← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Trust

Trust Fyda - Draadloze Muis met USB-ontvanger

Nuvance

Nuvance Bluetooth Muis - Stille LED

Kensington

Kensington Pro Fit USB Muis - Ergonomisch Kantoor Design

Prijs
€ 14,99
€ 19,99
€ 11,99
€ 30,39
€ 36,76
Beoordeling
Categoriekantoor-bureaukantoor-bureaukantoor-bureau
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantAan de hoge kantDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 12,90 tot € 17,99
stabiel
€ 7,99 tot € 11,99
wisselend
€ 30,00 tot € 39,14
Waardering vs categorie———
dpi240016001600
MerkTrustNuvanceKensington
KleurZwartZwartZwart
MuisvormNormaalVerticaalNormaal
BluetoothNeeJaNee
DraadloosJa—Nee
DuimsteunJa—Ja
GewichtjesNeeNeeNee
OplaadbaarJaJaNee
ScrollwielJaJaJa
Kabellengte0.80 m0 m0 m
Stille muisNee—Nee
CE markeringZichtbaar—Zichtbaar
SysteemeisenUSB poort—Compatibel met Windows® 10, 8.1, 8, 7, macOS® 10.9 of nieuwer en Chrome OS™
VoedingstypeAccuUSBUSB
Game platformWindows download, MAC, Windows—MAC, Windows
Aantal knoppen646
Bediening muisKnoppenKnoppenKnoppen
Fabrikant NaamTrust—Esselte Business B.V.
Instelbare dpiJaNeeJa
Product hoogte4.30 cm2.50 cm4.60 cm
Product lengte12 cm11.20 cm12.50 cm
Reparatie typeCarry-in—Carry-in
Aansturing muisOptisch—Optisch
Product breedte8.10 cm5 cm8 cm
Product gewicht0.106 kg60 g0.12 kg
Draadloos bereik10 m15 m0 m
Type verlichtingZonder verlichtingZonder verlichtingZonder verlichting
Verpakking hoogte49 mm—58 mm
Verpakking lengte154 mm—162 mm
Accu/batterij codeLR06, Li-Ion batterij(en)Li-Ion batterij(en)AA
Instelbare knoppenNeeNeeNee
Verpakking breedte126 mm—100 mm
Verpakkingsgewicht159 g81 g190 g
Speciaal voor gamenNeeNeeNee
Horizontaal scrollenNeeNeeNee
Inclusief adapter(s)Nee——
Inclusief batterijenJaNeeJa
Aanbevolen voor genreGeen gamemuis—Geen gamemuis
Ergonomisch ontworpenJaJaJa
Instelbare verlichtingNee—Nee
Rechts- of linkshandigRechtshandigRechtshandig en linkshandigRechtshandig
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar3 jaar
Indicator batterijniveauNeeNeeNee
Snel laden functionaliteitNee—Nee
Werkt op glazen ondergrondNee—Ja
Maximum vermogen voor opladen9 W1 W—
Minimum vermogen voor opladen9 W0.01 W—
MPN (Manufacturer Part Number)24727—K72369EU
Geschikt voor besturingssysteemMac OS, Windows, Chrome OS—Chrome OS, Mac OS, Windows
Uitzonderingen fabrieksgarantiegeen—Onjuist gebruik/ Schade
Aantal benodigde accu's/batterijen002
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓dpi: 2400
  • ✓Kabellengte: 0.80 m
  • ✓Aantal knoppen: 6
  • ✓Product hoogte: 4.30 cm
  • ✓Product lengte: 12 cm
  • ✓Product breedte: 8.10 cm
  • ✓Product gewicht: 0.106 kg
  • ✓Verbinding: Bluetooth 5.0 (tot 10m bereik)
  • ✓Oplaadbare batterij: USB-C
  • ✓Ergonomie: Ambidextrous (links & rechts)
  • ✓Stille klikken: Ja, ~85% stiller
  • ✓LED-verlichting: Instelbare RGB-kleuren
  • ✓Gewicht: Lichtgewicht kunststof
  • ✓Compatibiliteit: Windows, Mac, Linux
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓dpi: 1600
  • ✓Kabellengte: 0 m
  • ✓Aantal knoppen: 6
  • ✓Product hoogte: 4.60 cm
  • ✓Product lengte: 12.50 cm
  • ✓Product breedte: 8 cm
  • ✓Product gewicht: 0.12 kg
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +Stille klikwerking - tot 85% stiller dan standaardmuizen
  • +Draadloos Bluetooth 5.0 zonder extra dongle nodig
  • +Ergonomisch dubbel design voor links- en rechtshandigen
  • +LED-verlichting met instelbare kleuren voor sfeer
  • +Oplaadbaar via USB-C - geen wegwerp-batterijen
  • +Ergonomisch ontwerp met gebogen zijkanten biedt comfort en grip bij langdurig gebruik
  • +Optische sensor (1000 dpi) levert nauwkeurige cursorcontrole voor kantoorwerk
  • +Duimnavigatie voor webbrowsers bespaart tijd bij navigatie
  • +Bedraad USB - geen batterijen nodig, altijd betrouwbaar en gereed
  • +Plug & Play werking, werkt direct bij aansluiting zonder drivers
Nadelen
    • −Bouwkwaliteit is basic - niet bestand tegen intensief gaming
    • −LED-verlichting verbruikt extra batterij
    • −Korte USB-C oplaadkabel meegeleverd
    • −Bedraad design - je bent gebonden aan een USB-kabel met beperkte mobiliteit
    • −Alleen geschikt voor rechtshandigen - linkshandigen moeten naar ander model
    • −1000 DPI is basis-niveau - niet geschikt voor gaming of grafisch werk
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Dymo LetraTag - Compacte Labelprinter

    DYMO

    Dymo LetraTag - Compacte Labelprinter

    € 32,99

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    Brother

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    € 89,50

    Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

    Brother

    Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

    € 159,00

    Trust Tanor HD Webcam: Full HD 1080p met privacy cover

    Trust

    Trust Tanor HD Webcam: Full HD 1080p met privacy cover

    € 25,99

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    Brother

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    € 180,60

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    Fellowes

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    € 51,27

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    Kensington

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    € 44,46

    Durrafy Ergonomische Bureaustoel

    Durrafy

    Durrafy Ergonomische Bureaustoel

    € 129,99