← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

JT

JT Products Reisstrijkijzer Klein – Mini Strijkijzer - Inklapbaar - Met Sprayfunctie - Travel Iron – Voor Vakantie & Zakenreis - Compact Reisformaat

RYER

RYER stoomstrijkijzer met stoomgenerator, 1,2 liter

Shine

Shine Mini Stoomstrijkijzer

Prijs
€ 24,95
€ 59,99
€ 69,99
€ 34,99
Beoordeling
Categoriehuishoudapparatuurhuishoudapparatuurhuishoudapparatuur
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Aan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteit—wisselend
€ 43,99 tot € 69,99
stabielbeste
€ 28,99 tot € 34,99
Waardering vs categorie———
MerkJT ProductsRYERShine
KleurGroenZwart, Rosé GoudWit
ModelReisstrijkijzerRYER STEAMSTATION23C26/23000
StoomtipJaJa—
Vermogen1000 W2250 W260 W
Anti drupNeeJa—
DraadloosNeeNeeJa
MateriaalPolypropyleenPlastic, Roestvrij staal, AluminiumKunststof
Steam jet0 g/min375 g/min5 g/min
Snoerlengte1 m2 m300 cm
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
Tumble coardJaNee—
Spray featureJaNee—
Fabrikant NaamTaat ShopMedia Evolution BV—
Materiaal zoolTitaniumKeramische coating—
Product hoogte11.50 cm28.60 cm9 cm
Product lengte8.40 cm35 cm14 cm
Reparatie typeCarry-inCarry-in—
Type flat ironStoomstrijkijzerStoomstrijkijzerStoomstrijkijzer
IndicatielampjeJaJa—
Product breedte6.20 cm18 cm8 cm
Product gewicht0.35 kg2.32 kg0.6 kg
ReisstrijkijzerJaNee—
Opwarmtijd stoom0 seconde45 seconde300 seconde
Taal handleidingNederlandsNederlands, Engels—
Continu navulbaarJaJaJa
Verpakking hoogte10.30 cm22.50 cm—
Verpakking lengte15.80 cm41.60 cm—
VerpakkingsinhoudJT Products Reisstrijkijzer 1x Handleiding 1x Maatbeker 1x Siliconen hoesStoomstrijkijzer met stoomgenerator Handleiding1x Mini Stoomstrijkijzer
Aan-uit schakelaarNeeJaJa
Koord opslagruimteJaJaNee
Verpakking breedte10.50 cm28.50 cm—
Verpakkingsgewicht0.30 kg2.74 kg1000 g
Aantal warmtestanden143
Type antikalksysteemGeen antikalksysteemKalkverzamelaarGeen antikalksysteem
Adjustable ThermostatNeeJaJa
Inhoud waterreservoir60 ml1.2 l2 l
Waterniveau indicatorJaJaJa
Temperatuur veiligheidNeeJaJa
Verticale stoom thrustJaJaNee
Minuten tot aan gebruik115
OverhittingsbeveiligingNeeJa—
Automatisch uitschakelenNeeNee—
Fabrieksgarantie termijn1 jaar1 jaar2 jaar
Afneembare waterreservoirNeeJaJa
Instelbare stoomverdelingJaJaNee
Maximale stoomdruk in Bar05—
Temperatuur- en stoomkeuzeHandmatigHandmatigHandmatig
MPN (Manufacturer Part Number).0000—
Maximale stoomdruk g per minuut0 g/min80 g/min3 g/min
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchade kledingstukkenVal-en stoot, waterschade—
Eigenschappen
  • ✓Vermogen: 1000 W
  • ✓Snoerlengte: 1 m
  • ✓Materiaal: Polypropyleen
  • ✓Kleur: Groen
  • ✓Steam jet: 0 g/min
  • ✓Product hoogte: 11.50 cm
  • ✓Product lengte: 8.40 cm
  • ✓Product breedte: 6.20 cm
  • ✓Vermogen: 2250 W
  • ✓Snoerlengte: 2 m
  • ✓Materiaal: Plastic, Roestvrij staal, Aluminium
  • ✓Kleur: Zwart, Rosé Goud
  • ✓Steam jet: 375 g/min
  • ✓Product hoogte: 28.60 cm
  • ✓Product lengte: 35 cm
  • ✓Product breedte: 18 cm
  • ✓Type: Draadloos mini stoomstrijkijzer
  • ✓Strijkzool: Non-stick coating
  • ✓Temperatuurstanden: 3 standen
  • ✓Gewicht: Lichtgewicht (compact formaat)
  • ✓Voeding: Elektrisch (netstekker)
  • ✓Kleur: Wit/Blauw
  • ✓Geschikt voor: Reizen, zakelijke trips, thuisgebruik
Voordelen
    • +2250 W met tot 5 bar en stoomstoot van 375 g/min
    • +Uitneembare tank van 1,2 liter
    • +Keramische antikleefzool
    • +Verticaal stomen en droogstrijken
    • +Anti-drup en kalkverzamelaar
    • +Basisstation met vergrendeling en snoeropberging
    • +Lage prijs, Nederlandse handleiding
    • +Non-stick strijkzool voorkomt kleven en beschadigen van stoffen
    • +Drie temperatuurstanden voor verschillende stofsoorten (zijde tot katoen)
    • +Extreem lichtgewicht en compact. Perfect voor in je handbagage
    • +Snelle opwarmtijd van enkele minuten
    Nadelen
      • −Geen automatische uitschakeling
      • −Eén jaar garantie, exclusief waterschade
      • −Stoomopgaven tegenstrijdig; geen slang zoals bij een echte generator
      • −Kleiner strijkoppervlak dan standaardstrijkijzers. Langer strijken nodig
      • −Watertank is klein, dus je moet vaker bijvullen voor grotere kledingstukken
      • −Beperkt stoomvermogen. Minder geschikt voor zware, diepe kreuken
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Philips 7000 - 3-in-1 Stofzuiger & Dweil

      Philips

      Philips 7000 - 3-in-1 Stofzuiger & Dweil

      € 393,00

      Roborock QR 598 met 8.000 Pa en multifunctioneel dock

      Roborock

      Roborock QR 598 met 8.000 Pa en multifunctioneel dock

      € 276,86

      Braun CareStyle 1 Pro - Stoomgenerator

      Braun

      Braun CareStyle 1 Pro - Stoomgenerator

      € 100,23

      Haier HW90-B14939-DF 9 kg en 67 dB

      Haier

      Haier HW90-B14939-DF 9 kg en 67 dB

      € 599,00

      AEG ProSense 6000 Wasmachine

      AEG

      AEG ProSense 6000 Wasmachine

      € 552,00

      Samsung DV90DG6845LKU3 9 kg met AI Dry+

      Samsung

      Samsung DV90DG6845LKU3 9 kg met AI Dry+

      € 738,85

      Tefal Pro Express Protect Stoomgenerator

      Tefal

      Tefal Pro Express Protect Stoomgenerator

      € 210,95

      Bosch WAN2827YFG 8 kg met Iron Assist

      Bosch

      Bosch WAN2827YFG 8 kg met Iron Assist

      € 627,00