← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Trust

Trust Nado Draadloos Bluetooth Toetsenbord Zilver

LISM

Mini-toetsenbord 6 Programmeerbare Knoppen

Dell

Dell KB500 draadloos toetsenbord - stille, ergonomische typen

Prijs
€ 14,95
€ 26,29
€ 27,95
Beoordeling
Categoriekantoor-bureaukantoor-bureaukantoor-bureau
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentDicht bij gemeten minimumAan de hoge kantDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteitwisselend
€ 14,95 tot € 19,99
wisselend
€ 18,00 tot € 28,39
stabielbeste
€ 27,95 tot € 44,70
Waardering vs categorie———
MerkTrust—Dell
Kleurzilver—Transparent
ModelNado—KB500
DraadloosJa—Ja
OplaadbaarNee—Nee
VerlichtingNee—Nee
Systeemeisen- PC, Laptop, tablet or smartphone with Bluetooth support - Windows 10, 8.1 or 7 - Intel-based Mac with Mac OS X 10.15 (El Capitan) or higher - Android version 4.0.3 or higher - IOS 9.2 or higher—Kantoor
Type toetsenScissor toetsen—Membraan toetsen
VoedingstypeBatterij—USB
Game platformiOS, MAC, Windows, Android—Android
Product hoogte2.20 cm—3.40 cm
Product lengte28.70 cm—12.30 cm
Vlakke toetsenJa—Ja
Numeriek keypadNee—Ja
Product breedte12.10 cm—43.30 cm
Product gewicht0.3 kg—421 g
Draadloos bereik10 m——
Gewonnen prijzen0——
Taal handleidingUniverseel—Universeel
Type verlichtingZonder verlichting—Zonder verlichting
Toetsenbord optiesBluetooth, Multimedia toetsen, Tablet-toetsenbord—Ergonomisch
Verpakkingsgewicht325 g—700 g
Speciaal voor gamenNee—Nee
Toetsenbord indelingQWERTY—QWERTY
MultimediasneltoetsenJa—Ja
Instelbare verlichtingNee—Nee
Fabrieksgarantie termijn2 jaar—3 jaar
Per toets apart verlichtNee—Nee
Taal toetsenbordindelingUS Layout—US Layout
Soort mechanische toetsenNiet van toepassing——
Snel laden functionaliteitNee—Nee
Type toetsenbord connectieBluetooth—Radio(RF)
Fysieke toetsenbordindelingANSI—ANSI
Geschikt voor besturingssysteemiOS, Android, Mac OS, Windows—Windows
Gewicht—Circa 200-250 gram—
Voeding—USB powered (geen batterijen nodig)—
Draaiknop—Ja, multifunctioneel instelbaar—
Materiaal—Plastic behuizing met mechanische schakelaars—
Aansluiting—USB (kabelgebonden)—
Schakeltype—Mechanisch—
Aantal toetsen—6 programmeerbare knoppen—
Compatibiliteit—Windows, Mac (verificatie aanbevolen)—
Programmeerbaar—Volledige aanpassingsmogelijkheden—
CE markering——Zichtbaar
Fabrikant Naam——Dell Regulatory Compliance
Verpakking hoogte——85 mm
Verpakking lengte——486 mm
Verpakking breedte——163 mm
MPN (Manufacturer Part Number)——KB500-BK-R-INT
Eigenschappen
  • ✓Kleur: zilver
  • ✓Product hoogte: 2.20 cm
  • ✓Product lengte: 28.70 cm
  • ✓Product breedte: 12.10 cm
  • ✓Product gewicht: 0.3 kg
  • ✓Draadloos bereik: 10 m
  • ✓Gewonnen prijzen: 0
  • ✓Fabrieksgarantie termijn: 2 jaar
  • ✓Aantal toetsen: 6 programmeerbare mechanische knoppen
  • ✓Aansluiting: USB-kabel (plug-and-play)
  • ✓Schakeltype: Mechanisch
  • ✓Multifunctionele draaiknop: Ja, instelbaar
  • ✓Programmeerbaar: Via software of Windows API
  • ✓Gewicht: Circa 200-250 gram
  • ✓Formaat: Ultracompact (onder 15cm)
  • ✓Kleur: Transparent
  • ✓Product hoogte: 3.40 cm
  • ✓Product lengte: 12.30 cm
  • ✓Product breedte: 43.30 cm
  • ✓Product gewicht: 421 g
  • ✓Fabrieksgarantie termijn: 3 jaar
  • ✓Draadloos: Ja
  • ✓Oplaadbaar: Nee
Voordelen
  • +Koppelt met maximaal 3 apparaten tegelijk en wisselt eenvoudig ertussen
  • +12 multimediasneltoetsen direct toegankelijk via OS-selectieknoppen
  • +Ultradun en licht ontwerp (0,3 kg) voor gebruik onderweg
  • +Batterijen worden meegeleverd, dus direct te gebruiken na uitpakken
  • +Bluetooth 4.0 met een opgegeven draadloos bereik van 10 meter
  • +Zes volledig programmeerbare knoppen. Je bepaalt zelf wat elke knop doet
  • +Mechanische schakelaars geven tactiele feedback en voelen duurzaam aan
  • +Plug-and-play USB. Werkt onmiddellijk zonder ingewikkelde software
  • +Ultracompact formaat neemt minimaal bureauruimte in beslag
  • +Draadloze 2.4 GHz RF verbinding zonder kabelwarboel
  • +Stille toetsen minimaliseren typegeluid op kantoor
  • +Ergonomisch ontwerp beschermt polsen bij langdurig typen
  • +Batterijen gaan maanden mee op slechts 2 x AA
  • +Licht en draagbaar tussen kamers en vergaderingen
Nadelen
  • −US-layout in ANSI-uitvoering in plaats van een Nederlandse toetsenbordindeling
  • −Geen numeriek keypad en geen toetsenbordverlichting
  • −Werkt op vervangbare batterijen, niet oplaadbaar via kabel; de systeemeisen noemen bovendien tegenstrijdig 'Mac OS X 10.15 (El Capitan)', terwijl 10.15 eigenlijk Catalina is en El Capitan versie 10.11
  • −Slechts zes knoppen. Beperkter dan grotere macro-pads met 20+ keys
  • −Geen draadloze optie. Je bent afhankelijk van USB-aansluiting
  • −Plastic behuizing voelt op sommige onderdelen goedkoop aan
  • −Geen achtergrondverlichting
  • −Vereist batterijen (2 x AA) voor voeding
  • −Volledige grootte, dus niet compact voor beperkte ruimte
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

FRITZ

FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

€ 284,90

Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

Brother

Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

€ 105,00

Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

Brother

Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

€ 159,00

Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

Brother

Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

€ 177,44

Kensington SmartFit Monitorarm 32"

Kensington

Kensington SmartFit Monitorarm 32"

€ 44,46

Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

Logitech

Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

€ 89,99

OfficeSense OS50 Zit-Sta Bureau 120x60 - Elektrisch Verstelbaar

OfficeSense

OfficeSense OS50 Zit-Sta Bureau 120x60 - Elektrisch Verstelbaar

€ 199,00

Brother HL-L2400DWE Laserprinter

Brother

Brother HL-L2400DWE Laserprinter

€ 120,00