← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Nordväl

Nordväl DC202-2CH Dashcam - Incl. 256GB SD Kaart - 4K Ultra HD voor en 2K QHD achter

VIOFO

VIOFO A229 Pro 3CH dashcam 4K voor, 2K achter en interieurcamera

VIOFO

VIOFO A329 1CH Dashcam 4K 60fps met GPS en WiFi 6

Prijs
€ 329,00
€ 329,95
€ 309,95
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kant—Gemiddelde prijs
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 269,00 tot € 329,00
—stabiel
€ 279,00 tot € 309,95
Waardering vs categorie———
GPSJaJaJa
MerkNordvälViofoViofo
WIFIJaJaJa
KleurZwartZwartZwart
ModelDC202-2CH + 256GBA229 Pro 3CH - Triple dashcamA329
G-SensorJaJaJa
BluetoothNeeJaJa
NachtmodusJaJaJa
TouchscreenNeeNeeNee
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
Dual DashcamJaJaNee
ParkeermodusJaJaJa
Voedingstype2-draads, Accu, Adapter/ lichtnet, Auto aanstekerplug, USBAdapter/ lichtnet, Auto aanstekerplug, AutoladerAccu, Batterij, Autolader, Adapter/ lichtnet, Auto aanstekerplug, USB
Wifi vereistJaNeeJa
LooprecordingJaJaJa
Schermgrootte0 Inch2.4 Inch2.4 Inch
Fabrikant NaamNordvälVIOFO Benelux B.V.—
Product hoogte3.5 cm8 cm99.1 mm
Product lengte3.4 cm4 cm50.9 mm
Reparatie typeCarry-inCarry-in—
Videoresolutie4K4K4K
Introductiejaar202420232024
Product breedte11.3 cm5 cm43.2 mm
Product gewicht0.16 kg0.25 kg0.60 kg
IntroductiemaandJanuariOktober—
Taal handleidingEngels, Frans, Duits, NederlandsEngels, Nederlands, FransEngels, Nederlands, Duits, Frans
TaalinstellingenNederlandsEngels, Frans, NederlandsDuits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel, Spaans
Aantal megapixels3.7 Megapixel5 Megapixel8 Megapixel
BeeldstabilisatorYYY
Type input/outputUSB-CMicro-HDMIUSB-C
Verpakking hoogte6 cm10.50 cm—
Verpakking lengte24.30 cm19.30 cm—
VerpakkingsinhoudNordväl DC202-2CH voor en achter camera // Micro SD kaart // USB-C voedingskabel (2,5m) + USB autolader // AV-kabel achter camera (6m) // Elektrostatische folie // 5x Kabel clips + kabel wegwerktool // Extra tapes // GebruikershandleidingDashcam achtercamera interieurcamera CPL filter 3M stickers Kabels Handleiding- VIOFO A329 1CH Dashcam - GPS-module - Voedingskabel (12V/24V) - USB-kabel - Montagebeugel met 3M-plakstrip - Extra 3M-plakstrips - Trimtool - Kabelclips - Gebruikershandleiding - Garantiekaart
Aantal usb-poorten111
Verpakking breedte14 cm14.60 cm—
Verpakkingsgewicht0.77 kg0.91 kg0.55 kg
Zichtbare microfoonNeeNeeJa
Foto functionaliteitJaJaJa
Inclusief adapter(s)JaJaJa
Type stroomaansluitingUSB-kabel, Sigarettenaansteker autoAccu, Sigarettenaansteker auto, USB-kabel, NetstroomBatterij, Sigarettenaansteker auto, USB-kabel
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar2 jaar
Type extern geheugenslotMicro SDMicro SDMinidrive
Betaalde diensten vereistNeeNeeInformatie niet beschikbaar
Ondersteuning met updatesMinimaal 24 maanden na introductiedatumMinimaal 60 maanden na introductiedatum—
Camera kijkhoek horizontaal140160140
App werkt op besturingssyteemAndroid, iOSAndroid, iOSInformatie niet beschikbaar
MPN (Manufacturer Part Number)DC202-2CH 256GB9404400086—
Uitzonderingen fabrieksgarantieValschade, waterschadeGeen—
Mobiele data verbinding mogelijkNeeJaInformatie niet beschikbaar
Kan zelfstandig met internet verbindenJaNeeNee
App vereist voor volledige functionaliteitJaNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNee—
Kan gekoppeld worden met—Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatieInformatie niet beschikbaar
Delen van gebruikersgegevens vereist—NeeInformatie niet beschikbaar
Bluetooth vereist——Ja
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 0.16 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 0 Inch
  • ✓Product hoogte: 3.5 cm
  • ✓Product lengte: 3.4 cm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product gewicht: 0.25 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.4 Inch
  • ✓Product hoogte: 8 cm
  • ✓Product lengte: 4 cm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2023
  • ✓Product breedte: 5 cm
  • ✓Product gewicht: 0.60 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.4 Inch
  • ✓Product hoogte: 99.1 mm
  • ✓Product lengte: 50.9 mm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 43.2 mm
Voordelen
  • +4K resolutie voor haarscherp beeld
  • +Premium uitvoering met hoogwaardige materialen
  • +Goed beoordeeld door gebruikers
  • +Drie camera's met Sony STARVIS 2 en HDR
  • +4K voor, 2K achter, infrarood interieur
  • +GPS, G-sensor en 24/7 parkeermodus
  • +Wifi en bluetooth met app
  • +CPL-filter en Nederlandse handleiding inbegrepen
  • +Minimaal vijf jaar updates
  • +Twee jaar garantie; 4,8 uit 5 na bijna 20 beoordelingen
  • +4K-resolutie bij 60fps voor scherpe details zoals kentekenplaten en verkeersborden
  • +Sony STARVIS 2-sensor die volgens de specificaties voor beter nachtzicht zorgt
  • +WiFi 6 en de VIOFO-app voor het bekijken, downloaden en delen van opnames zonder de geheugenkaart te verwijderen
  • +Ondersteunt microSD-kaarten tot 512GB en een externe SSD voor extra lange opnametijd
  • +Parkeermodus met G-sensor, automatisch opnemen bij start/stop van de motor en een meegeleverde GPS-module voor locatie en snelheid
Nadelen
    • −Montage van drie kabels
    • −Hardwire kit en microSD niet inbegrepen
    • −Klein scherm zonder touch
    • −Eén camera (1CH), gericht naar voren; er is geen achteruitrijcamera of tweede kanaal beschikbaar
    • −Klein 2,4 inch scherm zonder touchscreen, bediening verloopt dus via knoppen in plaats van aanraakbediening
    • −De opgegeven specificaties vermelden een verpakkingsgewicht van 0,55 kg tegenover een productgewicht van 0,60 kg; een verpakking die lichter is dan het product zelf is niet logisch en wijst op een fout in de brongegevens, controleer dit bij de aanbieder voor je op het exacte gewicht vertrouwt
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

    Sireza®

    Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

    € 69,95

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    OUXI

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    € 34,00

    MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

    MET

    MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

    € 38,99

    MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

    MET SPA

    MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

    € 88,95

    Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

    HITWAY

    Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

    € 579,99

    Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

    Thule

    Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

    € 351,00

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    Gazelle

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    € 25,25

    Ouxi V8 Display: Begrensd, 48V, voor V8 & H9

    Ouxi

    Ouxi V8 Display: Begrensd, 48V, voor V8 & H9

    € 30,00