← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Koopman International

Koopman International Compacte Draagbare Houtskool BBQ

Weber

Weber Premium Barbecuehoes Lumin

Weber

Weber Premium-barbecuehoes Lumin

Prijs
€ 34,99
€ 49,10
€ 65,99
€ 44,99
Beoordeling
Categorietuin-klussentuin-klussentuin-klussen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Dicht bij gemeten minimumDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteit—wisselend
€ 49,10 tot € 77,00
stabielbeste
€ 44,80 tot € 53,50
Waardering vs categorie———
KleurZwartGrijsGrijs
TimerNee——
MateriaalMetaal, StaalWeerbestendig polyesterstofWeerbestendig polyester
Met zijtafelNee——
Type barbecueHoutskoolbarbecue——
Vet collectorNee——
Fabrikant NaamKoopman International——
Inclusief hoesNee——
Met zijbranderNee——
Product hoogte35.70 cm——
Product lengte38 cm——
Inclusief slangNee——
IndicatielampjeNee——
Product breedte36.50 cm——
Product gewicht3 kg——
Inclusief dekselJa——
Inclusief wielenNee——
Met drukregelaarNee——
Taal handleidingDuits, Engels, Frans, Nederlands——
Verpakking hoogte180 mm——
Verpakking lengte419 mm——
Verpakking breedte410 mm——
Verpakkingsgewicht2.93 kg——
Inclusief onderstelNee——
Aanvullende functiesCompact en lichtgewicht——
Geschikt voor locatieBalkon, Onderweg, Tuin——
Inclusief thermometerNee——
Lengte grilloppervlak34.50 cm——
Diameter kookoppervlak34.50 cm——
Inclusief luchtroosterJa——
Type houtskoolbarbecueKogelbarbecue——
Met handgreep / handgrepenJa——
Inclusief verwijderbare asladeJa——
Pasvorm—Full-size premium—
Opbergtas—Inbegrepen—
Schoonmaking—Afwasbaar—
Geschikt voor—Weber Lumin elektrische barbecue (+ onderstel)Lumin elektrische barbecue (full-size)
UV-bescherming—JaJa
Waterbestendigheid—Waterdicht—
Bevestigingssysteem—4 verstelbare ankerstraps2 elastische trekkoorden
Merk——Weber
Gewicht——±1,5 kg
Onderhoud——Afnemen met zacht doek
Type product——Barbecuehoes
Waterafstotend——Ja
Compatibiliteit——Alleen Lumin full-size (niet Compact)
Verwachte levensduur——3-5 jaar met goed onderhoud
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Metaal, Staal
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 35.70 cm
  • ✓Product lengte: 38 cm
  • ✓Product breedte: 36.50 cm
  • ✓Product gewicht: 3 kg
  • ✓Lengte grilloppervlak: 34.50 cm
  • ✓Diameter kookoppervlak: 34.50 cm
  • ✓Materiaal: Weerbestendig polyesterstof met UV-bescherming
  • ✓Pasvorm: Lumin elektrische barbecue met onderstel
  • ✓Bevestiging: 4 verstelbare ankerstraps
  • ✓Grootte: Full-size premium uitvoering
  • ✓Onderhoud: Afwasbaar. Vuil gaat er gemakkelijk af
  • ✓Opslag: Compacte tas voor opberging
  • ✓Waterbestendigheid: Hoog. Geschikt voor langdurige blootstelling
  • ✓Type: Full-size barbecuehoes
  • ✓Geschikt voor: Lumin elektrische barbecue (full-size)
  • ✓Materiaal: Weerbestendig polyester
  • ✓Bevestiging: 2 elastische trekkoorden
  • ✓UV-bescherming: Ja
  • ✓Regenbestendig: Ja
  • ✓Gewicht: Circa 1,5 kg (licht)
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +Vier bevestigingsbanden voorkomen dat de hoes afwaaiert in wind
  • +Weerbestendig materiaal beschermt tegen regen, UV-straling en vuil
  • +Bedekt volledige barbecue inclusief onderstel in één keer
  • +Makkelijk aan- en uitneembaar zonder gereedschap
  • +Specifiek ontworpen voor Lumin-serie. Perfecte pasvorm
  • +Twee trekkoorden houden de hoes ook in sterke wind perfect op zijn plaats
  • +Licht en ergonomisch. Één-handige bediening, niet omslachtig om aan/af te doen
  • +Weerbestendig materiaal beschermt tegen UV-straling, regen en zoutnevel
  • +Speciaal afgestemd op Lumin-formaat. Perfect passend zonder golvende stof
  • +Van Weber. Betrouwbare kwaliteit, niet van een no-name fabrikant
Nadelen
  • −Compact formaat kan minder krachtig zijn
  • −Alleen geschikt voor Weber Lumin modellen. Niet universeel inzetbaar
  • −Geen aparte bescherming voor roosterelementen bij uitname
  • −Slechts geschikt voor Lumin-modellen. Niet bruikbaar voor andere barbecuemerken
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Worx Landroid M500 WR141E voor 500 m²

Worx

Worx Landroid M500 WR141E voor 500 m²

€ 298,60

GARDENA PowerJet 18V P4A solo bladblazer/-zuiger

Gardena

GARDENA PowerJet 18V P4A solo bladblazer/-zuiger

€ 147,00

Gardena EasyCut 45/18V P4A set met 45 cm mes

Gardena

Gardena EasyCut 45/18V P4A set met 45 cm mes

€ 116,45

Kärcher OC 3 Foldable: Compact mobiel met opvouwbare tank

Kärcher

Kärcher OC 3 Foldable: Compact mobiel met opvouwbare tank

€ 119,95

Nilfisk 126481138 Slang 6m - originele hogedrukslang

Nilfisk

Nilfisk 126481138 Slang 6m - originele hogedrukslang

€ 33,17

Bosch EasyHedgeCut 18V-52-13 set met 52 cm mes

Bosch

Bosch EasyHedgeCut 18V-52-13 set met 52 cm mes

€ 99,99

Parkside 12V Accu Reciprozaag incl. Accu, Lader & Koffer

Parkside

Parkside 12V Accu Reciprozaag incl. Accu, Lader & Koffer

€ 38,95

Gardena EasyMax 32/18V met 4 Ah-accu en 32 cm

Gardena

Gardena EasyMax 32/18V met 4 Ah-accu en 32 cm

€ 179,99