← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Toorx

Toorx Fitness SRX-Rebel Smart Bike - Spinningfiets

Horizon GR7 Indoorfiets: Stil en app-gestuurd trainen

Toorx

Toorx SRX Speed Mag Spinningfiets

Prijs
€ 2.038,00
€ 1.342,26
€ 691,61
Beoordeling
Categoriesport-fitnesssport-fitnesssport-fitness
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentDicht bij gemeten minimumGemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteitzeer stabielbeste
€ 2.037,92 tot € 2.132,19
zeer stabiel
€ 1.181,16 tot € 1.342,26
wisselend
€ 399,00 tot € 699,00
Waardering vs categorie———
KleurZwartZwart, GeelZwart
ModelSRX-Rebel Smart BikeGR7SRX Speed Mag - Thuisgebruik
PedaaltypeCombi-pedalenCombi-pedalenCombi-pedalen
AandrijvingV-beltV-beltV-belt
UitbreidbaarJaNeeJa
Fabrikant NaamGarlando S.p.A.Johnson Health Tech. GmbHGarlando S.p.A.
Product hoogte132.20 cm100 cm134 cm
Product lengte123.60 cm132 cm122 cm
HartslagfunctieJaNeeJa
Product breedte60.30 cm56 cm51 cm
Product gewicht57 kg49 kg42 kg
Taal handleidingEngels, Nederlands, UniverseelNederlandsEngels, Nederlands, Universeel
Vliegwielgewicht21.50 kg6 kg24 kg
WeerstandsysteemInductiemagneetremMagnetische weerstandMagnetische weerstand
Gebruiker segmentThuisgebruikSemi-professioneel gebruik, ThuisgebruikSemi-professioneel gebruik
Verpakking hoogte91 cm99 cm102 cm
Verpakking lengte155 cm123 cm106 cm
Verpakkingsinhoud1x Toorx Fitness SRX-Rebel Smart Bike , 1x HandleidingHorizon Fitness Indoor Cycle GR7 Indoorfiets1x Toorx Fitness SRX Speed Mag Indoor Cycle , 1x Handleiding
Verpakking breedte25 cm26 cm26 cm
Verpakkingsgewicht65000 g49 kg43500 g
Instelling weerstandElektronischElektronischHandmatig
Max. belastbaar gewicht150 kg136 kg150 kg
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar2 jaar
Maximale lengte gebruiker205 cm0 cm205 cm
Regelmatigheid van gebruikIntensiefIntensiefIntensief
Compatibiliteit trainingsappZwiftZwift, KinomapZwift
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNeeNee
CE markering——Niet van toepassing
Eigenschappen
  • ✓Max. belastbaar gewicht: 150 kg
  • ✓Weerstandsysteem: Inductiemagneetrem
  • ✓Instelling weerstand: Elektronisch
  • ✓Hartslagfunctie: Ja
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 132.20 cm
  • ✓Product lengte: 123.60 cm
  • ✓Product breedte: 60.30 cm
  • ✓Max. belastbaar gewicht: 136 kg
  • ✓Weerstandsysteem: Magnetische weerstand
  • ✓Instelling weerstand: Elektronisch
  • ✓Hartslagfunctie: Nee
  • ✓Kleur: Zwart, Geel
  • ✓Product hoogte: 100 cm
  • ✓Product lengte: 132 cm
  • ✓Product breedte: 56 cm
  • ✓Magneetrem: Ja, met 99 trainingsniveaus
  • ✓Vliegwielgewicht: 20 kg
  • ✓Hartslagmeting: Ingebouwde ontvanger
  • ✓Aandrijving: Direct drive (pedaal direct gekoppeld)
  • ✓Gewicht capaciteit: Typisch 120 kg
  • ✓Pedalen: Standaard SPD-compatible
  • ✓Bouwkwaliteit: Commercieel professioneel niveau
Voordelen
  • +Smart functies voor extra gebruiksgemak
  • +Stille, soepele magnetische rem met riemaandrijving - geen kettingonderhoud nodig
  • +Instelbare zit en stuur (horizontaal en verticaal) past veel verschillende lichaamsmaten
  • +App-gestuurd trainen via FitDisplay met virtuele landschappen en trainingsschema's
  • +Ergonomisch stuur met meerdere grip-posities voor gevarieerd trainen
  • +SPD duo pedalen werken met gewone en gespecialiseerde fietsschoenen
  • +Magneetrem met 99 trainingsniveaus voor ultraprecieze weerstandsregeling
  • +Zwaar 20 kg vliegwiel geeft vloeiende, realistische pedaalslag
  • +Ingebouwde hartslagmeting zonder aparte sensors nodig
  • +Robuuste constructie ontworpen voor intensieve dagelijkse training
  • +Stille en slijtagevrije magneetrem (geen remblokken vervangen)
Nadelen
  • −Premium prijskaartje
  • −Bluetooth-aansluiting vereist compatibele smartphone of tablet met installatie FitDisplay app
  • −Geen digitale display of verbinding met fitness-apps (puur mechanische aansturing)
  • −Waarschijnlijk geen gratis verzending en montageservice voor deze prijsklasse
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Raku Eagle Pro Series padel racket carbon

Raku

Raku Eagle Pro Series padel racket carbon

€ 55,00

Nike Revolution 8: lichtgewicht hardloopschoen met foam-demping

Nike

Nike Revolution 8: lichtgewicht hardloopschoen met foam-demping

€ 64,99

TriggerPoint Grid STK X - Compacte Waterbestendige Foam Roller

TriggerPoint

TriggerPoint Grid STK X - Compacte Waterbestendige Foam Roller

€ 32,99

Skechers Go Run Consistent 2.0 Advantage: neutrale demping voor dames

Skechers

Skechers Go Run Consistent 2.0 Advantage: neutrale demping voor dames

€ 50,00

Blue Lion MAX-2 Optrekstang

Blue

Blue Lion MAX-2 Optrekstang

€ 45,95

LifeGoods Kinderstep met LED-wielen: Blauw

LifeGoods

LifeGoods Kinderstep met LED-wielen: Blauw

€ 33,99

Fithlon Crosstrainer - Stil, Bluetooth, 16 niveaus, €399

Fithlon

Fithlon Crosstrainer - Stil, Bluetooth, 16 niveaus, €399

€ 399,00

Matchu Sports SUP board Deluxe gekleurd

Matchu

Matchu Sports SUP board Deluxe gekleurd

€ 264,95