← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

EWERMET YETS SARL

EWERMET YETS SARL 1000 ml roestvrijstalen waterfles, sportfles, lekvrije metalen waterfles BPA-vrij voor sport, sportschool, reizen, kamperen

Wilford

Wilford Thermosfles 450ml met Thee- en Fruitinfuser, RVS Lekvrij

Zipro®

Zipro Drinkfles 1500ml - Fruit Filter

Prijs
€ 20,67
€ 19,99
€ 22,99
Beoordeling
Categoriesport-fitnesssport-fitnesssport-fitness
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Aan de hoge kantDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteit—stabielbeste
€ 16,14 tot € 19,99
stabiel
€ 22,99 tot € 24,99
Waardering vs categorie———
KleurzilverTealZwart
Inhoud1 l450 ml—
IsolerendNeeJa—
MateriaalRVSRVS—
Type flesVeldfles——
Met rietjeNee——
OpvouwbaarNee——
Fabrikant NaamEWERMET YETS SARLPLConcepts GmbH & Co KG—
Product hoogte26.50 cm22.80 cm—
Product lengte7.80 cm6.30 cm9.50 cm
Fan MerchandiseNeeNee—
Product breedte7.80 cm6.30 cm9.50 cm
Product gewicht0.2 kg353 g—
Inclusief filterNee——
Volume in liters1000 ml450 ml—
Verpakking hoogte10 cm7.70 cm—
Verpakking lengte30 cm25.30 cm—
Verpakkingsinhoud1 roestvrijstalen waterflesThermosbeker met Infuser—
Verpakking breedte10 cm7.80 cm—
Verpakkingsgewicht0.3 kg0.47 kg—
VaatwasserbestendigJaNee—
Fabrieksgarantie termijnGeen fabrieksgarantie——
Merk—Wilford & SonsZipro®
Vulklep—Nee—
Diameter—6.30 cm—
Anti drup—Ja—
Breekbaar—Nee—
Luchtdicht—Ja—
Dubbelwandig—Ja—
Inclusief deksel—Ja—
Materiaal deksel—RVS—
Type thermosfles—Thermoskan—
Magnetronbestendig—Nee—
Met handgreep / handgrepen—Nee—
MPN (Manufacturer Part Number)—IWB-450ML-TEAL—
Doelgroep——Volwassenen
Wasvoorschrift——Machinewas 60 °C
Speciaal voor kinderen——Nee
Aantal stuks in verpakking——1 stuk(s)
Geschikt voor Camper- of Caravan——Nee
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: RVS
  • ✓Inhoud: 1 l
  • ✓Kleur: zilver
  • ✓Product hoogte: 26.50 cm
  • ✓Product lengte: 7.80 cm
  • ✓Product breedte: 7.80 cm
  • ✓Product gewicht: 0.2 kg
  • ✓Volume in liters: 1000 ml
  • ✓Diameter: 6.30 cm
  • ✓Materiaal: RVS
  • ✓Inhoud: 450 ml
  • ✓Kleur: Teal
  • ✓Product hoogte: 22.80 cm
  • ✓Product lengte: 6.30 cm
  • ✓Product breedte: 6.30 cm
  • ✓Product gewicht: 353 g
  • ✓Inhoud: 1500ml
  • ✓Materiaal: Tritan BPA-vrij
  • ✓Fruit Filter: Ja, ingebouwd
  • ✓Tijdmarkeringen: Ja, duidelijk afgedrukt
  • ✓Openingsmechanisme: Één klik
  • ✓Drinktuit: Ergonomisch en comfortabel
  • ✓Kleur: Zwart (standaard)
Voordelen
    • +Twee-delige infuser voor thee en fruit zonder losse resten in je drinkopening
    • +Sterke isolatie (12h warm, 24h koud) met geborsteld roestvrij staal 18/8
    • +Brede flessenhals maakt vullen, invullen en schoonmaken moeiteloos
    • +100% BPA-vrij en lekvrij, veilig voor dagelijks gebruik thuis en onderweg
    • +Ingebouwde fruit filter voor smaakvolle infused waters zonder toevoegingen
    • +Tritan-materiaal is sterker en lichter dan gewoon plastic, en blijft langer meegaan
    • +Duidelijke tijdmarkeringen helpen je je wateropname te monitoren
    • +Één-klik openingsmechanisme en comfortabele drinktuit voor gemakkelijk gebruik
    • +1500ml inhoud is genoeg voor een hele dag hydratatie
    Nadelen
      • −450ml is compact, actieve drinkers vullen halverwege de dag bij
      • −Geen informatie over duurzaamheid van infuser-onderdelen op lange termijn
      • −Alleen geschikt voor wie daadwerkelijk thee of infused water drinkt
      • −De fruit filter kan moeilijk schoon te maken zijn als je hem grondig wilt doen
      • −Niet geschikt voor warm water of hete dranken - alleen voor koude en lauw water
      • −Het Tritan-materiaal kan na langdurig gebruik licht verkleuren bij intensief gebruik
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Raku Eagle Pro Series padel racket carbon

      Raku

      Raku Eagle Pro Series padel racket carbon

      € 55,00

      Nike Revolution 8: lichtgewicht hardloopschoen met foam-demping

      Nike

      Nike Revolution 8: lichtgewicht hardloopschoen met foam-demping

      € 64,99

      TriggerPoint Grid STK X - Compacte Waterbestendige Foam Roller

      TriggerPoint

      TriggerPoint Grid STK X - Compacte Waterbestendige Foam Roller

      € 32,99

      Skechers Go Run Consistent 2.0 Advantage: neutrale demping voor dames

      Skechers

      Skechers Go Run Consistent 2.0 Advantage: neutrale demping voor dames

      € 50,00

      Blue Lion MAX-2 Optrekstang

      Blue

      Blue Lion MAX-2 Optrekstang

      € 45,95

      LifeGoods Kinderstep met LED-wielen: Blauw

      LifeGoods

      LifeGoods Kinderstep met LED-wielen: Blauw

      € 33,99

      Fithlon Crosstrainer - Stil, Bluetooth, 16 niveaus, €399

      Fithlon

      Fithlon Crosstrainer - Stil, Bluetooth, 16 niveaus, €399

      € 399,00

      Matchu Sports SUP board Deluxe gekleurd

      Matchu

      Matchu Sports SUP board Deluxe gekleurd

      € 264,95