← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

LifeGoods

LifeGoods Ergonomische Bureaustoel - NEN1335-gecertificeerd - Gamestoel - Office Chair - Volwassenen - Kantoorstoel - Verstelbaar - Zwart

RACINGX

RACINGX Gaming Chair - Ergonomisch met Voetsteun €69,99

Ergonomische

Stane Pro Ergonomische Bureaustoel - Mesh, 130 kg, 5 jaar

Prijs
€ 89,99
€ 94,99
€ 69,99
€ 224,95
€ 249,00
Beoordeling
Categoriegaminggaminggaming
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore34/10066/100beste52/100
Prijssegment
Midden
Midden
Premium
Prijspositiegoedkoper dan 41%goedkoper dan 52%bestegoedkoper dan 19%
KoopmomentAan de hoge kant—Aan de hoge kant
Prijsstabiliteitwisselend
€ 74,99 tot € 94,99
—stabielbeste
€ 189,00 tot € 249,00
Waardering vs categoriebeter dan 36%beter dan 83%bestebeter dan 68%
KleurRonde leuningWIT, ZWARTZwart - Pro Line
DoelgroepVolwassenen—Volwassenen
DraaibaarJa—Ja
MateriaalKunststofMetaal, KunstleerMesh, Kunststof
Zitdiepte54 cm50 cm52 cm
Zithoogte60.50 cm63 cm57 cm
Met wielenJaJaJa
Type zittingVerstelbaar in hoogte—Verstelbaar in hoogte
Fabrikant NaamLifeGoods Group B.V.——
Product diepte63.5 cm—52 cm
Product hoogte112.50 cm—109.50 cm
Product breedte65 cm—49 cm
Type rugleuningKantelbaar, in meerdere standen vast te zetten—Kantelbaar, in meerdere standen vast te zetten
Materiaal wielenKunststof—Kunststof
Taal handleidingEngels, Frans, NederlandsUniverseelNederlands
Type bureaustoelBureaustoel—Bureaustoel
Verpakking hoogte30 cm——
Verpakking lengte65 cm——
Verpakkingsinhoud1x Bureaustoel - 1x Handleiding - Bevestigingsmaterialen1X Gamestoel 1X HandleidingMontagemateriaal Gebruikershandleiding Onderdelen
Maximale zithoogte60.50 cm—57 cm
Minimale zithoogte49.50 cm—47 cm
Verpakking breedte61 cm——
Verpakkingsgewicht15 kg20 kg19 kg
Inclusief armleuningVerstelbare armleuningen in hoogte en diepte (2D)JaVerstelbare armleuning in hoogte, diepte, draaibaar (3D)
Inclusief hoofdsteunNee—Nee
Materiaal rugleuningMesh—Mesh
Max. belastbaar gewicht130 kg150 kg130 kg
Verstelbaar onderrug gedeelteNee—Ja
Rugleuning in hoogte verstelbaarNee—Nee
Hoogte instelbaar—Ja—
Flexibele rugleuning—Ja—
Type game- of racestoel—Gamestoel—
Merk——Ergonomische
Aanvullende garanties——Standaard 5 jaar garantie.
Aftersales Service(s)——-
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Ronde leuning
  • ✓Zitdiepte: 54 cm
  • ✓Zithoogte: 60.50 cm
  • ✓Product diepte: 63.5 cm
  • ✓Product hoogte: 112.50 cm
  • ✓Product breedte: 65 cm
  • ✓Maximale zithoogte: 60.50 cm
  • ✓Materiaal: Metaal, Kunstleer
  • ✓Kleur: WIT, ZWART
  • ✓Zitdiepte: 50 cm
  • ✓Zithoogte: 63 cm
  • ✓Max. belastbaar gewicht: 150 kg
  • ✓Met wielen: Ja
  • ✓Hoogte instelbaar: Ja
  • ✓Flexibele rugleuning: Ja
  • ✓Ergonomisch ontwerp: volledige lumbaale ondersteuning
  • ✓Zitmateriaaltje: luchtdoorlatend schuim met 5cm dikte
  • ✓Armleuningsteunen: verstelbaar in hoogte en hoek
  • ✓Wipfunctie: aanpasbare zithoek van 110° tot 140°
  • ✓Sterrvoet: 5-wielig aluminium onderstel met 360° draaiing
  • ✓Maximaal gewicht: tot 120 kg
  • ✓Hoogteverstelling: elektrisch van 42cm tot 52cm zithoogte
Voordelen
  • +Ideaal voor gaming en esports
  • +Goed beoordeeld door gebruikers
  • +Ergonomisch metalen frame ondersteunt gezonde zithouding
  • +Dikke gewatteerde rugleuning en zitting voor extra comfort
  • +Rugleuning en zitting tot 160 graden instelbaar
  • +Afneembare hoofd- en lendenkussen voor optimale ondersteuning
  • +Zachte bekleding die makkelijk schoon te maken is
  • +In hoogte verstelbare lendensteun voor ondersteuning van de onderrug
  • +3D-armleuningen verstelbaar in hoogte, diepte en draaibaarheid
  • +Draagvermogen tot 130 kg volgens de specificaties
  • +Standaard 5 jaar garantie van de aanbieder
  • +Compacte afmetingen (49 x 52 cm) geschikt voor kleinere werkplekken
Nadelen
    • −Geen informatie over maximale gewichtslimiet
    • −Voetsteun is een vast onderdeel, niet afzonderlijk verstelbaar
    • −Donkere kleuren kunnen snel stof en vuil zichtbaar maken
    • −Geen hoofdsteun inbegrepen
    • −Rugleuning is niet in hoogte verstelbaar, alleen kantelbaar
    • −Zelf monteren vereist, wat tijd en ruimte kost
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Nintendo Switch OLED 7": 64GB, levendige kleuren

    Nintendo

    Nintendo Switch OLED 7": 64GB, levendige kleuren

    Premium

    € 318,00

    Samsung Odyssey G9 - 49" OLED ultrawide 240Hz gamingmonitor

    Samsung

    Samsung Odyssey G9 - 49" OLED ultrawide 240Hz gamingmonitor

    Premium

    € 919,00

    Samsung Odyssey G8: 4K OLED gaming monitor 240Hz

    Samsung

    Samsung Odyssey G8: 4K OLED gaming monitor 240Hz

    Premium

    € 595,00

    Nintendo Switch OLED Wit: 7 inch scherm, 64 GB

    Nintendo

    Nintendo Switch OLED Wit: 7 inch scherm, 64 GB

    Premium

    € 318,00

    ASUS ROG Strix XG27UCS - 4K Gaming Monitor

    Asus

    ASUS ROG Strix XG27UCS - 4K Gaming Monitor

    Premium

    € 349,00

    Samsung Odyssey G7: 4K Gaming Monitor 144Hz, 27 Inch

    Samsung

    Samsung Odyssey G7: 4K Gaming Monitor 144Hz, 27 Inch

    Premium

    € 325,00

    Nintendo Switch Console Blauw/Rood - Verbeterde Accuduur (XK)

    Nintendo

    Nintendo Switch Console Blauw/Rood - Verbeterde Accuduur (XK)

    Premium

    € 248,00

    GameSir G7 Pro - Draadloze Xbox controller met Hall Effect triggers

    Gamesir

    GameSir G7 Pro - Draadloze Xbox controller met Hall Effect triggers

    Midden

    € 99,00