← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Epson

Epson Expression Photo XP-970 - All-In-One Printer

Brother

Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

HP

HP LaserJet M234dw - Compacte kantoorprinter

Prijs
€ 399,00
€ 159,00
€ 194,00
€ 139,00
Beoordeling
Categoriekantoor-bureaukantoor-bureaukantoor-bureau
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantGemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 222,20 tot € 308,16
wisselend
€ 149,00 tot € 296,00
stabiel
€ 118,90 tot € 143,00
Waardering vs categorie———
MerkEpsonBrotherHP
KleurZwartBiancoZwart
ModelFoto's tot A3 afdrukken, Groot kleurenscherm, 6 kleuren foto inkt, A4 en 10x15 papierladeBrother MFC-J5340DWE multifunctionele printer Inkjet A3 4800 x 1200 DPI WifiMultifunctionele printer voor thuis/thuiskantoor - dubbelzijdig printen - ethernet aansluiting
BluetoothNeeNeeJa
Lcd-displayJaJa—
WiFi-directJaNeeJa
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
KleurfunctieZwart-wit & KleurZwart-wit & KleurZwart-wit
SysteemeisenWindows 10 (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit), Windows 8 (32/64-bits), Windows 8.1 (32/64 bit), Windows Vista (32-/64-bits), Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit)Windows, macOS—
Type scannerFlatbed-scannerFlatbed-scannerFlatbed-scanner
Apple AirPrintJaJaJa
Cloud PrintingJaNee—
Fabrikant NaamEpsonBrother—
Print formatenA3, A4A3A4
Product hoogte14.80 cm63.60 cm24.19 cm
Product lengte35.60 cm41.90 cm29.86 cm
Reparatie typeCarry-inCarry-in—
E-mail printingJaNee—
Product breedte47.90 cm46.80 cm36.80 cm
Product gewicht8.70 kg17.04 kg7.60 kg
Printer functiesFoto's printen, Kopiëren, Printen, ScannenFaxenPrinten, Kopiëren, Scannen
Randloos printenJaNee—
Taal handleidingUniverseelEngels, Nederlands, Universeel—
Gebruiker segmentThuisgebruikThuisgebruik, Zakelijk gebruik—
Type papierinvoerHandmatig, PapierladePapierladePapierlade
Verpakking hoogte240 mm414 mm—
Verpakking lengte583 mm649 mm—
VerpakkingsinhoudAfzonderlijke inktpatronen, Hoofdapparaat, Stroomkabel, Plaatsingshandleiding, Software (CD), GarantiebewijsBrother MFC-J5340DWE printer, inktcartridges, stroomkabel, handleidingLaserJet MFP M234dw printer, HP zwarte LaserJet tonercartridge (700 pagina's), Stofklep, Naslaggids, Installatieposter, Garantiegids en flyer in sommige landen & Netsnoer
Aantal inktkleuren624
Aantal papierladen21—
Verpakking breedte473 mm488 mm—
Verpakkingsgewicht10340 g18476 g9813 g
Printer technologieInkjetprinterInkjetprinterLaserprinter
Printsnelheid kleurStandaard: tot 25 pagina's per minuutSnel: 25 t/m 39 pagina's per minuut—
Scanresolutie (DPI)1200 x 4800600 x 600600 x 600
CD's/DVD's beprintenJaNee—
Draadloze verbindingJaJa—
Printresolutie (DPI)5760 x 14404800 x 1200600 x 600
Maximaal printformaatA3A3—
Type interface met pcUSB 2.0, WLAN (WiFi)WLAN (WiFi)LAN, USB 2.0, WLAN (WiFi)
Capaciteit papierladen100250100
Printsnelheid zwart-witStandaard: tot 25 pagina's per minuutSnel: 25 t/m 39 pagina's per minuutSnel: 25 t/m 39 pagina's per minuut
Fabrieksgarantie termijn2 jaar1 jaar2 jaar
Netwerkaansluiting (LAN)JaJaJa
Kleurfunctie voor printenZwart-wit en kleurZwart-wit en kleurZwart-wit
Ondersteuning met updatesMinimaal 12 maanden na introductiedatumMinimaal 12 maanden na introductiedatum—
Aantal inktpatronen/kleuren641
Kleurfunctie voor kopiërenZwart-wit en kleurZwart-wit en kleurZwart-wit
Printer functies dubbelzijdigPrintenPrintenPrinten, Kopieren
MPN (Manufacturer Part Number)C11CH45402MFC-J5340DWE—
Wireless Protected Setup (WPS)NeeNee—
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchadeGebruikersschade—
Automatische documentinvoer (ADF)NeeJa—
Kan zelfstandig met internet verbindenJaJa—
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNeeJa
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataJaJa—
Bluetooth vereist—Nee—
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Print formaten: A3, A4
  • ✓Product hoogte: 14.80 cm
  • ✓Product lengte: 35.60 cm
  • ✓Product breedte: 47.90 cm
  • ✓Product gewicht: 8.70 kg
  • ✓Aantal inktkleuren: 6
  • ✓Aantal papierladen: 2
  • ✓Druksnelheid: tot 22 pagina's per minuut (zw-w) en 20 ppm (kleur)
  • ✓Printformaat: dubbelzijdig tot A4, enkelzijdig tot A3
  • ✓Connectiviteit: Wi-Fi, USB, Ethernet
  • ✓Touchscreen: 6,8 inch kleurendisplay
  • ✓Cartridgesysteem: XL-formaat met EcoPro-abonnement
  • ✓Scanner/Copier: Ingebouwd met ADF (automatische documentvoeder)
  • ✓Garantie: Doorlopende garantie via EcoPro-abonnement
  • ✓Printsnelheid: 29 ppm (zwart-wit)
  • ✓Verbinding: Wi-Fi, Ethernet, USB 2.0
  • ✓Automatische documentvoeder: 40 sheets
  • ✓Duplex printing: Standaard ingebouwd
  • ✓Multifunctioneel: Print, kopie, scan, fax
  • ✓Papieropslagcapaciteit: 250 sheets standaard
  • ✓Energieverbruik: EcoSmart technologie
Voordelen
  • +Goed beoordeeld door gebruikers
  • +Print tot A3 met 4800 x 1200 DPI
  • +Automatische documentinvoer en flatbedscanner
  • +Dubbelzijdig printen
  • +WiFi, LAN en Apple AirPrint
  • +Papierlade met capaciteit van 250
  • +Automatisch dubbelzijdig printen en kopiëren
  • +Automatische documentinvoer en flatbedscanner
  • +Aansluiting via LAN, USB 2.0 en WiFi, plus WiFi-direct en AirPrint
  • +Compacte afmetingen van 36.80 x 29.86 x 24.19 cm bij 7.60 kg
  • +Tot 29 zwart-witpagina's per minuut
Nadelen
    • −Gewicht van 17.04 kg maakt verplaatsen lastig
    • −Geen Bluetooth, WiFi-direct of WPS
    • −Geen Cloud Printing of e-mail printing
    • −Geen randloos printen en slechts één papierlade
    • −Alleen zwart-wit, kleurenafdrukken zijn niet mogelijk
    • −Dynamische beveiliging blokkeert cartridges met aangepaste of niet-HP circuits
    • −Geen lcd-display en geen WPS
    • −Printresolutie en scanresolutie blijven op 600 x 600 DPI
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    FRITZ

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    € 284,90

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    Brother

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    € 105,00

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    Brother

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    € 177,44

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    Fellowes

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    € 51,27

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    Kensington

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    € 44,46

    Durrafy Ergonomische Bureaustoel

    Durrafy

    Durrafy Ergonomische Bureaustoel

    € 129,99

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    Logitech

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    € 89,99