← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Mepal

Mepal Isoleerfles Twist Sport 600ml - Lekdicht en 10u koud

Blikkie®

Blikkie Premium RVS sportfles 1 liter met rietje en 3 doppen

Wilford

Wilford Thermosfles 450ml met Thee- en Fruitinfuser, RVS Lekvrij

Prijs
€ 22,13
€ 30,99
€ 29,95
€ 19,99
Beoordeling
Categoriesport-fitnesssport-fitnesssport-fitness
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantAan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteitsterk wisselend
€ 18,80 tot € 34,50
stabielbeste
€ 23,95 tot € 29,95
stabiel
€ 16,14 tot € 19,99
Waardering vs categorie———
KleurMountain redzwartTeal
Inhoud0.60 l1 l450 ml
IsolerendJaJaJa
MateriaalPolypropyleen, RVS, SiliconenRVSRVS
Type flesDrinkfles voor volwassenenDrinkfles voor volwassenen—
Met rietjeJaJa—
OpvouwbaarNeeNee—
Fabrikant NaamMepalBlikkiePLConcepts GmbH & Co KG
Product hoogte23.80 cm26 cm22.80 cm
Product lengte10 cm9 cm6.30 cm
Fan MerchandiseNeeNeeNee
Product breedte7.50 cm9 cm6.30 cm
Product gewicht360 g450 g353 g
Inclusief filterNeeNee—
Type merchandiseGeen merchandise——
Volume in liters0.60 l1 l450 ml
Verpakking hoogte76 mm38 cm7.70 cm
Verpakking lengte224 mm10 cm25.30 cm
Verpakkingsinhoud1RVS Drinkfles rood/zwart · 3 Doppen: one hand Flipdop, rietje, schroefdop · Inclusief: schoonmaakborstel voor het rietjeThermosbeker met Infuser
Verpakking breedte93 mm10 cm7.80 cm
Verpakkingsgewicht349 g660 g0.47 kg
VaatwasserbestendigJaJaNee
Fabrieksgarantie termijn2 jaar1 jaar—
MPN (Manufacturer Part Number)103011073500Blikkie-1000-zIWB-450ML-TEAL
Aanvullende garanties—geen—
Aftersales Service(s)—geen—
Personage van toepassing—Nee—
Merk——Wilford & Sons
Vulklep——Nee
Diameter——6.30 cm
Anti drup——Ja
Breekbaar——Nee
Luchtdicht——Ja
Dubbelwandig——Ja
Inclusief deksel——Ja
Materiaal deksel——RVS
Type thermosfles——Thermoskan
Magnetronbestendig——Nee
Met handgreep / handgrepen——Nee
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Polypropyleen, RVS, Siliconen
  • ✓Inhoud: 0.60 l
  • ✓Kleur: Mountain red
  • ✓Product hoogte: 23.80 cm
  • ✓Product lengte: 10 cm
  • ✓Product breedte: 7.50 cm
  • ✓Product gewicht: 360 g
  • ✓Volume in liters: 0.60 l
  • ✓Materiaal: RVS
  • ✓Inhoud: 1 l
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓Product hoogte: 26 cm
  • ✓Product lengte: 9 cm
  • ✓Product breedte: 9 cm
  • ✓Product gewicht: 450 g
  • ✓Volume in liters: 1 l
  • ✓Diameter: 6.30 cm
  • ✓Materiaal: RVS
  • ✓Inhoud: 450 ml
  • ✓Kleur: Teal
  • ✓Product hoogte: 22.80 cm
  • ✓Product lengte: 6.30 cm
  • ✓Product breedte: 6.30 cm
  • ✓Product gewicht: 353 g
Voordelen
  • +Vacuüm geïsoleerd: realistische 10 uur koude en 6 uur warmte
  • +Lekdicht en blijft rechtop staan - geen natte rugzak
  • +Eenvoudig schoon te maken door brede opening
  • +BPA-vrij en duurzaam ontworpen voor jaren meenemen
  • +Gemaakt in Nederland door Mepal, sinds 1950 betrouwbaar
  • +Drie lekvrije doppen inbegrepen
  • +Driewandig: 24 uur koud, 12 uur warm volgens Blikkie
  • +18/8 roestvrij staal, BPA-vrij, smaakneutraal
  • +Brede opening, vaatwasserbestendig, rietjesborstel
  • +1 liter voor een halve dag
  • +450 gram leeg
  • +Lage prijs; 4,7 uit 5 na ruim 50 beoordelingen
  • +Twee-delige infuser voor thee en fruit zonder losse resten in je drinkopening
  • +Sterke isolatie (12h warm, 24h koud) met geborsteld roestvrij staal 18/8
  • +Brede flessenhals maakt vullen, invullen en schoonmaken moeiteloos
  • +100% BPA-vrij en lekvrij, veilig voor dagelijks gebruik thuis en onderweg
Nadelen
  • −600ml is aan de kleine kant voor hele dag wandelingen
  • −Twist-sluiting is langzamer dan flip-caps voor snel drinken
  • −Vol bijna 1,5 kilo
  • −Rietjesdop niet voor koolzuur of hete dranken
  • −Isolatietijden zonder testcondities
  • −450ml is compact, actieve drinkers vullen halverwege de dag bij
  • −Geen informatie over duurzaamheid van infuser-onderdelen op lange termijn
  • −Alleen geschikt voor wie daadwerkelijk thee of infused water drinkt
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Raku Eagle Pro Series padel racket carbon

Raku

Raku Eagle Pro Series padel racket carbon

€ 55,00

Nike Revolution 8: lichtgewicht hardloopschoen met foam-demping

Nike

Nike Revolution 8: lichtgewicht hardloopschoen met foam-demping

€ 64,99

TriggerPoint Grid STK X - Compacte Waterbestendige Foam Roller

TriggerPoint

TriggerPoint Grid STK X - Compacte Waterbestendige Foam Roller

€ 32,99

Skechers Go Run Consistent 2.0 Advantage: neutrale demping voor dames

Skechers

Skechers Go Run Consistent 2.0 Advantage: neutrale demping voor dames

€ 50,00

Blue Lion MAX-2 Optrekstang

Blue

Blue Lion MAX-2 Optrekstang

€ 45,95

LifeGoods Kinderstep met LED-wielen: Blauw

LifeGoods

LifeGoods Kinderstep met LED-wielen: Blauw

€ 33,99

Fithlon Crosstrainer - Stil, Bluetooth, 16 niveaus, €399

Fithlon

Fithlon Crosstrainer - Stil, Bluetooth, 16 niveaus, €399

€ 399,00

Matchu Sports SUP board Deluxe gekleurd

Matchu

Matchu Sports SUP board Deluxe gekleurd

€ 264,95