← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Bose

Vervangende Oorkussens voor Bose QuietComfort 35 (QC35) Bose Quiet Comfort 35 II (QC35 II) Over-ear Hoofdtelefoon van MMOBIEL - Cooling Gel Koptelefoon Oorkussens - Hoofdtelefoon Earpads – Zwart

Bose

UPLY set oorkussens voor Bose QuietComfort 35 II, QC25, QC15 en SoundLink

PowerLocus

PowerLocus Boom Bluetooth Koptelefoon

Prijs
€ 14,59
€ 15,99
€ 19,99
€ 32,99
Beoordeling
Categorietv-beeld-geluidtv-beeld-geluidtv-beeld-geluid
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore66/10058/10067/100beste
Prijssegment
Budget
Budget
Budget
Prijspositiegoedkoper dan 97%bestegoedkoper dan 94%goedkoper dan 88%
Koopmoment—Goed koopmomentAan de hoge kant
Prijsstabiliteit—wisselend
€ 15,99 tot € 19,99
stabielbeste
€ 26,99 tot € 32,99
Waardering vs categoriebeter dan 49%beter dan 49%beter dan 67%beste
KleurZwart - Cooling Gel—Oranje
MateriaalStof——
Fabrikant NaamMMOBIEL——
Product hoogte3.3 cm——
Product lengte17.6 cm——
Product breedte10.3 cm——
Taal handleidingUniverseel——
Geschikt voor merkBose——
Geschikt voor type koptelefoonOver-ear koptelefoon——
Geschikt voor model koptelefoonBose QuietComfort 45——
Merk—BosePowerLocus
NFC——Nee
Model——Boom
Draagwijze——Hoofdband
Hi-Res Audio——Ja
Voedingstype——Oplaadbare ingebouwde batterij
Wifi vereist——Nee
Type klankkast——Gesloten
Type microfoon——In schelp
Waterbestendig——Nee
Bediening Audio——Universeel
Product gewicht——181 g
Bluetooth versie——Bluetooth 5.4
Draadloos bereik——20 m
Koptelefoon voor——Sporten, Dagelijks gebruik
Noise cancelling——Nee
Type koptelefoon——Over-ear
Volumebegrenzing——Ja
Bluetooth vereist——Ja
Type input/output——Bluetooth, 3.5 mm jack
Verpakkingsinhoud——PowerLocus Boom koptelefoon USB-C oplaadkabel 3,5mm Aux-audiokabel Gebruikershandleiding (meertalig, inclusief Engels, Nederlands en Frans)
Verpakkingsgewicht——181 g
Minimale frequentie——20 Hz
Maximale batterijduur——60 uur
Fabrieksgarantie termijn——2 jaar
Bediening via mobiele app——Nee
App werkt op besturingssyteem——Windows, iOS, iPadOS, Android
Maximum vermogen voor opladen——5 W
Minimum vermogen voor opladen——0.05 W
Type draadloze koptelefoonverbinding——Bluetooth
App vereist voor volledige functionaliteit——Nee
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Stof
  • ✓Kleur: Zwart - Cooling Gel
  • ✓Product hoogte: 3.3 cm
  • ✓Product lengte: 17.6 cm
  • ✓Product breedte: 10.3 cm
  • ✓Geschikt voor model koptelefoon: Bose QuietComfort 45
  • ✓Geschikt voor merk: Bose
  • ✓Geschikt voor type koptelefoon: Over-ear koptelefoon
  • ✓Materiaal: Memory foam met PU-coating
  • ✓Zweetbestendig: Ja, voor sportiever gebruik
  • ✓Installatie: Handmatig draaien, geen gereedschap nodig
  • ✓Compatibiliteit: QC35 II, QC25, QC2, QC15, SoundLink Around-Ear, AE2
  • ✓Kleurvarianten: Zwart, grijs, bruin
  • ✓Levensduur: Circa 12-24 maanden afhankelijk van gebruik
  • ✓Batterijduur: 60 uur continu afspelen
  • ✓Connectiviteit: Bluetooth 5.0 draadloos
  • ✓Bereik: Tot 20 meter
  • ✓Audio-modi: 4 instelbare EQ-profielen
  • ✓Microfoon: Ingebouwd voor handsfree bellen
  • ✓Design: Over-ear met metalen hoofdband
  • ✓Kleur: Oranje/Grijs combinatie
Voordelen
  • +Uitstekend beoordeeld door gebruikers
  • +Past op negen Bose-modellen, van QC2 tot QC35 II
  • +Memory foam: gelijkmatige druk, ook met bril
  • +Zweetbestendige en slijtvaste buitenlaag
  • +Montagepen inbegrepen, geen gereedschap nodig
  • +Zelf te plaatsen in enkele minuten per kant
  • +Meerdere kleuren en designs
  • +4,5 uit 5 na ruim 230 beoordelingen
  • +Batterijduur van 60 uur - wekenlang gebruik zonder opladen
  • +4 EQ-modi voor verschillende muziekstijlen en voorkeuren
  • +Degelijke metalen hoofdband, steviger dan plastic alternatieven
  • +Draadloos bereik tot 20 meter, ruimer dan standaard 10 meter
  • +Zachte roterende oorkussens voor langdurig draagcomfort
Nadelen
    • −Geen origineel Bose-onderdeel; merkvermelding op de pagina misleidt
    • −Pasvorm en ruisonderdrukking kunnen licht afwijken
    • −Dikte, materiaalsoort en garantietermijn niet opgegeven
    • −Niet geschikt voor QC45 en QuietComfort Ultra; geen onafhankelijke test
    • −Geluidskwaliteit mist verfijning van duurdere merken
    • −Oorkussens kunnen bij warm weer wat warm aanvoelen
    • −Opvallend design niet voor iedereen geschikt
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

    LG

    LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

    Midden

    € 299,00

    JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

    JBL

    JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

    Premium

    € 709,00

    Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

    Epson

    Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

    Premium

    € 498,00

    LG B5 55" 4K OLED

    LG

    LG B5 55" 4K OLED

    Premium

    € 849,00

    Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

    Harman

    Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

    Midden

    € 219,00

    Bose SoundLink Home compacte Bluetooth-speaker

    Bose

    Bose SoundLink Home compacte Bluetooth-speaker

    Midden

    € 207,00

    Sony Bravia Theatre Bar 6 - 3.1.2 Soundbar met Dolby Atmos

    Sony

    Sony Bravia Theatre Bar 6 - 3.1.2 Soundbar met Dolby Atmos

    Midden

    € 449,00

    LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

    LG

    LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

    Premium

    € 747,00