← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Nobleza 4021N - Automatische Dierenvoederset - Set van 2 - Fontein kat - Dier Voeder - Grijs

Orijen

Orijen Regional Red - Premium Kattenvoer

Honeyguardian

Honeyguardian Automatische Kattenbakzakken

Prijs
€ 30,51
€ 32,98
€ 79,70
€ 106,51
€ 15,54
€ 25,00
Beoordeling
Categoriehuisdierenhuisdierenhuisdieren
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Gemiddelde prijsDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteit—stabielbeste
€ 71,90 tot € 84,00
stabiel
€ 15,54 tot € 25,00
Waardering vs categorie———
KleurGrijs—wit
Diameter0 cm——
MateriaalKunststof—Plastic
Type dierHond, Kat——
Fabrikant NaamEURO PET SRLChampion Petfoods Europe Ltd.—
Product hoogte30.50 cm—4 cm
Product lengte28.50 cm—35 cm
Product breedte15.50 cm—25 cm
Product gewicht1.04 kg5.40 kg1.50 kg
Taal handleidingDuits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel——
Verpakking hoogte200 mm60 mm—
Verpakking lengte399 mm530 mm—
Verpakkingsinhoud1 waterdispenser + 1 voederbak—5 rollen met elk 20 afvalzakken.
Verpakking breedte303 mm350 mm—
Verpakkingsgewicht1.59 kg5.40 kg0.00 kg
Kan zelfstandig met internet verbindenNee—Nee
App vereist voor volledige functionaliteitNee—Nee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Biologisch—Nee—
Vochtgehalte—10 %—
Leeftijd dier—Adult kat (3-8 jaar)—
Voedingsadvies—Geef dagelijks volgens de aanbevolen hoeveelheid.—
Voedingswaarde—toevoegingen (per kg): Nutritionele<br />toevoegingsmiddelen: Zinkchelaat: 100 mg. Natuurlijk geconserveerd met<br />vitamine E. Zoötechnische toevoegingsmiddelen: Enterococcus faecium<br />NCIMB10415: 600x10 ^ 6 CFU.—
Soort diervoeder—Volledig diervoeder—
Verpakkingsniveau—Single item—
Outdoor/Indoor kat—Outdoorkat—
Smaak dierenvoeding—Neutraal—
Toevoegingsmiddelen—Geen—
Speciaal voor raskat—Nee—
Speciaal voedingsdoel—Geen speciaal voedingsdoel—
Bijzonder voedingsdoel—Geen—
Analytische bestandsdelen—Ruw eiwit 40 %<br />Ruw vet 20 %<br />Ruwe as 9,5 %<br />Ruwe celstof 3 %<br />Vocht 10 %<br />Calcium 2,1 %<br />Fosfor 1,6 %<br />Magnesium 0,1 %<br />Taurine 0,2 %<br />Omega-6 2,5 %<br />Omega-3 1,1 %<br />DHA / EPA 0,25 % / 0,2 %—
Productkenmerken diervoeding—Graanvrij—
Aantal artikelen in verpakking—1 stuk(s)—
Aantal consumenteneenheden (CE)—1—
Gewicht consumenteneenheid (CE)—5.4 kg—
Merk——Honeyguardian
Met zeef——Nee
App functies——Logboek bijhouden, Pushmeldingen, Reinigingscycli starten, Volle afvalbakherinnering
Wifi vereist——Ja
Type kattenbak——Open
Grote kattenbak——Nee
Introductiejaar——2026
Met verlichting——Nee
Introductiemaand——Februari
Type verlichting——Zonder verlichting
Bluetooth vereist——Nee
Inclusief lade(s)——Nee
Minimaal gewicht kat——5 kg
Geschikt voor kittens——Ja
Automatische kattenbak——Ja
Met geurcontrole/filter——Ja
Betaalde diensten vereist——Nee
Geschikt voor aantal katten——1
App werkt op besturingssyteem——Android, iOS
Geschikt voor type kattenbakvulling——Klontvormend
Delen van gebruikersgegevens vereist——Nee
Eigenschappen
  • &check;Type dier: Hond, Kat
  • &check;Materiaal: Kunststof
  • &check;Kleur: Grijs
  • &check;Product gewicht: 1.04 kg
  • &check;Product lengte: 28.50 cm
  • &check;Product breedte: 15.50 cm
  • &check;Product hoogte: 30.50 cm
  • &check;Diameter: 0 cm
  • &check;Eiwitgehalte: 40% ruw eiwit
  • &check;Ingrediënten: Rund, wild zwijn, bizon, lam, varken
  • &check;Graanvrij: Ja, geen graan of gluteen
  • &check;Verpakking: 5,4 kg zak
  • &check;Bereid in: NorthStar® keukens in Canada
  • &check;Conserveermiddelen: Alleen natuurlijk (vitamine E)
  • &check;Geschikt voor: Volwassen katten aller leeftijden
  • &check;Aantal zakken: 100 stuks
  • &check;Verpakking: 5 rollen met elk 20 zakken
  • &check;Materiaal: Kunststof (lekvrij)
  • &check;Geschikt voor: Honeyguardian automatische kattenbakken
  • &check;Duurzaamheid: Voorraaad voor ongeveer 1 jaar
  • &check;Merk: Honeyguardian
Voordelen
    • +Zeer hoog ruw eiwitgehalte (40%) met echt vlees als basis
    • +Graanvrij formule met volledige WholePrey™ verhouding voor natuurlijke voeding
    • +Vers bereide ingrediënten dagelijks van lokale leveranciers
    • +Geen kunstmatige additieven, kleurstoffen of preserveermiddelen
    • +Erkend door dierenartsen en voedingsexperts voor gezondheid
    • +100 zakken per verpakking - meer dan een jaar voorraaad
    • +Speciaal ontworpen voor Honeyguardian automatische bakken
    • +Lekvrij kunststof voorkomt nare verrassingen en geuren
    • +Gemakkelijk in te laden in de automatische bak
    • +Zeer betaalbaar - slechts 25 cent per zak
    Nadelen
      • −Moeilijk te vinden in reguliere winkels, meestal alleen online beschikbaar
      • −Niet geschikt voor katten met specifieke dieetbehoeften of voedselovergevoeligheden door de complexe samenstelling
      • −Alleen geschikt voor Honeyguardian automatische bakken, niet voor handmatige bakken
      • −Kunststof zakken zijn niet biologisch afbreekbaar
      • −Kan snel op zijn als je meerdere katten hebt
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      Beeztees

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      € 57,99

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      BOTC

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      € 29,23

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      cozy.®

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      € 31,95

      Balimo Automatische Voerbak WiFi

      Balimo

      Balimo Automatische Voerbak WiFi

      € 42,99

      Orijen Kitten - Premium Voeding

      Orijen

      Orijen Kitten - Premium Voeding

      € 32,39

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      Viervoeter

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      € 39,95

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      € 33,59

      Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

      € 82,00