← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Nobleza Aquarium Filtratiesystemen - voor SA01 Smart Aquarium - Biochemisch filter*1 & Fysiek filter*2

AquaKonings

AquaKonings LED aquariumlamp 90-105 cm, dimbaar met timer

AquaKonings

AquaKonings Aquarium lamp - dimbare LED verlichting 75-90cm

Prijs
€ 25,99
€ 63,39
€ 51,99
Beoordeling
Categoriehuisdierenhuisdierenhuisdieren
MateriaalKunststofKunststofKunststof
Type filterBinnenfilter——
Fabrikant NaamEURO PET SRL——
Product hoogte25.5 cm1.70 cm1.70 cm
Product lengte9.5 cm90 cm75 cm
Product breedte4 cm9 cm9 cm
Product gewicht0.3 kg2.2 kg1.7 kg
Taal handleidingDuits, Engels, Frans, Nederlands, UniverseelNederlandsNederlands
Verpakking hoogte110 mm——
Verpakking lengte260 mm——
Verpakking breedte100 mm——
Verpakkingsgewicht400 g1 kg1 kg
Geschikt voor aquarium grootte30 l——
Kleur—ZwartZwart
Fitting—UniverseelUniverseel
Type lamp—LED-verlichtingLED-verlichting
Type verlichting—RGBRGB
Verpakkingsinhoud—2x Verstelbare beugels 1x Aquariumlamp 90 tot 105cm 1x Adapter 1x Handleiding2x Verstelbare beugels 1x Aquariumlamp 75 tot 90cm 1x Adapter 1x Handleiding
Accu/batterij model—Geen batterijenGeen batterijen
Wattage per lichtpunt—26 W22 W
Accu/batterij technologie—Geen batterijenGeen batterijen
Bediening via mobiele app—NeeNee
Aantal stuks in verpakking—1 stuk(s)1 stuk(s)
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Geschikt voor aquarium grootte: 30 l
  • ✓Product breedte: 4 cm
  • ✓Product gewicht: 0.3 kg
  • ✓Product hoogte: 25.5 cm
  • ✓Product lengte: 9.5 cm
  • ✓Type filter: Binnenfilter
  • ✓Type verlichting: RGB
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 1.70 cm
  • ✓Product lengte: 90 cm
  • ✓Product breedte: 9 cm
  • ✓Product gewicht: 2.2 kg
  • ✓Type verlichting: RGB
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 1.70 cm
  • ✓Product lengte: 75 cm
  • ✓Product breedte: 9 cm
  • ✓Product gewicht: 1.7 kg
Voordelen
    • +Dimbaar in tien stappen via knoppen op het snoer, zonder app, account of wifi
    • +Ingebouwde timer met dag- en nachtcyclus plus een geleidelijke zonsopkomst- en zonsondergangstand
    • +Twee verstelbare beugels schuiven per kant maximaal 7,5 cm uit, samen goed voor 90 tot 105 cm overspanning
    • +Slank profiel van 9 cm breed en 1,70 cm hoog in zwart kunststof, dus weinig zichtlijn boven de aquariumrand
    • +Compleet pakket met adapter, twee beugels en een Nederlandstalige handleiding; de aanbieder noemt 2 jaar garantie
    • +Dimbaar in 10 stappen voor nauwkeurige controle over de lichtsterkte
    • +Ingebouwde timer met instelbare dag/nacht cyclus
    • +Zonsopkomst/zonsondergang simulatie voor een geleidelijke lichtovergang
    • +Verstelbare beugels (tot 7,5 cm per zijde) maken de lamp geschikt voor aquaria van 75 tot 90 cm
    • +Waterafstotende behuizing (IP86) zodat opspattend of verdampend water geen probleem is
    Nadelen
      • −De productpagina spreekt zichzelf tegen over de maat: naast 90 tot 105 cm staat er ook 'geschikt voor aquaria tussen de 90 en 45 centimeter', terwijl de balk zelf al 90 cm meet
      • −Geen lichtopbrengst in lumen, geen kleurtemperatuur in kelvin en geen aantal leds vermeld, waardoor de lichtsterkte niet met alternatieven te vergelijken is; ook de snoerlengte ontbreekt
      • −Twee opgaven ogen als invoerfout: het verpakkingsgewicht van 1 kg is lager dan het productgewicht van 2,2 kg, en de waterbestendigheid staat als IP 86 genoteerd terwijl die code in de gangbare IP-systematiek niet bestaat
      • −Geen bediening via een mobiele app, alles gaat via de knoppen op het snoer
      • −Niet geschikt om onder water te gebruiken of onder te dompelen
      • −Het opgegeven verpakkingsgewicht (1 kg) is lager dan het opgegeven productgewicht (1,7 kg); dit lijkt een invoerfout in de productgegevens en is niet als betrouwbaar gegeven te gebruiken
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      Beeztees

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      € 57,99

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      BOTC

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      € 29,23

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      cozy.®

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      € 31,95

      Balimo Automatische Voerbak WiFi

      Balimo

      Balimo Automatische Voerbak WiFi

      € 42,99

      Orijen Kitten - Premium Voeding

      Orijen

      Orijen Kitten - Premium Voeding

      € 32,39

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      Viervoeter

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      € 39,95

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      € 33,59

      Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

      € 82,00