← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Matchu

Matchu Sports - Metalen drinkfles

Wilford

Wilford Thermosfles 450ml - Thee & Fruitinfuser, RVS Lekvrij

Wilford

Wilford Thermosfles 450ml met Thee- en Fruitinfuser, RVS Lekvrij

Prijs
€ 21,95
€ 18,52
€ 19,99
€ 18,52
€ 19,99
Beoordeling
Categoriesport-fitnesssport-fitnesssport-fitness
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore—76/100beste76/100
Prijssegment
Budget
Budget
Budget
Prijspositiegoedkoper dan 84%goedkoper dan 88%bestegoedkoper dan 88%
Koopmoment—Gemiddelde prijsGemiddelde prijs
Prijsstabiliteit—stabielbeste
€ 16,14 tot € 19,99
stabiel
€ 16,14 tot € 19,99
Waardering vs categorie—beter dan 80%bestebeter dan 80%
KleurZwartZwartTeal
Inhoud0.60 l450 ml450 ml
IsolerendJaJaJa
MateriaalMetaalRVSRVS
PersonageGeen personage——
Type flesDrinkfles voor volwassenen——
Met rietjeNee——
OpvouwbaarNee——
Type filterWaterfilter——
Fabrikant NaamMatchu Sports B.V.PLConcepts GmbH & Co KGPLConcepts GmbH & Co KG
Product hoogte21.50 cm22.80 cm22.80 cm
Product lengte8.50 cm6.30 cm6.30 cm
Fan MerchandiseNeeNeeNee
Product breedte8.50 cm6.30 cm6.30 cm
Product gewicht0.36 kg353 g353 g
Inclusief filterJa——
Volume in liters600 ml450 ml450 ml
Verpakking hoogte23 cm7.80 cm7.70 cm
Verpakking lengte10 cm25.10 cm25.30 cm
Verpakkingsinhoud1 Metalen drinkflesThermosbeker met InfuserThermosbeker met Infuser
Verpakking breedte10 cm7.90 cm7.80 cm
Verpakkingsgewicht360 g0.48 kg0.47 kg
VaatwasserbestendigJaNeeNee
Personage van toepassingJa——
MPN (Manufacturer Part Number)8718819924050W7-IACR-ONIDIWB-450ML-TEAL
Merk—Wilford & SonsWilford & Sons
Vulklep—NeeNee
Diameter—6.30 cm6.30 cm
Anti drup—JaJa
Breekbaar—NeeNee
Luchtdicht—JaJa
Dubbelwandig—JaJa
Inclusief deksel—JaJa
Materiaal deksel—RVSRVS
Type thermosfles—ThermoskanThermoskan
Magnetronbestendig—NeeNee
Met handgreep / handgrepen—NeeNee
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Metaal
  • ✓Inhoud: 0.60 l
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 21.50 cm
  • ✓Product lengte: 8.50 cm
  • ✓Product breedte: 8.50 cm
  • ✓Product gewicht: 0.36 kg
  • ✓Volume in liters: 600 ml
  • ✓Diameter: 6.30 cm
  • ✓Materiaal: RVS
  • ✓Inhoud: 450 ml
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 22.80 cm
  • ✓Product lengte: 6.30 cm
  • ✓Product breedte: 6.30 cm
  • ✓Product gewicht: 353 g
  • ✓Diameter: 6.30 cm
  • ✓Materiaal: RVS
  • ✓Inhoud: 450 ml
  • ✓Kleur: Teal
  • ✓Product hoogte: 22.80 cm
  • ✓Product lengte: 6.30 cm
  • ✓Product breedte: 6.30 cm
  • ✓Product gewicht: 353 g
Voordelen
    • +2-delige thee en fruit infuser voor veel veelzijdig gebruik
    • +12 uur warm, 24 uur koud isolatie door dubbelwandige vacuümconstructie
    • +100% lekvrij met goed sluitende schroefdop
    • +BPA-vrij 18/8 roestvrij staal dat geen geur of smaak aanneemt
    • +Brede flessenhals maakt vullen en schoonmaken eenvoudig
    • +Twee-delige infuser voor thee en fruit zonder losse resten in je drinkopening
    • +Sterke isolatie (12h warm, 24h koud) met geborsteld roestvrij staal 18/8
    • +Brede flessenhals maakt vullen, invullen en schoonmaken moeiteloos
    • +100% BPA-vrij en lekvrij, veilig voor dagelijks gebruik thuis en onderweg
    Nadelen
      • −450ml is relatief klein voor wie de hele dag water wil drinken
      • −Geen informatie over duurzaamheid van infuser bij intensief, dagelijks gebruik
      • −Alleen in zwart verkrijgbaar volgens beschrijving
      • −450ml is compact, actieve drinkers vullen halverwege de dag bij
      • −Geen informatie over duurzaamheid van infuser-onderdelen op lange termijn
      • −Alleen geschikt voor wie daadwerkelijk thee of infused water drinkt
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Tunturi WT40 - Compact Squat Rek

      Tunturi

      Tunturi WT40 - Compact Squat Rek

      Premium

      € 185,05

      Nike Revolution 8: lichtgewicht hardloopschoen met foam-demping

      Nike

      Nike Revolution 8: lichtgewicht hardloopschoen met foam-demping

      Midden

      € 55,74

      Urban Grip Pull-Up Bar

      Urban

      Urban Grip Pull-Up Bar

      Midden

      € 39,95

      Skechers Go Run Consistent 2.0 Advantage: neutrale demping voor dames

      Skechers

      Skechers Go Run Consistent 2.0 Advantage: neutrale demping voor dames

      Midden

      € 59,09

      Raku Eagle Pro Series padel racket carbon

      Raku

      Raku Eagle Pro Series padel racket carbon

      Midden

      € 59,95

      Fithlon Crosstrainer - Stil, Bluetooth, 16 niveaus, €399

      Fithlon

      Fithlon Crosstrainer - Stil, Bluetooth, 16 niveaus, €399

      Premium

      € 299,00

      Robey Rugzak - Zwart

      Robey

      Robey Rugzak - Zwart

      Budget

      € 37,60

      Stane Inklapbare Loopband: Walking Pad met 6% Helling

      Loopband

      Stane Inklapbare Loopband: Walking Pad met 6% Helling

      Premium

      € 179,00