← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

ATAG Benelux

ATAG Benelux ETNA VW540A - Inbouw vaatwasser

Siemens

Siemens SX87TX02CE met Zeolith en Home Connect

Siemens

Siemens SX65EX12CE - iQ500: XXL vaatwasser met Home Connect

Prijs
€ 596,00
€ 599,00
€ 1.050,00
€ 1.749,00
€ 875,00
€ 1.599,00
Beoordeling
Categoriehuishoudapparatuurhuishoudapparatuurhuishoudapparatuur
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantGemiddelde prijsGemiddelde prijs
Prijsstabiliteitstabiel
€ 479,20 tot € 585,00
zeer stabielbeste
€ 937,00 tot € 1.059,00
zeer stabiel
€ 769,00 tot € 875,00
Waardering vs categorie———
ModelVW540ASX87TX02CESX65EX12CE
Nis diepte55.50 cm550 cm55 cm
Nis breedte55 cm608 cm60.80 cm
Snoerlengte1.50 m1.75 m1.75 m
CE markeringZichtbaar——
Geluidsniveau40 dB42 dB42 dB
Fabrikant NaamATAG Benelux——
Product hoogte86.50 cm86.50 cm86.50 cm
Product lengte55.50 cm55 cm55 cm
Reparatie typeOn-site repair——
Aantal couverts141414
Product breedte59.80 cm59.80 cm59.80 cm
Product gewicht37.50 kg44.10 kg40.60 kg
MachinereinigingJaJaJa
ScharniersysteemDeur-op-deur——
Taal handleidingNederlands, Engels, Duits, Frans——
Uitgesteld startJaJaJa
BinnenverlichtingJa——
Kort wasprogrammaJa, kort wasprogramma mogelijkJa, kort wasprogramma mogelijkJa, kort wasprogramma mogelijk
Verpakking hoogte890 mm——
Verpakking lengte645 mm——
Verpakkingsinhoudbeschermingsfolie werkblad, zout trechter, siliconen zijstrips, stelpoten, installatieset, aftekenmal, handleiding1x dampschermHandleiding, 1x dampscherm
Aantal programma's8——
Bestek voorzieningUittrekbare lade——
Duur eco-programma275 minuten——
Indicatie afgerondJa——
Maximale nishoogte86.50 cm925 cm92.50 cm
Minimale nishoogte82 cm865 cm86.50 cm
Verpakking breedte645 mm——
Verpakkingsgewicht42 kg46 kg43 kg
GeluidsniveauklasseBBB
Waarde energielabelA——
Aanvullende functieselektronische controle voor zout en glansmiddel, open deur droogsysteem, VOB-vlotter overloop beveiligingvarioSpeed Plus op afstand, Energielabel A, Intelligent Programma, flexComfort Pro, Zeolith-droogsysteem en Shine & Dry, glassZone, emotionLight, timeLight, openAssistExtra programma's en opties: machineCare - kuipreiniging Home Connect VarioSpeed Plus intensiveZone halveBelading
Materiaal binnenkantRVSRVSRVS
Auto sensor programmaNeeJaJa
Extra intensieve zoneNee——
Glans spoel indicatorJa——
Type waterbeveiligingOverloopbeveiliging, Aquastop (slangbeveiliging)Aquastop (slangbeveiliging)Aquastop (slangbeveiliging)
Verstelbare bovenkorfJa——
Voorspoelen programmaNeeNeeNee
Warm water verbindingJaNeeNee
Zeoliet droogtechniekJa——
Intensief wasprogrammaNeeJaJa
Maximale diameter bord30 cm——
Extra stil wasprogrammaJaJaJa
Halve belading mogelijkJa, halve belading mogelijk—Ja, halve belading mogelijk
Lichtprojectie op vloerJa——
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar2 jaar
Inclusief wijnglas clipsNee——
OverstromingsbeveiligingJaJaJa
Waterverbruik per cyclus9.5 l9.5 l9 l
Bediening via mobiele appNeeJaJa
Onderlade met liftfunctieNeeNeeNee
Onthardingszout indicatorJa——
Geschikt voor IKEA keukensJa——
Ingebouwd of verplaatsbaarVolledig integreerbaarVolledig integreerbaarVolledig integreerbaar
Antibacterieel wasprogrammaJaJaJa
Maximale hoogte frontpaneel720 mm925 mm220 mm
Minimale hoogte frontpaneel65.5 mm865 mm90 mm
Delicaat vaatwasserprogrammaNeeNeeNee
Energieverbruik per 100 cycli54 kWh54 kWh54 kWh
Geluidssignaal einde wasbeurtNeeJaJa
Maximum cleansing temperatuur72 °C70 °C70 °C
Opent automatisch voor drogenJaJaJa
MPN (Manufacturer Part Number)747597——
Resttijd projectie op de vloerJa——
Automatische dosering wasmiddelNee——
Uitzonderingen fabrieksgarantieGeen Uitzonderingen——
Digitale indicator resterende tijdJa——
Duur wascyclus op standaard programma275 minuten295 minuten270 minuten
Kan zelfstandig met internet verbindenNee——
App vereist voor volledige functionaliteitNeeJaJa
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Kleur—Niet van toepassingRVS
Wifi vereist—JaJa
Compatibel met—Niet van toepassing—
Bluetooth vereist—Niet van toepassingNee
Merkspecifiek kenmerk—Bosch i-DOS, Siemens intelligentDosing, Bosch VarioSpeed, Siemens SpeedPerfectNiet van toepassing
App werkt op besturingssyteem—Android, iOS, iPadOS, WindowsAndroid, iOS
Eigenschappen
  • ✓Waarde energielabel: A
  • ✓Geluidsniveau: 40 dB
  • ✓Energieverbruik per 100 cycli: 54 kWh
  • ✓Waterverbruik per cyclus: 9.5 l
  • ✓Duur wascyclus op standaard programma: 275 minuten
  • ✓Snoerlengte: 1.50 m
  • ✓Nis diepte: 55.50 cm
  • ✓Nis breedte: 55 cm
  • ✓Geluidsniveau: 42 dB
  • ✓Energieverbruik per 100 cycli: 54 kWh
  • ✓Waterverbruik per cyclus: 9.5 l
  • ✓Duur wascyclus op standaard programma: 295 minuten
  • ✓Snoerlengte: 1.75 m
  • ✓Kleur: Niet van toepassing
  • ✓Nis diepte: 550 cm
  • ✓Nis breedte: 608 cm
  • ✓Geluidsniveau: 42 dB
  • ✓Energieverbruik per 100 cycli: 54 kWh
  • ✓Waterverbruik per cyclus: 9 l
  • ✓Duur wascyclus op standaard programma: 270 minuten
  • ✓Snoerlengte: 1.75 m
  • ✓Kleur: RVS
  • ✓Nis diepte: 55 cm
  • ✓Nis breedte: 60.80 cm
Voordelen
    • +Energieverbruik van 54 kWh per 100 cycli en energielabel A
    • +Zeolith-droogsysteem, Shine & Dry en automatische deuropening
    • +Ruimte voor 14 couverts en flexComfort Pro-korven
    • +Geluidsniveau van 42 dB en een extra stil programma
    • +Bediening op afstand via Home Connect, inclusief varioSpeed Plus
    • +Energielabel A
    • +Ruimte voor 14 couverts
    • +Flexibele flexComfort-korven
    • +varioLade voor bestek en kleine keukenaccessoires
    • +Automatische deuropening voor drogen
    • +Bediening via Home Connect
    Nadelen
      • −Het standaardprogramma duurt met 295 minuten bijna vijf uur
      • −Voor de volledige functionaliteit zijn een app en wifi vereist
      • −De opgegeven nismaten van 865 cm, 925 cm, 608 cm en 550 cm zijn kennelijk onjuist en moeten worden gecontroleerd
      • −Vereist een nishoogte van minimaal 86.50 cm
      • −App en wifi vereist voor volledige functionaliteit
      • −Geen voorspoelprogramma
      • −Geen afzonderlijk delicaat vaatwasserprogramma
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Philips 7000 - 3-in-1 Stofzuiger & Dweil

      Philips

      Philips 7000 - 3-in-1 Stofzuiger & Dweil

      € 377,00

      Samsung DV90DG6845LKU3 9 kg met AI Dry+

      Samsung

      Samsung DV90DG6845LKU3 9 kg met AI Dry+

      € 738,85

      Roborock QR 598 met 8.000 Pa en multifunctioneel dock

      Roborock

      Roborock QR 598 met 8.000 Pa en multifunctioneel dock

      € 276,86

      Braun CareStyle 1 Pro - Stoomgenerator

      Braun

      Braun CareStyle 1 Pro - Stoomgenerator

      € 100,23

      Haier HW90-B14939-DF 9 kg en 67 dB

      Haier

      Haier HW90-B14939-DF 9 kg en 67 dB

      € 599,00

      AEG ProSense 6000 Wasmachine

      AEG

      AEG ProSense 6000 Wasmachine

      € 552,00

      Tefal Pro Express Protect Stoomgenerator

      Tefal

      Tefal Pro Express Protect Stoomgenerator

      € 210,95

      Bosch SMS6ECW15E - Serie 6 vaatwasser 60cm, energielabel A

      Bosch

      Bosch SMS6ECW15E - Serie 6 vaatwasser 60cm, energielabel A

      € 802,00