← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Epson

Epson EcoTank ET-8500 - All-in-One Inkttank Printer

Brother

Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

HP

HP Smart Tank 5107

Prijs
€ 529,00
€ 177,44
€ 169,00
Beoordeling
Categoriekantoor-bureaukantoor-bureaukantoor-bureau
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentGemiddelde prijsGemiddelde prijsGemiddelde prijs
Prijsstabiliteitzeer stabielbeste
€ 495,00 tot € 560,51
wisselend
€ 158,60 tot € 206,00
stabiel
€ 149,00 tot € 179,00
Waardering vs categorie———
MerkEpsonBrother—
KleurZwartZwart—
ModelFoto's tot A4 afdrukken, Extra groot kleurenscherm, 6 kleuren foto inkt, A4 en 10x15 papierlade——
BluetoothNee——
Lcd-displayJa——
WiFi-directJa——
CE markeringZichtbaar——
KleurfunctieZwart-wit & Kleur——
SysteemeisenWindows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur——
Type scannerFlatbed-scanner——
Apple AirPrintJa——
Cloud PrintingJa——
Fabrikant NaamEpson——
Print formatenA4——
Product hoogte16.20 cm——
Product lengte36.90 cm——
Reparatie typeCarry-in——
E-mail printingJa——
Product breedte40.30 cm——
Product gewicht8.40 kg——
Printer functiesPrinten, Scannen——
Randloos printenJa——
Taal handleidingUniverseel——
Bluetooth vereistNee——
Gebruiker segmentThuisgebruik——
Type papierinvoerSheetfeeder——
Verpakking hoogte253 mm——
Verpakking lengte526 mm——
VerpakkingsinhoudPrinter, Stroomkabel, Ink set, Quick Start handleiding, Garantiebewijs——
Aantal inktkleuren6——
Aantal papierladen3——
Verpakking breedte441 mm——
Verpakkingsgewicht11211 g——
Printer technologieInkttank——
Printsnelheid kleurSnel: 25 t/m 39 pagina's per minuut——
Scanresolutie (DPI)1200 x 4800——
CD's/DVD's beprintenJa——
Draadloze verbindingJa——
Printresolutie (DPI)5760 x 1440——
Maximaal printformaatA4——
Type interface met pcWLAN (WiFi)——
Capaciteit papierladen150——
Printsnelheid zwart-witSnel: 25 t/m 39 pagina's per minuut——
Fabrieksgarantie termijn2 jaar——
Netwerkaansluiting (LAN)Ja——
Kleurfunctie voor printenZwart-wit en kleur——
Aantal inktpatronen/kleuren6——
Kleurfunctie voor kopiërenZwart-wit en kleur——
Printer functies dubbelzijdigPrinten——
MPN (Manufacturer Part Number)C11CJ20401——
Wireless Protected Setup (WPS)Nee——
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchade——
Automatische documentinvoer (ADF)Nee——
Kan zelfstandig met internet verbindenJa——
App vereist voor volledige functionaliteitJa——
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataJa——
Inksysteem——Smart Tank inktreservoir
Inktflesjes——Herbruikbare, voordelige navulling
Printertype——All-in-One (printen, scannen, kopiëren)
Geschikt voor——Teams tot 3 personen
Connectiviteit——WiFi, WiFi Direct, USB
Meegeleverde inkt——6.000 pagina's
Automatische documentvoeder——Ja
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Print formaten: A4
  • ✓Product hoogte: 16.20 cm
  • ✓Product lengte: 36.90 cm
  • ✓Product breedte: 40.30 cm
  • ✓Product gewicht: 8.40 kg
  • ✓Aantal inktkleuren: 6
  • ✓Aantal papierladen: 3
  • ✓Printsnelheid: 32 ppm zwart-wit
  • ✓Resolutie: 1200 x 1200 dpi
  • ✓Connectiviteit: WiFi, USB
  • ✓Multifunctioneel: Printen, scannen, kopiëren
  • ✓Automatische documentvoeder: Tot 50 vellen
  • ✓Tonner-systeem: Optional EcoPro abonnement
  • ✓Geluidsproductie: ~50 dB in bedrijf
  • ✓Type: All-in-One (printen, scannen, kopiëren)
  • ✓Connectiviteit: WiFi en WiFi Direct
  • ✓Inkttype: Smart Tank inktreservoir
  • ✓Inclusief inkt: 6.000 pagina's
  • ✓Geschikt voor: Teams tot 3 personen
  • ✓Voordelige inktflesjes navulbaar
  • ✓Automatische documentvoeder
Voordelen
  • +Uitstekend beoordeeld door gebruikers
  • +32 pagina's per minuut voor zwart-witprints. Snel genoeg voor dagelijks gebruik
  • +WiFi-verbinding. Geen gedoe met kabels, direct printen van laptop, tablet of telefoon
  • +Multifunctioneel. Printen, scannen en kopiëren in één apparaat
  • +Compacte voetafdruk. Past in kleine kantoorruimtes en thuiswerkplekken
  • +Optional EcoPro tonner-abonnement. Kan totale printkosten aanzienlijk verlagen
  • +Inktkosten tot 80% lager dan traditionele inktcartridges
  • +6.000 pagina's inkt meegeleverd. Maanden zonder bijkopen
  • +All-in-one: printen, scannen, kopiëren in één apparaat
  • +WiFi en WiFi Direct voor draadloze verbinding van laptop en smartphone
  • +Geschikt voor teams tot 3 personen of druk thuiskantoor
Nadelen
  • −Investering die je gebruik moet rechtvaardigen
  • −Alleen zwart-witprints. Geen kleurafdrukken mogelijk, beperkt voor creatief werk
  • −Basisscherm zonder touchdisplay. Navigatie is niet zo intuïtief als op modernere modellen
  • −Handmatig duplex scannen. De scanner kan niet automatisch dubbelzijdig scannen
  • −Groter formaat door inktreservoirtanks. Meer ruimte nodig op bureau
  • −Inktflesjes zelf vullen kan slordig zijn als je niet voorzichtig bent
  • −Printsnelheid is gemiddeld. Niet ideaal voor grote banen
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

FRITZ

FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

€ 284,90

Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

Brother

Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

€ 105,00

Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

Brother

Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

€ 159,00

Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

Fellowes

Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

€ 51,27

Kensington SmartFit Monitorarm 32"

Kensington

Kensington SmartFit Monitorarm 32"

€ 44,46

Durrafy Ergonomische Bureaustoel

Durrafy

Durrafy Ergonomische Bureaustoel

€ 129,99

Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

Logitech

Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

€ 89,99