← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Alecto SMARTBABY8 - Wifi Babyfoon met Camera - HD Video Babyfoon met App

Philips Avent

Philips Avent SCD733/26 met DECT en projector

LUVION®

Luvion Essential 2 babyfoon met draaibare camera

Prijs
€ 39,99
€ 107,77
€ 154,99
€ 119,00
€ 127,00
Beoordeling
Categoriebaby-kindbaby-kindbaby-kind
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore—44/100beste34/100
Prijssegment
Budget
Midden
Premium
Prijspositiegoedkoper dan 77%bestegoedkoper dan 34%goedkoper dan 32%
Koopmoment—Aan de hoge kantGemiddelde prijs
Prijsstabiliteit—stabielbeste
€ 91,43 tot € 116,00
stabiel
€ 109,00 tot € 139,00
Waardering vs categorie—beter dan 57%bestebeter dan 24%
KleurTaupe-Wit—Wit
CameraJaNeeJa
SchermJa—4 inch
NachtmodusJaDimt display en geluidJa
Introductie2026—2025
Met displayNee—Ja
NachtlampjeNeeJaNee
TouchscreenNee—Nee
CE markeringZichtbaar—Zichtbaar
UitbreidbaarNee—Ja
Wifi vereistJa——
Camera optiesDraaibaar—Draaibaar
Meet hartslagNee—Nee
OpnamefunctieJa—Nee
BeeldactivatieJa—Ja
Fabrikant NaamCommaxx B.V.—Egerium B.V.
Product hoogte8.8 cm——
Product lengte6.2 cm——
Reparatie typeCarry-in—Carry-in
Met nachtlampjeNee—Nee
Product breedte5.5 cm——
Product gewicht0.1 kg——
VerbindingstypeWi-FiDECTDigitaal
GeluidsactivatieJa—Ja
Met slaapliedjesNee—Ja
Taal handleidingUniverseel—Duits, Engels, Frans, Nederlands
Verpakking hoogte5.5 cm—95 mm
Verpakking lengte10.3 cm—230 mm
VerpakkingsinhoudSMARTBABY8 Wi-Fi-babyfoon Installatiemateriaal 2m USB-kabel EU-voedingsadapter Gebruiksaanwijzing—Camera, ouderunit, 2x adapter, handleiding
Verpakking breedte13.5 cm—185 mm
Verpakkingsgewicht0.21 kg—576 g
Met terugspreekfunctieJa—Ja
Fabrieksgarantie termijn2 jaar—2 jaar
Kan gekoppeld worden metMet apparaten in het ecosysteem van fabrikant—Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie
Meegeleverde accessoiresAdapter—Geen meegeleverde accessoires
Bediening via mobiele appJa—Nee
App werkt op besturingssyteemAndroid, iOS——
Instelbare volumegevoeligheidNee—Ja
Mobiele data verbinding mogelijkNee——
Kan zelfstandig met internet verbindenJa—Nee
App vereist voor volledige functionaliteitNee—Nee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee—Nee
Merk—Philips Avent—
Wifi—Nee—
Model—SCD733/26—
Serie—Premium—
Riemclip—Meegeleverd—
Datastatus—Officiële modelspecificaties, prestaties niet zelf gemeten—
Videobeeld—Nee—
Mobiele app—Nee—
Producttype—DECT-audiobabyfoon—
Reviewstatus—Externe waarden verschillen per bron en meetmoment—
Slaapliedjes—5—
Vibratiemodus—Ja—
Internet nodig—Nee—
Oplaadstandaard—Meegeleverd—
Regelbaar volume—Ja—
Slimme ECO-modus—Ja—
Sterrenprojector—Ja—
Ouderunit op accu—Ja—
Stroomvoorziening—120 V of 220-240 V volgens regioversie—
Temperatuursensor—Ja—
Accutype ouderunit—2 AA-batterijen volgens productspecificatie—
Temperatuurmelding—Ja—
Terugspreekfunctie—Ja—
Babyunit inbegrepen—Ja—
Gebruikstemperatuur—0 tot 40 °C—
Geluidsniveaulampjes—5 leds—
LCD-scherm ouderunit—Ja—
Ouderunit inbegrepen—Ja—
Verbindingsindicatie—Ledmeldingen—
Aantal stroomadapters—2—
Helderheid instelbaar—Ja—
Afmetingen verkoopdoos—220 × 156 × 94 mm—
Opgegeven bereik binnen—Tot 50 meter—
Opgegeven bereik buiten—Tot 330 meter—
Back-upbatterij babyunit—Ondersteund—
Batterij-oplaadindicatie—Ja—
Ouderunit op netspanning—Ja—
Bediening zonder telefoon—Ja—
Waarschuwing buiten bereik—Ja—
Automatische kanaalselectie—Ja—
Batterijen babyunit inbegrepen—Nee—
Opgegeven oplaadtijd ouderunit—Tot 10 uur—
Microfoongevoeligheid instelbaar—Ja—
Opgegeven gebruiksduur ouderunit—Tot 18 uur—
Waarschuwing batterij bijna leeg—Ja—
Cry assist——Nee
Stand-by tijd——5
Scherm kleuren——Ja
Introductiejaar——2025
Introductiemaand——Januari
Bereik binnenhuis——1000000000 m
Bluetooth vereist——Nee
Scherm afmetingen——4 in
Bereik buitenshuis——1000000000 m
Temperatuurweergave——Ja
Beeldschermresolutie——1920 x 1080
Betaalde diensten vereist——Nee
Uitzonderingen fabrieksgarantie——Valschade, Waterschade
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Taupe-Wit
  • ✓Fabrieksgarantie termijn: 2 jaar
  • ✓Product breedte: 5.5 cm
  • ✓Product gewicht: 0.1 kg
  • ✓Product hoogte: 8.8 cm
  • ✓Product lengte: 6.2 cm
  • ✓Camera: Ja
  • ✓Met nachtlampje: Nee
  • ✓Technologie: DECT met versleutelde verbinding
  • ✓Bereik: Tot 300 meter open terrein
  • ✓Temperatuursensor: Ja, realtime weergave
  • ✓Nachtlampje: Ja, verstelbare helderheid
  • ✓Slaapliedjes: 5 ingebouwde nummers
  • ✓Nachtmodus: Speciale instelling voor donker
  • ✓Geluidskwaliteit: Kristalhelder digitaal geluid
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Scherm: 4 inch
  • ✓Stand-by tijd: 5
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Bereik binnenhuis: 1000000000 m
  • ✓Scherm afmetingen: 4 in
  • ✓Bereik buitenshuis: 1000000000 m
  • ✓Beeldschermresolutie: 1920 x 1080
Voordelen
    • +Werkt via DECT zonder wifi, internet of telefoonapp
    • +Terugspreekfunctie en instelbare microfoongevoeligheid
    • +Temperatuursensor met temperatuurmelding
    • +Vijf slaapliedjes, een nachtlampje en een sterrenprojector
    • +Ouderunit met lcd-scherm, vijf geluidsleds en vibratiemelding
    • +Pan-tilt camera op afstand draaibaar en kantelbaar met zoom
    • +4 inch HD IPS-scherm van 1920 x 1080
    • +Gecodeerde 2,4 GHz FHSS-verbinding zonder wifi of app
    • +Zes slaapliedjes, terugspreken, temperatuurweergave en babytimer
    • +Uitbreidbaar tot 4 camera's
    • +Nachtzicht tot 5 meter
    • +Twee jaar garantie en Nederlandse klantenservice
    Nadelen
      • −Geen camera, videobeeld of bediening via een mobiele app
      • −De opgegeven oplaadtijd van de ouderunit bedraagt maximaal 10 uur
      • −De officiële pagina noemt zowel 18 als 24 uur gebruiksduur, waarbij de technische productspecificatie maximaal 18 uur vermeldt
      • −Beoordeling van 4,1 lager dan de Platinum-lijn
      • −Bereik in nieuwbouw met beton tot circa 50 meter
      • −Accu volgens reviewers niet vervangbaar
      • −Duurste gesloten babyfoon van Luvion
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Imou A1 2K 3MP draaibare binnencamera

      Imou

      Imou A1 2K 3MP draaibare binnencamera

      Budget

      € 28,91

      Bolente Beetle Compacte Buggy - Lichtgewicht en opvouwbaar

      Bolente

      Bolente Beetle Compacte Buggy - Lichtgewicht en opvouwbaar

      Midden

      € 107,29

      Mommsy Luiertas: Waterafstotend, Thermo Vak, 24,5L

      Mommsy

      Mommsy Luiertas: Waterafstotend, Thermo Vak, 24,5L

      Budget

      € 29,99

      Bebies First Inklapbare Kinderstoel: Compact & 5-puntsgordel

      Bebies

      Bebies First Inklapbare Kinderstoel: Compact & 5-puntsgordel

      Midden

      € 49,99

      Puck Autostoel JUNE Brown Draaibaar Groep 0/1/2/3 (40-150 cm)

      Puck

      Puck Autostoel JUNE Brown Draaibaar Groep 0/1/2/3 (40-150 cm)

      Premium

      € 159,00

      Jollein Voetenzak Boucle Biscuit: Autostoel & Kinderwagen

      Jollein

      Jollein Voetenzak Boucle Biscuit: Autostoel & Kinderwagen

      Budget

      € 28,99

      Maxi-Cosi FamilyFix 360 i-Size Isofix Base: 360° Draaibaar

      Maxi-Cosi

      Maxi-Cosi FamilyFix 360 i-Size Isofix Base: 360° Draaibaar

      Premium

      € 154,00

      Lionelo Amelie 3-in-1 Campingbedje

      Lionelo

      Lionelo Amelie 3-in-1 Campingbedje

      Budget

      € 54,99