← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Princess

Princess 355500 Premium Mini Luchtkoeler 14,2x14,2x14,8cm

Merkloze afvoerslang airco 3,05 m met connector

Bewello

Bewello Universele Airco Afstandsbediening

Prijs
€ 24,99
€ 44,99
€ 18,95
€ 13,99
Beoordeling
Categoriewonen-slapenwonen-slapenwonen-slapen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Dicht bij gemeten minimumDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteit—stabiel
€ 19,13 tot € 24,99
zeer stabielbeste
€ 13,99 tot € 15,95
Waardering vs categorie———
MerkPrincessMerkloosBewello
KleurGrijsTransparant, ZwartWit
Model355500——
TimerNee——
FilterJa——
SchermLED indicatoren——
Vermogen2.8 W——
PlaatsingOp de grond, Tafel——
BeweegbaarJa——
Met wielenNee——
VerrijdbaarNee——
CE markeringZichtbaar——
Muur montageNee——
Geluidsniveau60 dB——
Fabrikant NaamSmartwares Group BV——
Product hoogte14.80 cm—2.30 cm
Product lengte14.20 cm305 cm12.50 cm
Reparatie typeCarry-in——
IndicatielampjeJa——
Product breedte14.20 cm—4.70 cm
Product gewicht0.48 kg——
Taal handleidingUniverseelUniverseelEngels
AfstandsbedieningNee——
Hoogte instelbaarNee——
Verpakking hoogte16 cm——
Verpakking lengte15.30 cm——
Verpakkingsinhoud1x Princess aircooler, handleidingAfvoerslang, connector, klemmen1
Aan-uit schakelaarJa——
Koord opslagruimteNee——
Verpakking breedte15.30 cm——
Verpakkingsgewicht0.88 kg—1 kg
Adjustable ThermostatNee——
Inhoud waterreservoir0.38 l——
Waterniveau indicatorJa——
Automatisch uitschakelenNee——
Fabrieksgarantie termijn2 jaar——
Afneembare waterreservoirJa——
KlimaatbeheersingsfunctieVerkoelingsfunctie——
MPN (Manufacturer Part Number)355500——
Kan zelfstandig met internet verbindenNee——
App vereist voor volledige functionaliteitNee——
Diameter—15 mm—
Type afvoer—Condensafvoer—
Geschikt voor—Airconditioner—
Compatibel met—Mobiele airco, Raamaico, Split-unit systeem—
Aantal elementen—3—
Materiaal vulling—Rubber—
Geschikt voor merk—Manufacturer—
Materiaal behuizing—Kunststof—
Materiaal——Kunststof
Product diepte——2.3 cm
Aantal stuks in verpakking——1 stuk(s)
Eigenschappen
  • ✓Vermogen: 2.8 W
  • ✓Kleur: Grijs
  • ✓Geluidsniveau: 60 dB
  • ✓Product hoogte: 14.80 cm
  • ✓Product lengte: 14.20 cm
  • ✓Product breedte: 14.20 cm
  • ✓Product gewicht: 0.48 kg
  • ✓Inhoud waterreservoir: 0.38 l
  • ✓Geschikt voor: Airconditioner
  • ✓Kleur: Transparant, Zwart
  • ✓Diameter: 15 mm
  • ✓Product lengte: 305 cm
  • ✓Aantal elementen: 3
  • ✓Type afvoer: Condensafvoer
  • ✓Compatibel met: Mobiele airco, Raamaico, Split-unit systeem
  • ✓Materiaal vulling: Rubber
  • ✓Compatibiliteit: 1000+ airconditioner-merken ondersteund
  • ✓Setup: Fabrikantcodeinstellingen, geen knopherkenning nodig
  • ✓Type: Universeel, multi-split unit compatible
  • ✓Bereik: Standaard IR-bereik voor normale afstanden
  • ✓Batterijen: 2x AAA (niet inbegrepen)
  • ✓Rating: 3.90/5 sterren
Voordelen
    • +Opgegeven lengte van 305 cm biedt ruimte om een afvoerpunt op enige afstand te bereiken
    • +Connector met een opgegeven diameter van 15 mm wordt meegeleverd
    • +Twee klemmen en een rubberen ring zijn bedoeld om de aansluiting af te dichten
    • +Volgens de productpagina geschikt voor mobiele airco's, raamairco's en split-units
    • +Condenswater kan naar een emmer, afvoerputje of geschikte buitenafvoer worden geleid
    • +Compatibiliteit met meer dan 1000 airconditioner-merken
    • +Geen knop-voor-knopinstelling nodig, alleen fabrikantcode invoeren
    • +Extreem betaalbaar vergeleken met originele afstandsbedieningen
    • +Perfect als tweede afstandsbediening voor meerdere airconditioners
    • +Eenvoudige setup met duidelijke instructies meegeleverd
    Nadelen
      • −Niet duidelijk is of de opgegeven diameter van 15 mm de slang, connector of aansluiting betreft
      • −De inhoud spreekt zichzelf tegen: er worden drie elementen genoemd, terwijl een slang, connector en twee klemmen samen vier losse onderdelen kunnen zijn
      • −Er ontbreken gegevens over aansluitnorm, temperatuurbereik, garantie en minimale buigradius
      • −Bouwkwaliteit is standaard-tot-basis, niet premium aanvoelend
      • −Volledige compatibiliteit hangt af van correct instellen van fabrikantcode
      • −Niet altijd alle geavanceerde functies van je originele afstandsbediening beschikbaar
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

      Philips

      Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

      € 254,05

      Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

      Emma

      Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

      € 549,70

      Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

      Emma

      Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

      € 599,70

      Emma Diamond Hybrid Matras

      Emma

      Emma Diamond Hybrid Matras

      € 237,02

      Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

      Sprei

      Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

      € 100,00

      Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

      Baseus

      Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

      € 29,89

      Cityline Pro Luchtreiniger - 200m³/u, WiFi, tot 25m²

      CityLine Topdesign

      Cityline Pro Luchtreiniger - 200m³/u, WiFi, tot 25m²

      € 92,75

      Siltcon LED bureaulamp met klem, 1500 lumen, 2700 tot 6500 K

      Siltcon®

      Siltcon LED bureaulamp met klem, 1500 lumen, 2700 tot 6500 K

      € 59,95