← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

STIGA Combi 753 V Grasmaaier - Benzine - 51 cm - 4-in-1

DeWalt

DeWalt DCMWSP156N 53cm accu-grasmaaier met wielaandrijving

ACG

ACG Zelfrijdende Grasmaaier 46cm

Prijs
€ 611,00
€ 649,17
€ 589,00
€ 390,00
Beoordeling
Categorietuin-klussentuin-klussentuin-klussen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Aan de hoge kant—
Prijsstabiliteit—zeer stabiel
€ 500,00 tot € 623,00
—
Waardering vs categorie———
MerkStigaDeWaltACG
eWasteJaNee—
Vermogen3.3 W—1900 W
AandrijvingBenzineAccuBenzine
Inhoud tank0.4 l—0.8 l
Maaibreedte51 cm53 cm46 cm
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
Geluidsniveau98.0 dB—96 dB
Met opvangbakJaJaJa
Aantal standen6.068
Fabrikant NaamStiga S.p.ATradinQ (importeur)—
Product breedte550.0 mm53 cm550 mm
Product gewicht36.0 kg34000 g31 kg
Inhoud opvangbak60.0 l55 l50 l
Taal handleidingDuits, Engels, Frans, Geen taal, Nederlands, UniverseelNederlandsNederlands, Engels
Hoogte instelbaarJaJaJa
Verpakking hoogte490.0 mm370 mm435 mm
Verpakking lengte1025.0 mm990 mm775 mm
Type benzine motorViertakt—Viertakt
Verpakking breedte575.0 mm640 mm530 mm
Verpakkingsgewicht40.7 kg34600 g31 kg
Accu/batterij capaciteit in mAh0.0 mAh0 mAh0 mAh
Voltage—18 V0 V
Zelfrijdend—JaJa
Mulchfunctie—JaJa
Accu-platform—DeWalt XR 18VGeen accu-platform
Verpakkingsinhoud—1 stuks DeWALT DCMWSP156 Accu Grasmaaier 53cm 1 stuks Grasopvangzak 1 stuks Zijuitwerp opzetstuk 1 stuks veiligheidssleutel Let op! Standaard geleverd zonder accu's en lader1x Grasmaaier ACG46-BASIC 1x Briggs & Stratton startersset 1x Handleiding machine 1x Handleiding motor
Accu/batterij model—Geen batterijenGeen batterijen
Accu/batterij technologie—Li-IonGeen batterijen
Aantal meegeleverde accu's/batterijen—00
Rendement——1000 m²
Oplaadtijd——0 minuten
Snoerlengte——0 m
Fabrikantgegevens——De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.
Accu/batterij code——Geen batterij
Fabrieksgarantie termijn——2 jaar
Eigenschappen
  • ✓Maaibreedte: 51 cm
  • ✓Vermogen: 3.3 W
  • ✓Aandrijving: Benzine
  • ✓Geluidsniveau: 98.0 dB
  • ✓Inhoud opvangbak: 60.0 l
  • ✓Met opvangbak: Ja
  • ✓Aantal standen: 6.0
  • ✓Product gewicht: 36.0 kg
  • ✓Maaibreedte: 53 cm
  • ✓Voltage: 18 V
  • ✓Accu-platform: DeWalt XR 18V
  • ✓Aandrijving: Accu
  • ✓Inhoud opvangbak: 55 l
  • ✓Mulchfunctie: Ja
  • ✓Met opvangbak: Ja
  • ✓Aantal standen: 6
  • ✓Motor: Briggs & Stratton 500E Series, 140 cc
  • ✓Snijbreedte: 46 centimeter
  • ✓Aandrijving: Zelfrijdend
  • ✓Opvangzak: 50 liter inhoud
  • ✓Functies: Mulching, zijuitworp
  • ✓Werkbereik: Tot 1000 m² gazon
  • ✓Inclusief: Gratis Briggs & Stratton starterset
Voordelen
    • +Zelftrekkend (DirectDrive) - veel minder inspanning bij grote tuinen
    • +Koolborstelloze motor past snelheid aan - efficiënter en zuiniger
    • +Metalen high-efficiency deck - geen grasbijlage, duurzamer
    • +3-in-1 systeem (opvangen/mulchen/zijdelings) - flexibel gebruik
    • +6 hoogte-instellingen (25-102mm) - precies naar voorkeur afstellen
    • +Zelfrijdende aandrijving
    • +Maaibreedte van 46 cm met een rendement van 1000 m²
    • +Opvangbak van 50 l
    • +Viertaktmotor van Briggs & Stratton met 140 cc
    • +8 standen voor de maaihoogte
    • +Mulchfunctie en 2 jaar garantie op motor en machine
    Nadelen
      • −Basic Body model - geen extra's, puur functionaliteit
      • −Batterijen (2x18V) niet meegeleverd - aanzienlijke meerkosten
      • −53cm maaibreedte is standaard - niet echt groter dan concurrentie
      • −Gewicht van 31 kg
      • −Geluidsniveau van 96 dB
      • −Tank van 0.8 l, bij groter gazon bijvullen nodig
      • −Smallere maaibreedte (46 cm) dan de DeWalt met 53 cm
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Worx Landroid M500 WR141E voor 500 m²

      Worx

      Worx Landroid M500 WR141E voor 500 m²

      € 256,62

      GARDENA PowerJet 18V P4A solo bladblazer/-zuiger

      Gardena

      GARDENA PowerJet 18V P4A solo bladblazer/-zuiger

      € 147,00

      Gardena EasyCut 45/18V P4A set met 45 cm mes

      Gardena

      Gardena EasyCut 45/18V P4A set met 45 cm mes

      € 116,45

      Kärcher OC 3 Foldable: Compact mobiel met opvouwbare tank

      Kärcher

      Kärcher OC 3 Foldable: Compact mobiel met opvouwbare tank

      € 119,95

      Nilfisk 126481138 Slang 6m - originele hogedrukslang

      Nilfisk

      Nilfisk 126481138 Slang 6m - originele hogedrukslang

      € 34,19

      Bosch EasyHedgeCut 18V-52-13 set met 52 cm mes

      Bosch

      Bosch EasyHedgeCut 18V-52-13 set met 52 cm mes

      € 99,99

      Parkside 12V Accu Reciprozaag incl. Accu, Lader & Koffer

      Parkside

      Parkside 12V Accu Reciprozaag incl. Accu, Lader & Koffer

      € 38,95

      Gardena EasyMax 32/18V met 4 Ah-accu en 32 cm

      Gardena

      Gardena EasyMax 32/18V met 4 Ah-accu en 32 cm

      € 179,99