← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Vitamo

Vitamo Katten Anti Krab Training Sheets 8 Stuks

Honeyguardian

Honeyguardian Automatische Kattenbakzakken

cozy.®

cozy.® Pro Plus 2026 drinkfontein, filter en 2,2 liter

Prijs
€ 19,95
€ 21,95
€ 15,54
€ 25,00
€ 34,95
Beoordeling
Categoriehuisdierenhuisdierenhuisdieren
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentGemiddelde prijsDicht bij gemeten minimumGemiddelde prijs
Prijsstabiliteitzeer stabielbeste
€ 17,95 tot € 21,95
stabiel
€ 15,54 tot € 25,00
zeer stabiel
€ 32,33 tot € 34,95
Waardering vs categorie———
KleurTransparant-8stwitZwart
WasbaarNee——
MateriaalGore-TexPlasticPlastic
Muur montageNee——
Type krabpaalKrabvellen——
Fabrikant NaamGo Positive Products BV——
Product hoogte43.20 cm4 cm13 cm
Product lengte43.20 cm35 cm18 cm
Aantal niveau's8——
Product breedte30.50 cm25 cm17 cm
Product gewicht0.1 kg1.50 kg0.57 kg
Type krabmeubelKrabpaal——
Aantal ligplekken8——
Hoogte instelbaarJa——
Krabmeubel optiesHoogte instelbaar——
Verpakking hoogte8 mm——
Verpakking lengte434 mm——
Verpakkingsinhoud1 Set Anti Krab Training Sheets (8 vellen)5 rollen met elk 20 afvalzakken.Drinkfontein kat Pro Plus, waterpompje met kabeltje, adapter en 1 filter
Uitneembaar kussenNee——
Verpakking breedte309 mm——
Verpakkingsgewicht0.28 kg0.00 kg0.54 kg
Geschikt voor kittensJaJa—
Aantal stuks in verpakking8 stuk(s)——
Merk—Honeyguardian—
Met zeef—Nee—
App functies—Logboek bijhouden, Pushmeldingen, Reinigingscycli starten, Volle afvalbakherinneringGeen, Waterniveau meldingen
Wifi vereist—JaNee
Type kattenbak—Open—
Grote kattenbak—Nee—
Introductiejaar—20262025
Met verlichting—Nee—
Introductiemaand—FebruariOktober
Type verlichting—Zonder verlichting—
Bluetooth vereist—NeeNee
Inclusief lade(s)—Nee—
Minimaal gewicht kat—5 kg—
Automatische kattenbak—Ja—
Met geurcontrole/filter—Ja—
Betaalde diensten vereist—NeeNee
Geschikt voor aantal katten—1—
App werkt op besturingssyteem—Android, iOSNiet van toepassing
Geschikt voor type kattenbakvulling—Klontvormend—
Delen van gebruikersgegevens vereist—NeeNee
Kan zelfstandig met internet verbinden—NeeNee
App vereist voor volledige functionaliteit—NeeNee
Inhoud——2 l
Type dier——Hond, Kat
Oplaadbaar——Nee
Voedingstype——Adapter/ lichtnet
Compatibel met——Nee
Batterijen nodig——Nee
Taal handleiding——Universeel
Accu/batterij code——Geen batterijen
Accu/batterij model——Geen batterijen
Bediening via mobiele app——Nee
Mobiele data verbinding mogelijk——Niet van toepassing
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Gore-Tex
  • ✓Kleur: Transparant-8st
  • ✓Product hoogte: 43.20 cm
  • ✓Product lengte: 43.20 cm
  • ✓Aantal niveau's: 8
  • ✓Product breedte: 30.50 cm
  • ✓Product gewicht: 0.1 kg
  • ✓Aantal ligplekken: 8
  • ✓Aantal zakken: 100 stuks
  • ✓Verpakking: 5 rollen met elk 20 zakken
  • ✓Materiaal: Kunststof (lekvrij)
  • ✓Geschikt voor: Honeyguardian automatische kattenbakken
  • ✓Duurzaamheid: Voorraaad voor ongeveer 1 jaar
  • ✓Merk: Honeyguardian
  • ✓Type dier: Hond, Kat
  • ✓Inhoud: 2 l
  • ✓App functies: Geen, Waterniveau meldingen
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: Plastic
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 13 cm
  • ✓Product lengte: 18 cm
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +100 zakken per verpakking - meer dan een jaar voorraaad
  • +Speciaal ontworpen voor Honeyguardian automatische bakken
  • +Lekvrij kunststof voorkomt nare verrassingen en geuren
  • +Gemakkelijk in te laden in de automatische bak
  • +Zeer betaalbaar - slechts 25 cent per zak
  • +Laat water continu circuleren en wordt geleverd met één filter
  • +Werkt via een meegeleverde adapter, zonder batterijen of app
  • +Compact ontwerp dat volgens de twee maatopgaven weinig plaats inneemt
  • +Geschikt voor katten en honden
  • +De productpagina vermeldt een noodreservoir van 120 ml en twee jaar garantie
Nadelen
    • −Alleen geschikt voor Honeyguardian automatische bakken, niet voor handmatige bakken
    • −Kunststof zakken zijn niet biologisch afbreekbaar
    • −Kan snel op zijn als je meerdere katten hebt
    • −Inhoud en afmetingen worden op de productpagina tegenstrijdig opgegeven
    • −Het geluidsniveau is niet in decibel gespecificeerd
    • −Het verpakkingsgewicht van 0,54 kg is lager dan het opgegeven productgewicht van 0,57 kg en lijkt daarom onbetrouwbaar
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

    Beeztees

    Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

    € 49,94

    cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

    cozy.®

    cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

    € 29,95

    Happy Things® Voerbak met Camera - 4L RVS

    Happy Things

    Happy Things® Voerbak met Camera - 4L RVS

    € 74,95

    Orijen Kitten - Premium Voeding

    Orijen

    Orijen Kitten - Premium Voeding

    € 32,39

    Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

    Orijen

    Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

    € 76,20

    Royal Canin Mini Adult hondenvoer 3 x 2 kg

    Royal Canin

    Royal Canin Mini Adult hondenvoer 3 x 2 kg

    € 59,34

    Orijen Whole Prey - Premium Kattenvoer

    Orijen

    Orijen Whole Prey - Premium Kattenvoer

    € 31,19

    Orijen Cat Fit & Trim graanvrij kattenvoer 5,4 kg met 85 procent dierlijke ingredienten

    Orijen

    Orijen Cat Fit & Trim graanvrij kattenvoer 5,4 kg met 85 procent dierlijke ingredienten

    € 64,81