← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Nince

Nince Dashcam Voor Auto van Hoge Kwaliteit - Dashcam Full HD 1080P

AZDome

AZDome GS63H Pro 2CH - Voor- en achtercamera dashcam

Botslab

Botslab G300H Plus - 4K Dashcam

Prijs
€ 49,99
€ 69,99
€ 146,99
€ 99,99
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentDicht bij gemeten minimum—Dicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteitstabiel
€ 48,74 tot € 79,99
—zeer stabielbeste
€ 99,99 tot € 129,99
Waardering vs categorie———
GPSJaJaJa
MerkNinceAZDomeSony
WIFIGeen Wi-FiJaJa
KleurZwartZwartZwart
ModelAT28GS63H Pro 2CHG300H Plus
G-SensorJaJa—
BluetoothJaNeeNee
NachtmodusJaJa—
TouchscreenNeeNeeNee
CE markeringZichtbaar——
Dual DashcamJaJaJa
ParkeermodusJaJa—
VoedingstypeAuto aanstekerplugAutoladerAutolader
Wifi vereistNeeNeeJa
LooprecordingJaJa—
Schermgrootte3 Inch2.4 Inch2 Inch
Fabrikant NaamNINN Ecommerce——
Product hoogte3.5 cm0 cm7 cm
Product lengte9 cm0 mm12 cm
Reparatie typeCarry-in——
Videoresolutie4KHD Ready4K
Introductiejaar20252024—
Product breedte3.3 cm0 mm4 cm
Product gewicht0.22 kg0.20 kg0.63 kg
IntroductiemaandAprilJanuari—
Taal handleidingGeen taal, NederlandsEngels—
TaalinstellingenEngels, NederlandsEngels—
Aantal megapixels14 Megapixel4 Megapixel8.3 Megapixel
BeeldstabilisatorYYY
Bluetooth vereistJa, met bijzondere eisen, zie productinfoNeeNee
Type input/outputUSB-CMini-USBUSB-C
Verpakking hoogte7.90 cm——
Verpakking lengte16.10 cm——
Verpakkingsinhoud-Dashcam -Achtercamera -Achtercamera voeding -Sigarettenplug voeding -Plakker -HandleidingAZDome GS63H Pro 4K, FullHD achter camera (6m), 64gb Micro SD kaart, Zelfklevende houder, Zuignap houder USB Sigarettenvoeding (3.5m), Kabelclips (5 stuks), Kabeltrimmer, Handleiding (Engels)Botslab G300H Plus, FullHD achter camera (6 meter), 64gb Micro SD kaart, Zelfklevende houder, Autolader (3,3 meter), Kabeltrimmer Statische vellen (2x), Handleiding (Engels)
Aantal usb-poorten111
Verpakking breedte12.10 cm——
Verpakkingsgewicht0.36 kg0.65 kg0.51 kg
Zichtbare microfoonNeeJaNee
Foto functionaliteitJaJaJa
Inclusief adapter(s)JaJa—
Type stroomaansluitingSigarettenaansteker auto, USB-kabel, AccuSigarettenaansteker autoSigarettenaansteker auto, Accu, USB-kabel
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar2 jaar
Type extern geheugenslotMicro SDMicro SDMicro SD
Betaalde diensten vereistNeeNee—
Ondersteuning met updatesMinimaal 12 maanden na introductiedatumMinimaal 12 maanden na introductiedatum—
Camera kijkhoek horizontaal170170170
App werkt op besturingssyteemAndroid, iOSiOS, AndroidAndroid, iOS
MPN (Manufacturer Part Number)0——
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchade veroorzaakt door misbruik of verwaarlozing van het product. Schade veroorzaakt door gebruik van het product in onjuiste omstandigheden——
Mobiele data verbinding mogelijkJaNee—
Delen van gebruikersgegevens vereistJa, bij aanmaken van account bij appNee—
Kan zelfstandig met internet verbindenJaNee—
App vereist voor volledige functionaliteitJaNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Kan gekoppeld worden met—Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie—
Video——4K
Wielmaat——0"
Afmeting / Grootte——2,0 inch
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 0.22 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 3 Inch
  • ✓Product hoogte: 3.5 cm
  • ✓Product lengte: 9 cm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Product breedte: 3.3 cm
  • ✓Product gewicht: 0.20 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.4 Inch
  • ✓Product hoogte: 0 cm
  • ✓Product lengte: 0 mm
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 0 mm
  • ✓Aantal megapixels: 4 Megapixel
  • ✓Voorkamera: 4K (2160p) resolutie
  • ✓Achtercamera: Full HD (1080p) resolutie
  • ✓Beeldsensor: Sony STARVIS 2 night vision
  • ✓Connectiviteit: WiFi + GPS
  • ✓Display: 2,0 inch LCD-scherm
  • ✓Opslag: 64GB Micro SD-kaart inbegrepen
  • ✓App-bediening: Ja, via WiFi verbinding
Voordelen
  • +Goed beoordeeld door gebruikers
  • +Voor- en achtercamera in één set, verbonden via een meegeleverde 6 meter kabel
  • +Wifi aan boord voor het bekijken en downloaden van beelden via de AZDome app op iOS en Android
  • +Ingebouwde gps voor snelheid en locatiegegevens bij opnames
  • +Loop recording met instelbare fragmentlengte van 3, 5 of 10 minuten
  • +Compleet geleverd met 64GB Micro SD kaart, sticker- en zuignaphouder en sigarettenvoeding
  • +4K voorcamera met 8.3 Megapixel en Full HD achtercamera
  • +Sony STARVIS 2 beeldsensor voor beelden bij weinig licht
  • +Horizontale kijkhoek van 170 graden
  • +Ingebouwde GPS en wifi met app voor Android en iOS
  • +Looprecording, G-sensor en parkeermodus aanwezig
  • +Inclusief 64GB Micro SD kaart, autolader en zelfklevende houder
Nadelen
    • −De opgegeven specificaties spreken elkaar tegen over de resolutie: de productbeschrijving noemt True 4K (3840x2160), terwijl het specificatieveld 'HD Ready' en '4 Megapixel' vermeldt
    • −Automatische parkeerstand werkt alleen met de los verkrijgbare AZDome Continue voeding en niet met de standaard meegeleverde sigarettenvoeding
    • −Handleiding is uitsluitend in het Engels beschikbaar
    • −Scherm van 2 Inch zonder touchscreen
    • −Achtercamera is niet waterdicht en alleen voor montage binnen
    • −Instellingen en handleiding zijn alleen in het Engels
    • −Geen Bluetooth en geen zichtbare microfoon
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

    Sireza®

    Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

    € 69,95

    Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

    HITWAY

    Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

    € 579,99

    Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

    Garmin

    Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

    € 113,18

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    OUXI

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    € 34,00

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    Gazelle

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    € 23,74

    Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

    Thule

    Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

    € 351,00

    Kryptonite Keeper Vouwslot 80cm

    Kryptonite

    Kryptonite Keeper Vouwslot 80cm

    € 44,37

    Urban Iki - Fietsstoeltje met Slot & Gordel

    Urban

    Urban Iki - Fietsstoeltje met Slot & Gordel

    € 74,49