← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Ferplast Kattenluik Swing - Kattenluik - 21.5x5x24 cm Grijs

Honeyguardian

Honeyguardian Automatische Kattenbakzakken

cozy.®

cozy.® Pro Plus 2026 drinkfontein, filter en 2,2 liter

Prijs
€ 29,74
€ 15,54
€ 25,00
€ 34,95
Beoordeling
Categoriehuisdierenhuisdierenhuisdieren
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Dicht bij gemeten minimumGemiddelde prijs
Prijsstabiliteit—stabiel
€ 15,54 tot € 25,00
zeer stabielbeste
€ 32,33 tot € 34,95
Waardering vs categorie———
KleurGrijswitZwart
eWasteNee——
SluitingMagneet——
MateriaalKunststofPlasticPlastic
Type dierKat—Hond, Kat
Fabrikant NaamFerplast S.p.A.——
Product hoogte25.20 cm4 cm13 cm
Product lengte5 cm35 cm18 cm
Product breedte22.50 cm25 cm17 cm
Product gewicht0.45 kg1.50 kg0.57 kg
Taal handleidingUniverseel—Universeel
Verpakking hoogte26 cm——
Verpakking lengte5.5 cm——
VerpakkingsinhoudDierenluik+Gebruiksaanwijzing5 rollen met elk 20 afvalzakken.Drinkfontein kat Pro Plus, waterpompje met kabeltje, adapter en 1 filter
Verpakking breedte23.5 cm——
Verpakkingsgewicht0.62 kg0.00 kg0.54 kg
Smart Home PlatformGeen platform——
Bediening via mobiele appNee—Nee
Bevestiging op type materiaalPlastic——
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNeeNee
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Merk—Honeyguardian—
Met zeef—Nee—
App functies—Logboek bijhouden, Pushmeldingen, Reinigingscycli starten, Volle afvalbakherinneringGeen, Waterniveau meldingen
Wifi vereist—JaNee
Type kattenbak—Open—
Grote kattenbak—Nee—
Introductiejaar—20262025
Met verlichting—Nee—
Introductiemaand—FebruariOktober
Type verlichting—Zonder verlichting—
Bluetooth vereist—NeeNee
Inclusief lade(s)—Nee—
Minimaal gewicht kat—5 kg—
Geschikt voor kittens—Ja—
Automatische kattenbak—Ja—
Met geurcontrole/filter—Ja—
Betaalde diensten vereist—NeeNee
Geschikt voor aantal katten—1—
App werkt op besturingssyteem—Android, iOSNiet van toepassing
Geschikt voor type kattenbakvulling—Klontvormend—
Delen van gebruikersgegevens vereist—NeeNee
Inhoud——2 l
Oplaadbaar——Nee
Voedingstype——Adapter/ lichtnet
Compatibel met——Nee
Batterijen nodig——Nee
Accu/batterij code——Geen batterijen
Accu/batterij model——Geen batterijen
Mobiele data verbinding mogelijk——Niet van toepassing
Eigenschappen
  • ✓Type dier: Kat
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Grijs
  • ✓Product lengte: 5 cm
  • ✓Product breedte: 22.50 cm
  • ✓Product hoogte: 25.20 cm
  • ✓Product gewicht: 0.45 kg
  • ✓Aantal zakken: 100 stuks
  • ✓Verpakking: 5 rollen met elk 20 zakken
  • ✓Materiaal: Kunststof (lekvrij)
  • ✓Geschikt voor: Honeyguardian automatische kattenbakken
  • ✓Duurzaamheid: Voorraaad voor ongeveer 1 jaar
  • ✓Merk: Honeyguardian
  • ✓Type dier: Hond, Kat
  • ✓Inhoud: 2 l
  • ✓App functies: Geen, Waterniveau meldingen
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: Plastic
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 13 cm
  • ✓Product lengte: 18 cm
Voordelen
    • +100 zakken per verpakking - meer dan een jaar voorraaad
    • +Speciaal ontworpen voor Honeyguardian automatische bakken
    • +Lekvrij kunststof voorkomt nare verrassingen en geuren
    • +Gemakkelijk in te laden in de automatische bak
    • +Zeer betaalbaar - slechts 25 cent per zak
    • +Laat water continu circuleren en wordt geleverd met één filter
    • +Werkt via een meegeleverde adapter, zonder batterijen of app
    • +Compact ontwerp dat volgens de twee maatopgaven weinig plaats inneemt
    • +Geschikt voor katten en honden
    • +De productpagina vermeldt een noodreservoir van 120 ml en twee jaar garantie
    Nadelen
      • −Alleen geschikt voor Honeyguardian automatische bakken, niet voor handmatige bakken
      • −Kunststof zakken zijn niet biologisch afbreekbaar
      • −Kan snel op zijn als je meerdere katten hebt
      • −Inhoud en afmetingen worden op de productpagina tegenstrijdig opgegeven
      • −Het geluidsniveau is niet in decibel gespecificeerd
      • −Het verpakkingsgewicht van 0,54 kg is lager dan het opgegeven productgewicht van 0,57 kg en lijkt daarom onbetrouwbaar
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      Beeztees

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      € 57,99

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      BOTC

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      € 29,23

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      cozy.®

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      € 31,95

      Balimo Automatische Voerbak WiFi

      Balimo

      Balimo Automatische Voerbak WiFi

      € 42,99

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      Viervoeter

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      € 39,95

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      € 33,59

      Royal Canin British Shorthair Adult Kattenvoer 2 kg

      Royal Canin

      Royal Canin British Shorthair Adult Kattenvoer 2 kg

      € 33,10

      Royal Canin Mini Adult hondenvoer 3 x 2 kg

      Royal Canin

      Royal Canin Mini Adult hondenvoer 3 x 2 kg

      € 51,18