← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

VIOFO

VIOFO A129 Pro Duo - Inclusief HK3 Hardwire Kit + 2x CPL-100 Filters - 4K + Full HD Dual Camera - Wifi, GPS, Parkeermodus, Sony STARVIS, 5GHz WiFi

VIOFO

VIOFO A229 Pro 3CH dashcam 4K voor, 2K achter en interieurcamera

VIOFO

VIOFO A329 1CH Dashcam 4K 60fps met GPS en WiFi 6

Prijs
€ 229,95
€ 329,95
€ 309,95
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore48/10056/10060/100beste
Prijssegment
Midden
Midden
Midden
Prijspositiegoedkoper dan 38%bestegoedkoper dan 34%goedkoper dan 35%
Koopmoment——Gemiddelde prijs
Prijsstabiliteit——stabiel
€ 279,00 tot € 309,95
Waardering vs categoriebeter dan 54%beter dan 76%beter dan 81%beste
GPSJaJaJa
MerkViofoViofoViofo
WIFIJaJaJa
KleurZwartZwartZwart
ModelStandaard + Hardwire Kit + 2x CPL FIlterA229 Pro 3CH - Triple dashcamA329
G-SensorJaJaJa
BluetoothJaJaJa
NachtmodusJaJaJa
TouchscreenJaNeeNee
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
Dual DashcamJaJaNee
ParkeermodusJaJaJa
VoedingstypeAutoladerAdapter/ lichtnet, Auto aanstekerplug, AutoladerAccu, Batterij, Autolader, Adapter/ lichtnet, Auto aanstekerplug, USB
Wifi vereistNeeNeeJa
LooprecordingJaJaJa
Schermgrootte2.0 Inch2.4 Inch2.4 Inch
Fabrikant NaamVIOFO Benelux B.V.VIOFO Benelux B.V.—
Product hoogte4.0 cm8 cm99.1 mm
Product lengte5.5 cm4 cm50.9 mm
Reparatie typeCarry-inCarry-in—
Videoresolutie4K4K4K
Introductiejaar202120232024
Product breedte8.4 cm5 cm43.2 mm
Product gewicht0.86 kg0.25 kg0.60 kg
IntroductiemaandAugustusOktober—
Taal handleidingEngels, Nederlands, Duits, FransEngels, Nederlands, FransEngels, Nederlands, Duits, Frans
TaalinstellingenEngelsEngels, Frans, NederlandsDuits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel, Spaans
Aantal megapixels4 Megapixel5 Megapixel8 Megapixel
BeeldstabilisatorYYY
Bluetooth vereistNeeNeeJa
Type input/outputMini-USBMicro-HDMIUSB-C
Verpakking hoogte10.30 cm10.50 cm—
Verpakking lengte29.80 cm19.30 cm—
VerpakkingsinhoudViofo A129 Pro 4K Viofo A129 achtercamera GPS Module Hardwire Kit HK3 2x CPL Filter Houder achtercamera Dual USB sigarettenvoeding Voedingskabel (4 meter) Kabel achtercamera (6 meter) Kabelclips 5x Extra stickers voor en achter Kabeltrimmer HandleidingDashcam achtercamera interieurcamera CPL filter 3M stickers Kabels Handleiding- VIOFO A329 1CH Dashcam - GPS-module - Voedingskabel (12V/24V) - USB-kabel - Montagebeugel met 3M-plakstrip - Extra 3M-plakstrips - Trimtool - Kabelclips - Gebruikershandleiding - Garantiekaart
Aantal usb-poorten111
Verpakking breedte19.50 cm14.60 cm—
Verpakkingsgewicht1.15 kg0.91 kg0.55 kg
Zichtbare microfoonJaNeeJa
Foto functionaliteitJaJaJa
Inclusief adapter(s)JaJaJa
Type stroomaansluitingSigarettenaansteker autoAccu, Sigarettenaansteker auto, USB-kabel, NetstroomBatterij, Sigarettenaansteker auto, USB-kabel
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar2 jaar
Kan gekoppeld worden metMet meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatieMet meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatieInformatie niet beschikbaar
Type extern geheugenslotMicro SDMicro SDMinidrive
Ondersteuning met updatesMinimaal 48 maanden na introductiedatumMinimaal 60 maanden na introductiedatum—
Camera kijkhoek horizontaal130160140
App werkt op besturingssyteemAndroid, iOS, Codex, WindowsAndroid, iOSInformatie niet beschikbaar
MPN (Manufacturer Part Number)VIOFO-A129-DUO-PRO-GPS-HARDWIREKIT-2XCPLFILTER9404400086—
Uitzonderingen fabrieksgarantieWaterschadeGeen—
Mobiele data verbinding mogelijkJaJaInformatie niet beschikbaar
Delen van gebruikersgegevens vereistNeeNeeInformatie niet beschikbaar
Kan zelfstandig met internet verbindenJaNeeNee
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataJaNee—
Betaalde diensten vereist—NeeInformatie niet beschikbaar
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 0.86 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.0 Inch
  • ✓Product hoogte: 4.0 cm
  • ✓Product lengte: 5.5 cm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2021
  • ✓Product breedte: 8.4 cm
  • ✓Product gewicht: 0.25 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.4 Inch
  • ✓Product hoogte: 8 cm
  • ✓Product lengte: 4 cm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2023
  • ✓Product breedte: 5 cm
  • ✓Product gewicht: 0.60 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.4 Inch
  • ✓Product hoogte: 99.1 mm
  • ✓Product lengte: 50.9 mm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 43.2 mm
Voordelen
  • +4K resolutie voor haarscherp beeld
  • +Premium uitvoering met hoogwaardige materialen
  • +Uitstekend beoordeeld door gebruikers
  • +Drie camera's met Sony STARVIS 2 en HDR
  • +4K voor, 2K achter, infrarood interieur
  • +GPS, G-sensor en 24/7 parkeermodus
  • +Wifi en bluetooth met app
  • +CPL-filter en Nederlandse handleiding inbegrepen
  • +Minimaal vijf jaar updates
  • +Twee jaar garantie; 4,8 uit 5 na bijna 20 beoordelingen
  • +4K-resolutie bij 60fps voor scherpe details zoals kentekenplaten en verkeersborden
  • +Sony STARVIS 2-sensor die volgens de specificaties voor beter nachtzicht zorgt
  • +WiFi 6 en de VIOFO-app voor het bekijken, downloaden en delen van opnames zonder de geheugenkaart te verwijderen
  • +Ondersteunt microSD-kaarten tot 512GB en een externe SSD voor extra lange opnametijd
  • +Parkeermodus met G-sensor, automatisch opnemen bij start/stop van de motor en een meegeleverde GPS-module voor locatie en snelheid
Nadelen
    • −Montage van drie kabels
    • −Hardwire kit en microSD niet inbegrepen
    • −Klein scherm zonder touch
    • −Hoge prijs; weinig beoordelingen; geen onafhankelijke test
    • −Eén camera (1CH), gericht naar voren; er is geen achteruitrijcamera of tweede kanaal beschikbaar
    • −Klein 2,4 inch scherm zonder touchscreen, bediening verloopt dus via knoppen in plaats van aanraakbediening
    • −De opgegeven specificaties vermelden een verpakkingsgewicht van 0,55 kg tegenover een productgewicht van 0,60 kg; een verpakking die lichter is dan het product zelf is niet logisch en wijst op een fout in de brongegevens, controleer dit bij de aanbieder voor je op het exacte gewicht vertrouwt
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

    Sireza®

    Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

    Midden

    € 69,95

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    OUXI

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    Budget

    € 38,00

    MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

    MET

    MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

    Budget

    € 38,99

    Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

    Minoura

    Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

    Midden

    € 124,00

    MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

    MET SPA

    MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

    Midden

    € 88,95

    Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

    HITWAY

    Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

    Premium

    € 579,99

    Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

    Thule

    Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

    Premium

    € 359,00

    Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

    Garmin

    Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

    Midden

    € 125,52