← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Solvix

Solvix tafel ventilator geluidloos - Tafelfan - Voor Thuis en Onderweg

Equivera

Equivera Plafondventilator met Verlichting - Stille Motor

Dimplex

Dimplex FlexBlade bladloze ventilator met twee uitlaten

Prijs
€ 89,97
€ 199,00
€ 199,99
Beoordeling
Categoriewonen-slapenwonen-slapenwonen-slapen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Gemiddelde prijs—
Prijsstabiliteit—stabiel
€ 184,00 tot € 199,00
—
Waardering vs categorie———
MerkDeze informatie volgtEquiveraDimplex
KleurDeze informatie volgtBruinNeo-Goud
TimerNee—Ja
SchermDigitaal LED—Ja, volledig geïntegreerd
BeweegbaarJa—Ja
InklapbaarNee—Nee
KantelbaarJa—Ja
WaaiervormRond—Rond
CE markeringZichtbaar—Zichtbaar
Muur montageNee—Nee
Wifi vereistNee—Nee
Zonder bladenNee—Nee
Fabrikant NaamSolvix—Glen Dimplex Benelux BV
Product hoogte18.40 cm20 cm82.80 cm
Product lengte13.70 cm52 cm37 cm
Type reinigingGeen reiniging—Geen reiniging
IndicatielampjeJa—Ja
Product breedte7.50 cm52 cm70.80 cm
Product gewicht0.30 kg—4 kg
Type ventilatorTafelventilator—Torenventilator
Aantal snelheden4—6
WatervernevelingNee—Nee
AfstandsbedieningNeeJaJa
Bluetooth vereistNee—Nee
Hoogte instelbaarJa—Ja
Verpakkingsinhoud1 x Tafelfan - 1 x USB-oplaadkabel - 1 x Handleiding1x ventilatorlampProduct, handleiding, afstandsbediening, stroomkabel
Aan-uit schakelaarJa—Ja
Draait automatischJa—Ja
VerwarmingsfunctieNee—Nee
Smart Home PlatformGeen platform—Alexa Amazon, Google Assistant
Type stroomaansluitingAccu, USB-kabel—Netstroom
Automatisch uitschakelenNee—Nee
Bediening via mobiele appNee—Nee
Betaalde diensten vereistNee——
KlimaatbeheersingsfunctieVerkoelingsfunctie—Verkoelingsfunctie
Gaat automatisch aan en uitNee—Nee
Ingebouwde luchtkwaliteitmeterNee—Nee
Mobiele data verbinding mogelijkNee—Nee
Delen van gebruikersgegevens vereistNee——
Kan zelfstandig met internet verbindenNee—Nee
App vereist voor volledige functionaliteitNee—Nee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee—Nee
Vorm—Rond—
Fitting—Geen fitting—
Diameter—52 cm708 mm
IP waarde—Geen IP-waarde—
Materiaal—Kunststof, Metaal, Overig—
Snoerlengte—1 m1.50 m
Voedingstype—Netstroom—
Aantal bladen—7—
Geluidsniveau—20 dB46 dB
Stralingshoek—360 °—
Aantal standen—6—
Met dimfunctie—Ja—
Aansluitspanning—220 V—
Taal handleiding—Engels—
Zichtbare bladen—Ja—
Inklapbare bladen—Nee—
Verpakkingsgewicht—0 kg6.81 kg
Inclusief lichtbron—Nee—
Waarde energielabel—Energielabel niet van toepassing—
Breedte montageplaat—20 cm—
Verstelmogelijkheden—Niet verstelbaar—
Bediening verlichting—Wandschakelaar, Bediening via mobiele app, Bediening via afstandsbediening—
Inclusief winterstand—Ja—
Voor binnen of buiten—Voor binnen—
Speciaal voor kinderen—Nee—
Fabrieksgarantie termijn—Geen fabrieksgarantie2 jaar
Geschikt voor ruimte tot—20 m²—
Materiaal ventilatorbladen—Kunststof—
Type lichtbron meegeleverd—Geen lichtbron meegeleverd—
Instelbare kleurtemperatuur—Ja—
Plafondkap past over centraaldoos—Ja—
Snoer met stekker aan het product—Nee—
Aantal meegeleverde accu's/batterijen—Geen—
Model——FlexBlade
Voltage——13 V
Vermogen——45 W
CADR-waarde——28.4 m³/h
Reparatie type——Carry-in
Introductiejaar——2026
Maximale hoogte——93
Minimale hoogte——93 cm
Introductiemaand——April
Verpakking hoogte——22.50 cm
Verpakking lengte——55.20 cm
Verpakking breedte——40.80 cm
MPN (Manufacturer Part Number)——237100
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Deze informatie volgt
  • ✓Product hoogte: 18.40 cm
  • ✓Product lengte: 13.70 cm
  • ✓Product breedte: 7.50 cm
  • ✓Product gewicht: 0.30 kg
  • ✓Aantal snelheden: 4
  • ✓Timer: Nee
  • ✓Scherm: Digitaal LED
  • ✓Materiaal: Kunststof, Metaal, Overig
  • ✓Kleur: Bruin
  • ✓Diameter: 52 cm
  • ✓Snoerlengte: 1 m
  • ✓Aantal bladen: 7
  • ✓Geluidsniveau: 20 dB
  • ✓Stralingshoek: 360 °
  • ✓Aantal standen: 6
  • ✓Vermogen: 45 W
  • ✓Kleur: Neo-Goud
  • ✓Voltage: 13 V
  • ✓Diameter: 708 mm
  • ✓CADR-waarde: 28.4 m³/h
  • ✓Snoerlengte: 1.50 m
  • ✓Geluidsniveau: 46 dB
  • ✓Product hoogte: 82.80 cm
Voordelen
    • +Laag geluidsniveau van 20 dB
    • +6 standen met 7 bladen
    • +Inclusief winterstand
    • +Afstandsbediening en wandschakelaar voor de verlichting
    • +Met dimfunctie en instelbare kleurtemperatuur
    • +Plafondkap past over de centraaldoos
    • +Twee onafhankelijke uitlaten, elk 180 graden draaibaar
    • +Bereik tot 20 meter, 90 graden oscillatie
    • +Bladloos: veilig voor kinderen en huisdieren, makkelijk schoon
    • +Fluisterstil op de laagste stand
    • +Timer 1 tot 10 uur
    • +Magnetische afstandsbediening die niet kwijtraakt
    • +4,6 uit 5 na ruim 360 beoordelingen op bol
    Nadelen
      • −Geen lichtbron meegeleverd
      • −Alleen geschikt voor ruimtes tot 20 m²
      • −Handleiding is in het Engels
      • −Alleen voor binnen, zonder IP-waarde
      • −Minder luchtverplaatsing dan een klassieke ventilator voor hetzelfde geld
      • −Hoogste stand hoorbaar
      • −Geen app of spraakbediening volgens de beschrijving
      • −Productinformatie op bol tegenstrijdig
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

      Philips

      Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

      € 257,05

      Midea PortaSplit Mobiele Split Airco 12.000 BTU Wifi

      Midea

      Midea PortaSplit Mobiele Split Airco 12.000 BTU Wifi

      € 1.249,00

      Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

      Emma

      Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

      € 549,70

      Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

      Emma

      Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

      € 599,70

      Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

      Sprei

      Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

      € 100,00

      EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

      EZVIZ

      EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

      € 168,00

      Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

      Baseus

      Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

      € 29,89

      Cityline Luchtreiniger Ultra - 460m³ CADR met WiFi

      CityLine Topdesign

      Cityline Luchtreiniger Ultra - 460m³ CADR met WiFi

      € 175,00