← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Mobiclinic Agnes - Kinderwagen 2-in-1

Deryan

Deryan Noa 3-in-1 Kinderwagen Hazel: reiswieg, wandelwagen

Deryan

Deryan Noa 3-in-1 kinderwagen met autostoel

Prijs
€ 138,95
€ 299,95
€ 299,95
Beoordeling
Categoriebaby-kindbaby-kindbaby-kind
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore—48/100beste48/100
Prijssegment
Premium
Premium
Premium
Prijspositiegoedkoper dan 27%bestegoedkoper dan 8%goedkoper dan 9%
Koopmoment—Aan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteit—zeer stabielbeste
€ 256,45 tot € 299,95
stabiel
€ 237,37 tot € 299,95
Waardering vs categorie—beter dan 78%bestebeter dan 78%
KleurZwartHazelZwart
SlaapstandNeeJaJa
Type bandenAlle banden zijn massieve bandenAlle banden zijn massieve bandenAlle banden zijn massieve banden
VoetensteunNeeJaJa
OpslagruimteJaJaJa
Fabrikant NaamNINGBO LASTING CHILDREN PRODUCTS CO.,LTD.——
Product hoogte97.5 cm113 cm113 cm
Product lengte105.5 cm96 cm96 cm
Product breedte5.9 cm60 cm60 cm
Product gewicht8.45 kg14.6 kg14.6 kg
Past reiswieg opNeeJaJa
Taal handleidingUniverseelDuits, Engels, Frans, NederlandsDuits, Engels, Frans, Nederlands
Geschikt voor duoNeeNeeNee
Gewicht onderstel8.45 kg——
Verpakking hoogte45 cm——
Verpakking lengte35 cm——
VerpakkingsinhoudKinderwagen met 3 wielenReiswieg, ombouwbaar zitje, autostoel, adapters, cupholderReiswieg, ombouwbaar zitje, autostoel, adapters, cupholder
Verwijderbare kapNeeJaJa
3-in-1 kinderwagenNeeJaJa
Omkeerbare zittingNeeJaJa
Verpakking breedte58 cm——
Verpakkingsgewicht9.75 kg17.80 kg17.80 kg
Aanvullende functiesTerreinwielenReiswieg kan eenvoudig worden omgebouwd tot zitjeReiswieg kan eenvoudig worden omgebouwd tot zitje
Hoeveelheid kinderen111
Omkeerbare duwbeugelNeeNeeNee
Past autostoeltje opNeeJaJa
Wielen verwijderbaarNeeJaJa
Geschikt voor terreinAll-terrainAll-terrainAll-terrain
Uitbreidbaar naar duoNeeNeeNee
Max. aanbevolen gewicht7 kg22 kg22 kg
Verstelbare voetensteunNeeJaJa
Configuratie kinderwagenAlleen kinderwagenInclusief reiswieg en autostoeltjeInclusief reiswieg en autostoeltje
Fabrieksgarantie termijn3 jaar1 jaar1 jaar
Product hoogte ingeklapt44 cm34 cm34 cm
Product lengte ingeklapt84 cm91 cm91 cm
Aantal wielen kinderwagenDrie wielenVier wielenVier wielen
Product breedte ingeklapt59 cm60 cm60 cm
Product hoogte uitgeklapt105.50 cm113 cm113 cm
Product lengte uitgeklapt97.50 cm96 cm96 cm
Geschikt om mee te sportenJaNeeNee
Product breedte uitgeklapt59 cm60 cm60 cm
Aanbevolen minimum leeftijd0 jaar0 jaar0 jaar
Wielen extra vergrendelbaarNeeJaJa
Verstelbare handgrepen / duwbeugelNeeJaJa
ECE keurmerk—Niet van toepassingNiet van toepassing
Min. aanbevolen gewicht kind—0 kg0 kg
Eigenschappen
  • ✓Aanbevolen minimum leeftijd: 0 jaar
  • ✓Max. aanbevolen gewicht: 7 kg
  • ✓Verstelbare voetensteun: Nee
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 97.5 cm
  • ✓Product lengte: 105.5 cm
  • ✓Product breedte: 5.9 cm
  • ✓Product gewicht: 8.45 kg
  • ✓Aanbevolen minimum leeftijd: 0 jaar
  • ✓Max. aanbevolen gewicht: 22 kg
  • ✓Verstelbare voetensteun: Ja
  • ✓Kleur: Hazel
  • ✓Product hoogte: 113 cm
  • ✓Product lengte: 96 cm
  • ✓Product breedte: 60 cm
  • ✓Product gewicht: 14.6 kg
  • ✓Aanbevolen minimum leeftijd: 0 jaar
  • ✓Max. aanbevolen gewicht: 22 kg
  • ✓Verstelbare voetensteun: Ja
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 113 cm
  • ✓Product lengte: 96 cm
  • ✓Product breedte: 60 cm
  • ✓Product gewicht: 14.6 kg
Voordelen
    • +Combineert reiswieg, wandelwagen en autostoel in één frame, geschikt van 0 maanden tot 4 jaar
    • +Grote wielen (20,5 cm voor, 29,5 cm achter) met massieve banden voor gebruik op divers terrein
    • +Compact ingeklapt tot 91 x 60 x 34 cm, praktisch voor opslag en vervoer
    • +Verstelbare zonnekap en verstelbare voetensteun voor aanpassing aan de zithouding van het kind
    • +Voldoet volgens de aanbieder aan de Europese norm EN 1888-2:2018
    • +Reiswieg, ombouwbaar zitje en autostoel worden vermeld als onderdeel van het systeem
    • +Geschikt vanaf 0 jaar tot maximaal 22 kg volgens de specificaties
    • +Vier massieve, verwijderbare wielen, waaronder vergrendelbare voorwielen
    • +Omkeerbare zitting, slaapstand en verstelbare voetensteun
    • +Opbergmand met een opgegeven maximale belasting van 10 kg
    Nadelen
      • −Met een verpakkingsgewicht van 17,80 kg en productgewicht van 14,6 kg is dit geen extreem lichte set om te tillen of in te laden
      • −Geen ECE-keurmerk van toepassing volgens de specificaties, wat vooral relevant is als de autostoel apart in de auto gebruikt wordt
      • −Niet uitbreidbaar naar een duo-versie, dus niet geschikt voor gezinnen met twee kinderen tegelijk
      • −Met 14,6 kg is dit geen bijzonder lichte kinderwagen
      • −Ingeklapt blijft de wagen 91 x 60 x 34 cm groot
      • −De twee overzichten van de verpakkingsinhoud komen niet volledig overeen
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Bolente Beetle Compacte Buggy - Lichtgewicht en opvouwbaar

      Bolente

      Bolente Beetle Compacte Buggy - Lichtgewicht en opvouwbaar

      Midden

      € 107,29

      Mommsy Luiertas: Waterafstotend, Thermo Vak, 24,5L

      Mommsy

      Mommsy Luiertas: Waterafstotend, Thermo Vak, 24,5L

      Budget

      € 29,99

      Bebies First Inklapbare Kinderstoel: Compact & 5-puntsgordel

      Bebies

      Bebies First Inklapbare Kinderstoel: Compact & 5-puntsgordel

      Midden

      € 49,20

      Puck Autostoel JUNE Brown Draaibaar Groep 0/1/2/3 (40-150 cm)

      Puck

      Puck Autostoel JUNE Brown Draaibaar Groep 0/1/2/3 (40-150 cm)

      Premium

      € 159,00

      Jollein Voetenzak Boucle Biscuit: Autostoel & Kinderwagen

      Jollein

      Jollein Voetenzak Boucle Biscuit: Autostoel & Kinderwagen

      Budget

      € 28,99

      Maxi-Cosi FamilyFix 360 i-Size Isofix Base: 360° Draaibaar

      Maxi-Cosi

      Maxi-Cosi FamilyFix 360 i-Size Isofix Base: 360° Draaibaar

      Premium

      € 154,00

      Philips Avent SCD953/26 - HD Babyfoon met Camera

      Philips

      Philips Avent SCD953/26 - HD Babyfoon met Camera

      Premium

      € 202,00

      Lionelo Amelie 3-in-1 Campingbedje

      Lionelo

      Lionelo Amelie 3-in-1 Campingbedje

      Budget

      € 54,99