← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Dunlop

Dunlop Dubbele Voetpomp met Manometer

Urbn Square

Urban State NanoPump draadloos, 10,2 bar

Kryptonite

Kryptonite Keeper Vouwslot 80cm

Prijs
€ 16,79
€ 18,62
€ 49,99
€ 45,28
€ 71,95
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore77/10054/10078/100beste
Prijssegment
Budget
Midden
Midden
Prijspositiegoedkoper dan 89%bestegoedkoper dan 65%goedkoper dan 67%
KoopmomentGemiddelde prijsAan de hoge kantGoed koopmoment
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 15,83 tot € 25,99
wisselend
€ 29,99 tot € 49,99
stabiel
€ 45,28 tot € 53,95
Waardering vs categoriebeter dan 76%beter dan 62%beter dan 81%beste
KleurVoetpompZwart (pro)Zwart
eWasteNeeJa—
MateriaalKunststofABSGehard staal
Max. druk10 bar10.2 bar—
Fabrikant NaamA.I.&E. B.V.Urbn Square—
Product hoogte7.20 cm4.30 cm—
Product lengte29.50 cm15.60 cm—
Type fietspompVoetpompElektrisch—
Product breedte12.50 cm6.20 cm—
Product gewicht1.61 kg0.6 kg—
Met drukregelaarNeeJa—
Met schroefdraadNeeJa—
Taal handleidingUniverseelEngels, Nederlands, Frans—
Verpakking hoogte94 mm48 mm—
Verpakking lengte310 mm178 mm—
Verpakkingsinhoud1x Dubbele Voetpomp- NanoPump - Luchtslang - Ventiel-opzetstukken - Opbergtas—
Verpakking breedte135 mm119 mm—
Verpakkingsgewicht1737 g651 g—
Fabrieksgarantie termijn2 jaar1 jaar—
Geschikt voor fietsventielFrans/Presta, Auto/Schrader, Hollands/DunlopAuto/Schrader, Frans/Presta, Hollands/Dunlop—
Inhoud in grammen—162 g—
Geschikt voor Fietstype—Baanfiets, Bakfiets, BMX, Cyclocrossfiets, Chopperfiets, Damesfiets, Driewieler, Eenwieler, Elektrische Fiets, Fatbike, Fixie, Gravelbike, Hybridefiets, Herenfiets, Kinderfiets, Ligfiets, Moederfiets, Mountainbike, Omafiets, Racefiets, Stadsfiets, Speed Pedelec fiets, Stepperbike, Transportfiets, Trekkingfiets, Vouwfiets—
Merk——Kryptonite
Model——Keeper
Gewicht——560 gram
Slottype——Vouwslot
Bestemming——Dagelijks stadsegebruik
Lengte uitgevouwen——80 cm
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 1.61 kg
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Voetpomp
  • ✓Max. druk: 10 bar
  • ✓Product hoogte: 7.20 cm
  • ✓Product lengte: 29.50 cm
  • ✓Product breedte: 12.50 cm
  • ✓Fabrieksgarantie termijn: 2 jaar
  • ✓Product lengte: 15.60 cm
  • ✓Product breedte: 6.20 cm
  • ✓Product hoogte: 4.30 cm
  • ✓Verpakkingsgewicht: 651 g
  • ✓Type fietspomp: Elektrisch
  • ✓Max. druk: 10.2 bar
  • ✓Verpakkingsinhoud: - NanoPump - Luchtslang - Ventiel-opzetstukken - Opbergtas
  • ✓Kleur: Zwart (pro)
  • ✓Inhoud in grammen: 162 g
  • ✓Materiaal: ABS
  • ✓Fabrieksgarantie termijn: 1 jaar
  • ✓Geschikt voor Fietstype: Baanfiets, Bakfiets, BMX, Cyclocrossfiets, Chopperfiets, Damesfiets, Driewieler, Eenwieler, Elektrische Fiets, Fatbike, Fixie, Gravelbike, Hybridefiets, Herenfiets, Kinderfiets, Ligfiets, Moederfiets, Mountainbike, Omafiets, Racefiets, Stad
  • ✓Geschikt voor fietsventiel: Auto/Schrader, Frans/Presta, Hollands/Dunlop
  • ✓Met drukregelaar: Ja
  • ✓Met schroefdraad: Ja
  • ✓Product gewicht: 0.6 kg
  • ✓Taal handleiding: Engels, Nederlands, Frans
  • ✓eWaste: Ja
  • ✓Type: Vouwslot
  • ✓Lengte uitgevouwen: 80 cm
  • ✓Gewicht: 560 gram
  • ✓Materiaal schakels: Gehard staal
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Segment: Instapmodel
  • ✓Duur eigendom: Kryptonite (50+ jaar expertise)
Voordelen
  • +Uitstekend beoordeeld door gebruikers
  • +Draadloos en via USB oplaadbaar
  • +Maximale druk van 10,2 bar
  • +Geschikt voor Schrader-, Presta- en Dunlopventielen
  • +Vooringestelde standen en handmatig regelbare bandenspanning
  • +Inclusief vier opzetstukken, luchtslang en opbergtas
  • +Compact en lichtgewicht (560g). Past in elke rugzak zonder rommel
  • +Gehard staal schakels bieden betrouwbare bescherming tegen snelle dieven
  • +Uitgevouwen 80 cm leidt veel flexibiliteit in hoe je je fiets vast kan zetten
  • +Kryptonite-pedigree. Meer dan 50 jaar expertise in fietsbeveiliging
  • +Prima prijs-kwaliteit verhouding voor dagelijks stadsegebruik
Nadelen
    • −De opgegeven accucapaciteit is tegenstrijdig: de producttitel noemt 6.000 mAh, maar de beschrijving 4.200 mAh
    • −Met een productgewicht van 0,6 kg is de pomp niet bijzonder licht voor in een fietstas
    • −Laadduur, gebruiksduur per acculading en pompsnelheid worden niet vermeld
    • −Niet geschikt voor zeer waardevolle of racefietsen. Een zwaarder U-slot biedt meer beveiliging
    • −Bij langdurig blijven staan kunnen modellen voorkomen verloren gaan
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    OUXI

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    Budget

    € 37,00

    MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

    MET

    MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

    Midden

    € 41,99

    Simson Bandenreparatieset 23-delig compact

    Simson

    Simson Bandenreparatieset 23-delig compact

    Budget

    € 14,24

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    Gazelle

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    Budget

    € 25,99

    Ouxi V8 Display: Begrensd, 48V, voor V8 & H9

    Ouxi

    Ouxi V8 Display: Begrensd, 48V, voor V8 & H9

    Budget

    € 32,50

    Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

    Minoura

    Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

    Midden

    € 102,84

    MET E-Mob - Veilige E-bike Helm

    MET SPA

    MET E-Mob - Veilige E-bike Helm

    Midden

    € 55,69

    Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

    Thule

    Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

    Premium

    € 359,00