← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Philips

Philips series HU2510/10 - Luchtbevochtiger

Aigostar

Aigostar Misty - Stille Luchtbevochtiger

UpLiving®

UpLiving Luchtbevochtiger 4.5L met Aromatherapie

Prijs
€ 63,07
€ 73,99
€ 38,50
€ 40,75
€ 49,00
€ 59,95
Beoordeling
Categoriewonen-slapenwonen-slapenwonen-slapen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentGemiddelde prijsDicht bij gemeten minimumDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteitzeer stabielbeste
€ 58,44 tot € 63,99
zeer stabiel
€ 38,50 tot € 49,99
zeer stabiel
€ 54,95 tot € 59,95
Waardering vs categorie———
MerkPhilipsAigostarUpLiving®
KleurwitWit—
ModelPhilips Air Humidifier 2000-serie330500HIY—
TimerNee——
FilterJaNee—
Vermogen11 W28 W—
BeweegbaarJa——
HygrometerNeeNee—
Met wielenNeeNee—
NachtmodusJaJa—
CADR-waarde0 m³/h——
Kind veiligJa——
CE markeringZichtbaar——
Muur montageNeeNee—
Geluidsniveau22.5 dB25 dB—
Fabrikant NaamDAP B.V.——
Product hoogte32.40 cm25.80 cm—
Product lengte18.40 cm18 cm—
Reparatie typeCarry-in——
Type reinigingWaterfilterGeen reiniging—
Aroma dispenserNee——
IndicatielampjeJa——
Product breedte18.40 cm18 cm—
Product gewicht1.66 kg1.25 kg—
Taal handleidingUniverseel——
AfstandsbedieningNeeNee—
Continu navulbaarNeeJa—
Hoogte instelbaarNeeNee—
Verpakking hoogte22.80 cm——
Verpakking lengte37 cm——
VerpakkingsinhoudPhilips Air Humidifier 2000-serieAigostar Misty luchtbevochtiger—
Aan-uit schakelaarJa——
Indicatie afgerondJa——
Verpakking breedte23.80 cm——
Verpakkingsgewicht2.44 kg1.48 kg—
Inhoud waterreservoir2 l2.50 l—
Type luchtbevochtigerKoudwaterverdamperUltrasoonbevochtiger—
Automatische regulatieJa——
Veiligheid uitschakelenNee——
Automatisch uitschakelenJa——
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar—
Geschikt voor ruimte tot31 m²30 m²—
Verstelbare luchtuitlaatNeeJa—
Afneembare waterreservoirJaNee—
Bediening via mobiele appNeeNee—
Indicator watercapaciteitJaJa—
KlimaatbeheersingsfunctieBevochtigingsfunctieBevochtigingsfunctie—
Gaat automatisch aan en uitJa——
Instelbare vochtigheidsgraadJaJa—
Ingebouwde luchtkwaliteitmeterNee——
MPN (Manufacturer Part Number)HU2510/10——
Kan zelfstandig met internet verbindenNee——
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNee—
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Afmeting / Grootte—2.5L32m
Eigenschappen
  • ✓Vermogen: 11 W
  • ✓Kleur: wit
  • ✓CADR-waarde: 0 m³/h
  • ✓Geluidsniveau: 22.5 dB
  • ✓Product hoogte: 32.40 cm
  • ✓Product lengte: 18.40 cm
  • ✓Product breedte: 18.40 cm
  • ✓Product gewicht: 1.66 kg
  • ✓Capaciteit: 2.5L
  • &check;Geluidsniveau: <30dB (ultra-stil)
  • &check;Timer: 1-8 uur instelbaar
  • &check;Nevelstanden: 3 niveaus verstelbaar
  • &check;Aromatherapie: Ja, in waterdepot
  • &check;Stroomverbruik: ~25W
  • &check;Garantie: 2 jaar
  • &check;Tank capaciteit: 4.5 liter
  • &check;Bereik: Tot 32 vierkante meter
  • &check;Aromatherapie: Aroma-ring voor etherische oliën
  • &check;Hygrometer: Ingebouwde luchtvochtigheid sensor
  • &check;Geschikt voor: Slaapkamer, woonkamer, kinderkamer, babykamer
  • &check;Geluidsniveau: Zeer stil
  • &check;Rating: 4.50/5 sterren
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +Extreem stille werking. Echt onder 30dB, perfect voor nachtgebruik
  • +Aromatherapie zonder extra accessoires. Essentiële oliën direct in het water
  • +Instelbare timer tot 8 uur. Je bepaalt zelf wanneer het stopt
  • +Verstelbare nevelintensiteit. Van licht dampen tot agressieve bevochtigung
  • +Betaalbaar middensegment. Geen dure merk-markup
  • +3-in-1 functie: bevochtigt, meet luchtvochtigheid én verspreidt etherische oliën
  • +Aroma-ring voegt aangename geuren toe zonder extra diffuser nodig te hebben
  • +Grote 4.5L tank voor lange werking zonder frequent bijtanken
  • +Compact design past in elk type ruimte (slaapkamer, woonkamer, kinderkamer)
Nadelen
    • −Klein waterdepot van 2.5L betekent frequent bijvullen in droge klimaten
    • −Bedieningspaneel kan intuïtiever; de timer is lastig in het donker
    • −Kunststof behuizing voelt niet premium; geen waterdicht ontwerp dus voorzichtig met plaatsing
    • −4.5L tank is niet ideaal voor grotere ruimtes; maximaal bereik is 32m²
    • −Aromatherapie-ring kan verstopt raken bij bepaalde oliën; regelmatig schoonmaken nodig
    • −Geen geavanceerde functies zoals timer of app-besturing op dit model
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

    Philips

    Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

    € 254,05

    Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

    Emma

    Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

    € 549,70

    Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

    Emma

    Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

    € 599,70

    Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

    Sprei

    Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

    € 96,95

    Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

    Baseus

    Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

    € 29,89

    EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

    EZVIZ

    EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

    € 172,00

    Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

    Foscam

    Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

    € 253,00

    Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

    Philips

    Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

    € 195,00