73,99
€ 38,50
€ 40,75
€ 49,00
€ 59,95
Beoordeling
Categoriewonen-slapenwonen-slapenwonen-slapen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentGemiddelde prijsDicht bij gemeten minimumDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteitstabiel
€ 54,99 tot € 69,99
zeer stabielbeste
€ 38,50 tot € 49,99
zeer stabiel
€ 54,95 tot € 59,95
Waardering vs categorie———
MerkPhilipsAigostarUpLiving®
KleurWitWit—
ModelPhilips 1000 series Luchtbevochtiger330500HIY—
TimerJa——
FilterNeeNee—
SchermLED indicatoren——
Vermogen19.6 W28 W—
BeweegbaarJa——
HygrometerJaNee—
Met wielenNeeNee—
NachtmodusJaJa—
Kind veiligNee——
CE markeringZichtbaar——
Muur montageNeeNee—
Wifi vereistJa——
Geluidsniveau12 dB25 dB—
Fabrikant NaamDAP B.V.——
Product hoogte30.60 cm25.80 cm—
Product lengte17.80 cm18 cm—
Type reinigingWaterfilterGeen reiniging—
Aroma dispenserJa——
IndicatielampjeJa——
Product breedte17.60 cm18 cm—
Product gewicht1.15 kg1.25 kg—
Taal handleidingNederlands, Frans, Engels, Duits——
AfstandsbedieningNeeNee—
Bluetooth vereistNee——
Continu navulbaarJaJa—
Hoogte instelbaarNeeNee—
Verpakking hoogte21.80 cm——
Verpakking lengte35.90 cm——
VerpakkingsinhoudAromapads (3 stuks): FY5100/00, Antikalkcassette: FY5133/00Aigostar Misty luchtbevochtiger—
Aan-uit schakelaarJa——
Indicatie afgerondJa——
Verpakking breedte22 cm——
Verpakkingsgewicht1.84 kg1.48 kg—
Smart Home PlatformAlexa Amazon, Apple HomeKit, Google Assistant——
Inhoud waterreservoir3 l2.50 l—
Type luchtbevochtigerKoudwaterverdamperUltrasoonbevochtiger—
Automatische regulatieJa——
Veiligheid uitschakelenJa——
Automatisch uitschakelenJa——
Geschikt voor ruimte tot41 m²30 m²—
Kan gekoppeld worden metMet apparaten in het ecosysteem van fabrikant——
Verstelbare luchtuitlaatJaJa—
Afneembare waterreservoirJaNee—
Bediening via mobiele appJaNee—
Betaalde diensten vereistNee——
Indicator watercapaciteitJaJa—
KlimaatbeheersingsfunctieBevochtigingsfunctieBevochtigingsfunctie—
Ondersteuning met updatesMinimaal 48 maanden na introductiedatum——
Gaat automatisch aan en uitJa——
Instelbare vochtigheidsgraadNeeJa—
App werkt op besturingssyteemAndroid, iOS——
Ingebouwde luchtkwaliteitmeterNee——
MPN (Manufacturer Part Number)HU1510/04——
Delen van gebruikersgegevens vereistJa, bij aanmaken van account bij app——
Kan zelfstandig met internet verbindenJa——
App vereist voor volledige functionaliteitJaNee—
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Afmeting / Grootte—2.5L32m
Fabrieksgarantie termijn—2 jaar—
Eigenschappen
  • ✓Vermogen: 19.6 W
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Geluidsniveau: 12 dB
  • ✓Product hoogte: 30.60 cm
  • ✓Product lengte: 17.80 cm
  • ✓Product breedte: 17.60 cm
  • ✓Product gewicht: 1.15 kg
  • ✓Inhoud waterreservoir: 3 l
  • ✓Capaciteit: 2.5L
  • &check;Geluidsniveau: <30dB (ultra-stil)
  • &check;Timer: 1-8 uur instelbaar
  • &check;Nevelstanden: 3 niveaus verstelbaar
  • &check;Aromatherapie: Ja, in waterdepot
  • &check;Stroomverbruik: ~25W
  • &check;Garantie: 2 jaar
  • &check;Tank capaciteit: 4.5 liter
  • &check;Bereik: Tot 32 vierkante meter
  • &check;Aromatherapie: Aroma-ring voor etherische oliën
  • &check;Hygrometer: Ingebouwde luchtvochtigheid sensor
  • &check;Geschikt voor: Slaapkamer, woonkamer, kinderkamer, babykamer
  • &check;Geluidsniveau: Zeer stil
  • &check;Rating: 4.50/5 sterren
Voordelen
    • +Extreem stille werking. Echt onder 30dB, perfect voor nachtgebruik
    • +Aromatherapie zonder extra accessoires. Essentiële oliën direct in het water
    • +Instelbare timer tot 8 uur. Je bepaalt zelf wanneer het stopt
    • +Verstelbare nevelintensiteit. Van licht dampen tot agressieve bevochtigung
    • +Betaalbaar middensegment. Geen dure merk-markup
    • +3-in-1 functie: bevochtigt, meet luchtvochtigheid én verspreidt etherische oliën
    • +Aroma-ring voegt aangename geuren toe zonder extra diffuser nodig te hebben
    • +Grote 4.5L tank voor lange werking zonder frequent bijtanken
    • +Compact design past in elk type ruimte (slaapkamer, woonkamer, kinderkamer)
    Nadelen
      • −Klein waterdepot van 2.5L betekent frequent bijvullen in droge klimaten
      • −Bedieningspaneel kan intuïtiever; de timer is lastig in het donker
      • −Kunststof behuizing voelt niet premium; geen waterdicht ontwerp dus voorzichtig met plaatsing
      • −4.5L tank is niet ideaal voor grotere ruimtes; maximaal bereik is 32m²
      • −Aromatherapie-ring kan verstopt raken bij bepaalde oliën; regelmatig schoonmaken nodig
      • −Geen geavanceerde functies zoals timer of app-besturing op dit model
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

      Philips

      Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

      € 254,05

      Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

      Emma

      Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

      € 549,70

      Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

      Emma

      Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

      € 599,70

      Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

      Sprei

      Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

      € 96,95

      Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

      Baseus

      Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

      € 29,89

      EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

      EZVIZ

      EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

      € 172,00

      Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

      Foscam

      Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

      € 253,00

      Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

      Philips

      Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

      € 195,00