← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Epson

Epson EcoTank ET-2871 - All-in-One Inkttank Printer

Brother

Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

PerfectPrint

PerfectPrint Labelprinter USB & Bluetooth: Thermisch 203dpi

Prijs
€ 225,99
€ 159,00
€ 194,00
€ 119,95
€ 139,95
Beoordeling
Categoriekantoor-bureaukantoor-bureaukantoor-bureau
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentGemiddelde prijsGemiddelde prijsDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 205,44 tot € 279,00
wisselend
€ 149,00 tot € 296,00
stabiel
€ 119,95 tot € 139,95
Waardering vs categorie———
MerkEpsonBrotherPerfectPrint
KleurZwartBiancoGrijs
ModelKleurenschermBrother MFC-J5340DWE multifunctionele printer Inkjet A3 4800 x 1200 DPI WifiPerfectPrint
BluetoothNeeNee—
Lcd-displayJaJa—
WiFi-directJaNee—
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
KleurfunctieZwart-wit & KleurZwart-wit & Kleur—
Type scannerFlatbed-scannerFlatbed-scanner—
Apple AirPrintNeeJa—
Cloud PrintingNeeNee—
Fabrikant NaamEpson America, Inc.Brother—
Print formatenA4A3—
Product hoogte17.90 cm63.60 cm—
Product lengte34.70 cm41.90 cm—
E-mail printingJaNee—
Product breedte37.50 cm46.80 cm—
Product gewicht4.10 kg17.04 kg—
Printer functiesPrintenFaxen—
Randloos printenJaNee—
Taal handleidingUniverseelEngels, Nederlands, Universeel—
Bluetooth vereistNeeNee—
Gebruiker segmentThuisgebruikThuisgebruik, Zakelijk gebruikThuisgebruik, Zakelijk gebruik
Type papierinvoerPapierladePapierlade—
Verpakking hoogte247 mm414 mm—
Verpakking lengte450 mm649 mm—
VerpakkingsinhoudPrinterBrother MFC-J5340DWE printer, inktcartridges, stroomkabel, handleiding—
Aantal inktkleuren42—
Aantal papierladen11—
Verpakking breedte414 mm488 mm—
Verpakkingsgewicht6314 g18476 g1966 g
Printer technologieInkttankInkjetprinterDirect thermisch
Printsnelheid kleurStandaard: tot 25 pagina's per minuutSnel: 25 t/m 39 pagina's per minuut—
Scanresolutie (DPI)1200 x 2400600 x 600—
CD's/DVD's beprintenNeeNee—
Draadloze verbindingJaJaJa
Printresolutie (DPI)5760 x 14404800 x 1200203 x 203
Maximaal printformaatA4A3—
Type interface met pcWLAN (WiFi)WLAN (WiFi)—
Capaciteit papierladen100250—
Printsnelheid zwart-witSnel: 25 t/m 39 pagina's per minuutSnel: 25 t/m 39 pagina's per minuut—
Netwerkaansluiting (LAN)NeeJa—
Kleurfunctie voor printenZwart-wit en kleurZwart-wit en kleur—
Aantal inktpatronen/kleuren44—
Kleurfunctie voor kopiërenZwart-wit en kleurZwart-wit en kleur—
Printer functies dubbelzijdigScannen, PrintenPrinten—
MPN (Manufacturer Part Number)C11CJ66422MFC-J5340DWE—
Wireless Protected Setup (WPS)NeeNee—
Automatische documentinvoer (ADF)NeeJa—
Kan zelfstandig met internet verbindenJaJa—
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNee—
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeJa—
Systeemeisen—Windows, macOSApplicatie geïnstalleerd. Up to date. Toestemming vereist.
Reparatie type—Carry-in—
Fabrieksgarantie termijn—1 jaar2 jaar
Ondersteuning met updates—Minimaal 12 maanden na introductiedatum—
Uitzonderingen fabrieksgarantie—Gebruikersschade—
Type label——Label, Verzendlabel, Tape
Labelbreedte——12 mm, 3.5 mm, 6 mm, 9 mm, 100 mm, 101 mm, 102 mm, 18 mm, 19 mm, 152 mm, 150 mm, 24 mm, 25 mm, 28 mm, 29 mm, 32 mm, 38 mm, 36 mm, 39 mm, 40 mm, 41 mm, 50 mm, 54 mm, 57 mm, 58 mm, 59 mm, 61 mm, 89 mm, 80 mm, 62 mm, 76 mm, 60 mm
Voedingstype——Adapter/ lichtnet, Netstroom, USB
Printer opties——Draagbaar
Type input/output——USB, Bluetooth
Toetsenbord indeling——Geen toetsenbord
Aanvullende garanties——2 jaar fabrieksgarantie
Aftersales Service(s)——Klantenservice bij installatie
Maximale printsnelheid——150
Aantal ethernet-poorten rj45——1
Aantal meegeleverde printrollen——6
Geschikt voor besturingssysteem——Android, Blackberry OS, iOS, Windows Mobile, Windows, Mac OS, Linux, Chrome OS
Geschikt voor pakketbezorgdienst——Bpost, DHL, DPD, PostNL, UPS
Wordt geleverd met de volgende software——LabeLife
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Print formaten: A4
  • ✓Product hoogte: 17.90 cm
  • ✓Product lengte: 34.70 cm
  • ✓Product breedte: 37.50 cm
  • ✓Product gewicht: 4.10 kg
  • ✓Aantal inktkleuren: 4
  • ✓Aantal papierladen: 1
  • ✓Druksnelheid: tot 22 pagina's per minuut (zw-w) en 20 ppm (kleur)
  • ✓Printformaat: dubbelzijdig tot A4, enkelzijdig tot A3
  • ✓Connectiviteit: Wi-Fi, USB, Ethernet
  • ✓Touchscreen: 6,8 inch kleurendisplay
  • ✓Cartridgesysteem: XL-formaat met EcoPro-abonnement
  • ✓Scanner/Copier: Ingebouwd met ADF (automatische documentvoeder)
  • ✓Garantie: Doorlopende garantie via EcoPro-abonnement
  • ✓Printtechnologie: Thermisch (geen inkt of toner)
  • ✓Connectiviteit: USB & Bluetooth
  • ✓Compatibiliteit: PostNL, DHL, bol verzendsoftware
  • ✓Labeltype: Verzendlabels en standaard etiketten
  • ✓Toepassingen: Webshop verzending, kantoor, archivering
  • ✓Bediening: Via pc-software en smartphone-app
  • ✓Printertype: Labelmaker / labelprinter
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +Print tot A3 met 4800 x 1200 DPI
  • +Automatische documentinvoer en flatbedscanner
  • +Dubbelzijdig printen
  • +WiFi, LAN en Apple AirPrint
  • +Papierlade met capaciteit van 250
  • +Thermisch printen: geen inkt of toner nodig, lagere kosten op lange termijn
  • +Printsnelheid van 150 mm/s. Geschikt voor drukke verzendmomenten
  • +Werkt via USB én Bluetooth met Windows, Mac, iOS en Android
  • +Compatibel met PostNL, DHL, Bpost, bol, Amazon en Shopify
  • +Installatie binnen 5 minuten, geen technische kennis vereist
Nadelen
    • −Gewicht van 17.04 kg maakt verplaatsen lastig
    • −Geen Bluetooth, WiFi-direct of WPS
    • −Geen Cloud Printing of e-mail printing
    • −Geen randloos printen en slechts één papierlade
    • −Alleen thermisch papier. Geen gewone labels of gekleurd drukwerk mogelijk
    • −203 dpi is functioneel maar niet fotografisch scherp voor complexe logo's
    • −Bluetooth-verbinding kan op drukke netwerken minder stabiel zijn dan USB
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    FRITZ

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    € 284,90

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    Brother

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    € 105,00

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    Brother

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    € 177,44

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    Fellowes

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    € 51,27

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    Kensington

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    € 44,46

    Durrafy Ergonomische Bureaustoel

    Durrafy

    Durrafy Ergonomische Bureaustoel

    € 129,99

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    Logitech

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    € 89,99