← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Ferplast

Ferplast Dierenluik Swing Microchip - Kattenluik

Revo-loo

Revo-loo One - Zelfreinigende Kattenbak met App, 80L

Vivex®

Vivex Automatische Kattenbak XXL - 75L Zelfreinigend met App

Prijs
€ 113,00
€ 222,99
€ 314,00
€ 279,99
Beoordeling
Categoriehuisdierenhuisdierenhuisdieren
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantAan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteitstabiel
€ 95,00 tot € 134,00
stabiel
€ 254,00 tot € 319,00
zeer stabielbeste
€ 239,99 tot € 279,99
Waardering vs categorie———
KleurWitRevo-Loo One + 4 ZakkenAutomatische kattenbak
SluitingChip——
MateriaalKunststofTextielPlastic
Type dierKat——
Fabrikant NaamFerplast S.p.A.——
Product hoogte25.20 cm58.40 cm51 cm
Product lengte22.50 cm57.10 cm53.30 cm
Product breedte16.20 cm53.10 cm48 cm
Product gewicht1.36 kg9 kg7.50 kg
Taal handleidingUniverseel——
Verpakking hoogte173 mm——
Verpakking lengte261 mm——
VerpakkingsinhoudSwing Microchip Poezendeur Wit - Microchip - Halsbandje - Montage Handleiding● 1x Revo-loo One ● 4x Revo-loo Revo Bag ● 1x Revo-loo Revo mat t.w.v €22,951× Vivex Zelfreinigende Kattenbak (automatisch XXL model), 1× Antislip kattenbakmat, 1× Stroomadapter, 5× Rollen opvangzakjes, 1× Nederlandse handleiding, 1× Engelse handleiding, 1× App-instructiehandleiding
Verpakking breedte237 mm——
Verpakkingsgewicht1.34 kg9 kg9.80 kg
Smart Home PlatformGeen platform——
Bediening via mobiele appNee——
Ondersteuning met updatesMinimaal 24 maanden na introductiedatumNiet van toepassing—
Bevestiging op type materiaalPlastic——
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNeeNee
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Inhoud—80 l75 l
Met zeef—NeeJa
App functies—Logboek bijhouden, Pushmeldingen, Reinigingscycli starten, Volle afvalbakherinneringGeurfilter activeren, Logboek bijhouden, Pushmeldingen, Reinigingscycli starten, Volle afvalbakherinnering
Wifi vereist—NeeNee
Zelfreinigend—Ja—
Compatibel met—Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant—
Type kattenbak—Open—
Grote kattenbak—JaJa
Introductiejaar—20232025
Met verlichting—NeeJa
Soort kattenbak—Automatisch met app—
Introductiemaand—JanuariDecember
Type verlichting—Zonder verlichtingLED
Bluetooth vereist—NeeNee
Inclusief lade(s)—JaJa
Minimaal gewicht kat—0.8 kg—
Geschikt voor kittens—JaJa
Automatische kattenbak—JaJa
Met geurcontrole/filter—NeeJa
Betaalde diensten vereist—NeeNee
Schoonmaaksysteem regulier—Rollend systeem (zelfreinigend maar niet automatisch)—
Geschikt voor aantal katten—44
App werkt op besturingssyteem—Android, iOSAndroid, iOS, iPadOS
Schoonmaaksysteem automatisch—Draaisysteem: bak kantelt gedeeltelijk—
Mobiele data verbinding mogelijk—Nee—
Geschikt voor type kattenbakvulling—Klontvormend, PlantaardigKlontvormend, Plantaardig
Delen van gebruikersgegevens vereist—Ja, bij aanmaken van account bij appNee
Merk——Vivex®
Afmeting / Grootte——75L
Kan gekoppeld worden met——Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie
Eigenschappen
  • ✓Type dier: Kat
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Product hoogte: 25.20 cm
  • ✓Product lengte: 22.50 cm
  • ✓Product breedte: 16.20 cm
  • ✓Product gewicht: 1.36 kg
  • ✓Inhoud: 80 l
  • ✓Type verlichting: Zonder verlichting
  • ✓Materiaal: Textiel
  • ✓Kleur: Revo-Loo One + 4 Zakken
  • ✓Product hoogte: 58.40 cm
  • ✓Product lengte: 57.10 cm
  • ✓Introductiejaar: 2023
  • ✓Product breedte: 53.10 cm
  • ✓Type: Automatische zelfreinigende kattenbak
  • ✓Capaciteit: 75 liter (XXL formaat)
  • ✓Bediening: App-besturing via smartphone
  • ✓Inclusief: Matje + 5 opvangzakken
  • ✓Stroomverbruik: Elektrisch (110-240V)
  • ✓Reiniging: Automatische cyclus na gebruik
  • ✓Rating: 4.80/5 sterren
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +Afvalbak van 14 liter, goed voor tot 15 dagen niet handmatig verschonen bij gebruik door 1 kat
  • +Vier reinigingsmodi, waaronder smart-modus met 15 minuten vertraging voor zachte ontlasting
  • +Weegfunctie herkent katten vanaf 0,8 kg, geschikt voor kittens en oudere katten met lage instap
  • +Werkt met standaard afvalzakken van 20-40 liter, geen merkgebonden verbruiksartikelen vereist
  • +Basisfunctionaliteit volledig beschikbaar zonder app, handmatig te bedienen via knoppen op het apparaat
  • +Automatische reiniging met volledige trommelrotatie
  • +Inhoud van 75 l
  • +Geurcontrole met ingebouwde ionisator
  • +App met logboek en pushmeldingen
  • +Gewichtssensoren en infraroodsensoren
  • +Inclusief antislipmat en 5 rollen opvangzakjes
Nadelen
    • −Geen ingebouwde geurfilter; geurbeheersing volledig afhankelijk van de luchtdichte afsluiting van de afvalzakken
    • −Kattenbandjes voor individuele katidentificatie bij meerdere katten niet inbegrepen, aparte aanschaf vereist
    • −Productinformatie is tegenstrijdig over het aantal meegeleverde zakken: de beschrijving noemt er een, de specificaties en titel spreken van vier
    • −Minimaal kattengewicht van 1 kg
    • −Vullingkeuze beperkt tot klontvormende en plantaardige typen
    • −Kan niet zelfstandig met internet verbinden
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

    Beeztees

    Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

    € 57,99

    BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

    BOTC

    BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

    € 29,23

    cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

    cozy.®

    cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

    € 31,95

    Balimo Automatische Voerbak WiFi

    Balimo

    Balimo Automatische Voerbak WiFi

    € 42,99

    Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

    Viervoeter

    Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

    € 39,95

    Orijen Guardian 8 Kattenvoer

    Orijen

    Orijen Guardian 8 Kattenvoer

    € 33,59

    Royal Canin British Shorthair Adult Kattenvoer 2 kg

    Royal Canin

    Royal Canin British Shorthair Adult Kattenvoer 2 kg

    € 33,10

    Royal Canin Mini Adult hondenvoer 3 x 2 kg

    Royal Canin

    Royal Canin Mini Adult hondenvoer 3 x 2 kg

    € 51,18