← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Superfish

Superfish Start Aqua 50 Licht - Verlichting

AquaKonings

AquaKonings Aquarium lamp - dimbare LED verlichting 75-90cm

Viervoeter

Viervoeter® Aqua Pro RVS drinkfontein met sensor

Prijs
€ 20,71
€ 51,99
€ 44,95
Beoordeling
Categoriehuisdierenhuisdierenhuisdieren
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentGemiddelde prijs—Aan de hoge kant
Prijsstabiliteitzeer stabielbeste
€ 19,99 tot € 21,70
—stabiel
€ 34,95 tot € 44,95
Waardering vs categorie———
KleurcolorZwartRVS
MateriaalGlasKunststofRVS
Type lampLED-lampLED-verlichting—
Fabrikant NaamAquadistri——
Product hoogte5.90 cm1.70 cm19 cm
Product lengte27.40 cm75 cm20 cm
Product breedte3.50 cm9 cm17 cm
Taal handleidingUniverseelNederlandsNederlands, Engels, Duits
Type verlichtingLEDRGB—
Verpakking hoogte59 mm——
Verpakking lengte274 mm——
VerpakkingsinhoudVerlichting2x Verstelbare beugels 1x Aquariumlamp 75 tot 90cm 1x Adapter 1x Handleiding1x Viervoeter RVS Drinkfontein, 1x Waterpomp, 4x Filter, 1x Handleiding NL, ENG, DE
Verpakking breedte35 mm——
Accu/batterij modelGeen batterijenGeen batterijenAccu
Wattage per lichtpunt5 W22 W—
Accu/batterij technologieGeen batterijenGeen batterijen—
Bediening via mobiele appNeeNeeNee
Aantal stuks in verpakking1 stuk(s)1 stuk(s)—
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Fitting—Universeel—
Product gewicht—1.7 kg1 kg
Verpakkingsgewicht—1 kg1.20 kg
Inhoud——3.20 l
Type dier——Kat
Oplaadbaar——Ja
App functies——Realtime status, Onderhoudsmelding
Voedingstype——Accu
Wifi vereist——Niet van toepassing
Compatibel met——Niet van toepassing
Introductiejaar——2026
Batterijen nodig——Nee
Introductiemaand——Juni
Bluetooth vereist——Niet van toepassing
Accu/batterij code——Li-Ion batterij(en)
Betaalde diensten vereist——Niet van toepassing
Ondersteuning met updates——Niet van toepassing
App werkt op besturingssyteem——Niet van toepassing
Mobiele data verbinding mogelijk——Niet van toepassing
Delen van gebruikersgegevens vereist——Niet van toepassing
Kan zelfstandig met internet verbinden——Nee
App vereist voor volledige functionaliteit——Nee
Eigenschappen
  • ✓Type verlichting: LED
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: Glas
  • ✓Kleur: color
  • ✓Product hoogte: 5.90 cm
  • ✓Product lengte: 27.40 cm
  • ✓Product breedte: 3.50 cm
  • ✓Wattage per lichtpunt: 5 W
  • ✓Type verlichting: RGB
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 1.70 cm
  • ✓Product lengte: 75 cm
  • ✓Product breedte: 9 cm
  • ✓Product gewicht: 1.7 kg
  • ✓Type dier: Kat
  • ✓Inhoud: 3.20 l
  • ✓App functies: Realtime status, Onderhoudsmelding
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: RVS
  • ✓Kleur: RVS
  • ✓Product hoogte: 19 cm
  • ✓Product lengte: 20 cm
Voordelen
    • +Dimbaar in 10 stappen voor nauwkeurige controle over de lichtsterkte
    • +Ingebouwde timer met instelbare dag/nacht cyclus
    • +Zonsopkomst/zonsondergang simulatie voor een geleidelijke lichtovergang
    • +Verstelbare beugels (tot 7,5 cm per zijde) maken de lamp geschikt voor aquaria van 75 tot 90 cm
    • +Waterafstotende behuizing (IP86) zodat opspattend of verdampend water geen probleem is
    • +Draadloos te plaatsen dankzij de ingebouwde, oplaadbare accu
    • +Sensormodus activeert de watercirculatie wanneer beweging wordt gedetecteerd
    • +Timermodus laat het water op vaste momenten circuleren
    • +RVS neemt volgens de productbeschrijving minder snel geurtjes op dan kunststof
    • +De opgegeven stille werking van 30 dB maakt plaatsing in woon- of slaapkamer mogelijk
    Nadelen
      • −Geen bediening via een mobiele app, alles gaat via de knoppen op het snoer
      • −Niet geschikt om onder water te gebruiken of onder te dompelen
      • −Het opgegeven verpakkingsgewicht (1 kg) is lager dan het opgegeven productgewicht (1,7 kg); dit lijkt een invoerfout in de productgegevens en is niet als betrouwbaar gegeven te gebruiken
      • −De productpagina noemt zowel 3 liter als 3.20 l inhoud
      • −Het aantal meegeleverde filters is onduidelijk: de beschrijving vermeldt 3, de actuele specificaties 4
      • −Er staan appfuncties genoemd, terwijl dezelfde specificaties aangeven dat bediening via een mobiele app niet mogelijk is
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      Beeztees

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      € 57,99

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      BOTC

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      € 29,23

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      cozy.®

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      € 31,95

      Balimo Automatische Voerbak WiFi

      Balimo

      Balimo Automatische Voerbak WiFi

      € 42,99

      Orijen Kitten - Premium Voeding

      Orijen

      Orijen Kitten - Premium Voeding

      € 32,39

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      Viervoeter

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      € 39,95

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      € 33,59

      Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

      € 58,99