← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Power Dynamics

Power Dynamics Geluidsinstallatie met PDM25 100V versterker met Bluetooth & 4 CSPB5 plafondspeakers

Audizio

Audizio AD200B - Bluetooth HiFi Versterker

Audizio

Audizio AD220B - 400W Stereo Versterker

Prijs
€ 179,00
€ 99,90
€ 119,90
€ 119,90
€ 134,90
Beoordeling
Categorietv-beeld-geluidtv-beeld-geluidtv-beeld-geluid
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Dicht bij gemeten minimumDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteit—zeer stabielbeste
€ 99,90 tot € 119,90
zeer stabiel
€ 119,90 tot € 134,90
Waardering vs categorie———
NFCNee—Nee
MerkPower DynamicsStereoStereo
WIFIGeen Wi-Fi—Geen Wi-Fi
KleurGeluidsinstallatie met PDM25 100V versterker met Bluetooth & 4 CSPB5 plafondspeakersZwartZwart
ModelPower Dynamics 100V sets—Audizio versterkers
SmartNee——
Bi-WiringNee——
BluetoothJa—Ja
MultiroomNee—Nee
OntvangstFM radio——
GlansgraadMat——
KoppelbaarNee——
App functiesGeen——
CE markeringZichtbaar——
Type speakerInbouw/plafond speaker——
VoedingstypeLichtnet——
Fabrikant NaamTronios B.V.——
Product hoogte6.50 cm—9.7 cm
Product lengte20.50 cm—31.5 cm
Reparatie typeCarry-in——
SpatwaterdichtNee——
Speakersysteem1-weg——
WaterbestendigNee——
Actieve speakerNee——
Met verlichtingNee——
Product breedte28.50 cm—43 cm
Product gewicht6.90 kg—4.20 kg
SpraakbesturingNee——
Woofer diameter5 Inch——
Bluetooth versieBluetooth 4.2——
Draadloos bereik10 m—10 m
IP-certificeringGeen IP certificering——
Streaming optiesGeen streamingoptie——
Taal handleidingEngels, Nederlands, Frans——
Tweeter diameter1 Inch——
AfstandsbedieningJa—Ja
Verpakking hoogte6.50 cm——
Verpakking lengte20.50 cm——
Verpakkingsinhoud25W versterker met Bluetooth, 4 plafondluidsprekers, 50 meter speakerkabel, afstandsbediening—1x Audizio AD220B versterker 1x Afstandsbediening 1x Handleiding
Subwoofer diameter5 Inch——
Verpakking breedte28.50 cm——
Verpakkingsgewicht6.90 kg—4.20 kg
Aantal luidsprekers4——
Maximale frequentie18000 Hz——
Met SD-kaart ingangNee——
Minimale frequentie50 Hz——
Nominale impedantie8 Ohm——
Smart Home PlatformGeen platform——
Inclusief belfunctieNee——
Inclusief versterkerNee——
Met powerbankfunctieNee——
KoptelefoonaansluitingNee—Ja
Magnetisch afgeschermdNee——
Totaal uitgangsvermogen25 W—400 W
Fabrieksgarantie termijn2 jaar—2 jaar
Gevoeligheid luidspreker89 dB——
Betaalde diensten vereistNee——
MPN (Manufacturer Part Number)60000966——
Uitzonderingen fabrieksgarantie2 jaar——
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangenGeen——
Aantal meegeleverde accu's/batterijenGeen——
Kan zelfstandig met internet verbindenNee——
App vereist voor volledige functionaliteitNee——
Aantal producten in consumenteneenheid (CE)4——
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Touchscreen——Nee
USB voorzijde——0
USB aansluiting——0
Type audiokanaal——2.1
Ethernet verbinding——0
Type home Cinema-set——2.1
Aantal Optische ingangen——1
Aantal RCA aansluitingen——3
Type extern geheugenslot——Geen extern geheugenslot
Bediening via mobiele app——Nee
Totaal uitgangsvermogen RMS 2 OHM——0 W
Totaal uitgangsvermogen RMS 4 OHM——0 W
Totaal uitgangsvermogen RMS 8 OHM——400 W
Energieverbruik in stand -by modus——0
Eigenschappen
  • ✓Afstandsbediening: Ja
  • ✓Spraakbesturing: Nee
  • ✓Bluetooth: Ja
  • ✓Product hoogte: 6.50 cm
  • ✓Product lengte: 20.50 cm
  • ✓Speakersysteem: 1-weg
  • ✓Product breedte: 28.50 cm
  • ✓Product gewicht: 6.90 kg
  • ✓Vermogen: 2x 40W RMS (stereo klasse A/B)
  • ✓Ingangen: 3x cinch (RCA), Bluetooth 5.0
  • ✓Uitgang: Subwoofer pre-out (RCA)
  • ✓Frequentiebereik: 20Hz - 20kHz
  • ✓Afmetingen: 430 x 90 x 330mm (HxBxD)
  • ✓Gewicht: Ongeveer 3.2kg (aluminiumbehuizing)
  • ✓Voeding: 230V AC, gemiddeld verbruik 20W
  • ✓Vermogen: 400W RMS stereo
  • ✓Connectiviteit: Bluetooth, RCA ingangen, digitale S/PDIF ingang
  • ✓Subwoofer-uitgang: Ja, RCA-verbinding
  • ✓Toonregeling: Bas, Mid, Treble regelaar
  • ✓Afstandsbediening: Ja, inbegrepen
  • ✓Afmetingen: Compact (27x10x20cm)
  • ✓Kleur: Zwart
Voordelen
    • +Subwoofer-aansluiting. Zeldzaam in deze prijsklasse, essentieel voor basisgenieters
    • +Warm, karaktervol geluid dat vinyl en klassieke muziek goed doet
    • +Drie cinch-ingangen bieden flexibiliteit voor meerdere audiobronnen
    • +Betrouwbare Bluetooth-verbinding zonder latencyissues
    • +Compact formaat (past op elk dressoir of kast)
    • +400W vermogen met rijke, warme klank en goede detailniveaus
    • +Bluetooth-connectiviteit voor draadloos streamen van telefoon of tablet
    • +Subwoofer-uitgang voor uitbreidbare audio-setup
    • +Meerdere ingangen (RCA, digitaal) voor flexibele aansluiting
    • +Inclusief afstandsbediening en gedetailleerde toonregeling
    Nadelen
      • −Geen digitale input (SPDIF/Toslink). Streaming gaat alleen via Bluetooth
      • −Vermogenspecificaties niet duidelijk gecommuniceerd in marketingmateriaal
      • −Remote control ontbreekt. Bedieningsknoppen alleen op de voorkant
      • −Geen WiFi of AirPlay-ondersteuning, alleen Bluetooth
      • −Basisuitvoering zonder extra functies zoals streaming diensten of ingebouwde DAC
      • −Limited grootte kan suboptimaal zijn voor zeer grote ruimtes (>50m²)
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

      Epson

      Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

      € 399,00

      LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

      LG

      LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

      € 299,00

      JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

      JBL

      JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

      € 709,00

      Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

      Harman

      Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

      € 149,00

      Samsung HW-QS700F Soundbar 3.1.2 Dolby Atmos Zwart

      Samsung

      Samsung HW-QS700F Soundbar 3.1.2 Dolby Atmos Zwart

      € 279,53

      JBL Charge 6 Bluetooth-speaker: Blauw

      JBL

      JBL Charge 6 Bluetooth-speaker: Blauw

      € 124,00

      LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

      LG

      LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

      € 849,00

      LG B5 OLED 48 inch: pure zwartwaarden tegen scherpe prijs

      LG

      LG B5 OLED 48 inch: pure zwartwaarden tegen scherpe prijs

      € 788,00