← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

VH

VH Supplies Fietsendrager Electrische Fietsen 2 - Max 32kg

R2B

R2B Fietsendrager 2 Fietsen Inklapbaar

Pro-User

Pro User Diamant FG2 Fietsendrager - 60kg, uitbreidbaar tot 3 fietsen

Prijs
€ 209,95
€ 499,95
€ 405,95
€ 579,95
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Gemiddelde prijsGemiddelde prijs
Prijsstabiliteit—zeer stabielbeste
€ 474,95 tot € 499,95
stabiel
€ 388,55 tot € 449,99
Waardering vs categorie———
MerkSupplies—Pro-User
KleurZwart—Grijs
Model7822874562384—Diamant Trekhaak Fietsendrager FG2
MateriaalStaalRVS staalStaal
InklapbaarJa—Ja
KantelbaarJa—Ja
Fabrikant NaamEasyfiz—TRADEKAR BENELUX
Product hoogte10 cm—70 cm
Product lengte58.50 cm—100 cm
Product breedte34.50 cm—22 cm
Product gewicht3.4 kg—17 kg
Taal handleidingNederlands—Nederlands
Verpakking hoogte15 cm—330 mm
Verpakking lengte65 cm—690 mm
Verpakkingsinhoud1 x Fietsendrager Electrische Fietsen 2—1 fietsendrager
Type fietsendragerAchterklepdrager—Trekhaakdrager
Verpakking breedte40 cm—810 mm
Verpakkingsgewicht5000 g—22540 g
DiefstalbeveiligingJa—Ja
Max. belastbaar gewicht32 kg—60 kg
Fabrieksgarantie termijnGeen fabrieksgarantie—2 jaar
Afstand tussen de fietsen15cm—23cm
Geschikt voor aantal fietsen2—2
MPN (Manufacturer Part Number)7822874562384—91759
Geschikt voor elektrische fietsJa—Ja
Geschikt voor Camper- of CaravanJa—Ja
Type—Fietsendrager inklapbaar en kantelbaar—
Capaciteit—2 fietsen—
Aansluiting—13-polig—
Bestemd voor—E-bikes, mountainbikes, racefietsen, stadsfietsen—
Draagvermogen—60 kg—
Inklapfunctie—Ja, kantelbaar—
Compatibiliteit—Alle auto's met trekhaak—
Type aansluiting——7 en 13 polige stekker
Type fietsendrageraccessoire——Adapters
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 3.4 kg
  • ✓Materiaal: Staal
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 10 cm
  • ✓Product lengte: 58.50 cm
  • ✓Product breedte: 34.50 cm
  • ✓Max. belastbaar gewicht: 32 kg
  • ✓Afstand tussen de fietsen: 15cm
  • ✓Capaciteit: 2 fietsen
  • ✓Draagvermogen: 60 kg
  • ✓Aansluiting: 13-polig
  • ✓Functie: Inklapbaar en kantelbaar
  • ✓Compatibiliteit: E-bikes, mountainbikes, racefietsen, stadsfietsen
  • ✓Materiaal: RVS constructie
  • ✓Montage: Op trekhaak
  • ✓Product gewicht: 17 kg
  • ✓Materiaal: Staal
  • ✓Kleur: Grijs
  • ✓Product hoogte: 70 cm
  • ✓Product lengte: 100 cm
  • ✓Product breedte: 22 cm
  • ✓Type aansluiting: 7 en 13 polige stekker
  • ✓Max. belastbaar gewicht: 60 kg
Voordelen
    • +Inklapbaar en kantelbaar ontwerp. Blijf bij je kofferbak en tank kunnen
    • +60 kg draagvermogen. Geschikt voor zware e-bikes en meerdere fietsen
    • +13-polige universele aansluiting. Past op vrijwel alle auto's met trekhaak
    • +Eenvoudige en veilige montage. Geen gereedschap nodig
    • +Stevige RVS constructie. Slijtagesterk en bestand tegen roest
    • +Snel op trekhaak bevestigd in slechts drie handelingen
    • +Hoog draaggewicht van 60 kilo, ook met uitbreidingsadapter
    • +Ondersteunt zware elektrische fietsen zonder problemen
    • +Uitbreidbaar tot 3 fietsen dankzij fietsadapter
    • +Hoge gebruikersbeoordeling van 4.9 uit 5 sterren
    Nadelen
      • −Slechts 2 fietsen tegelijk. Niet ideaal als je 3+ fietsen moet vervoeren
      • −Zwaar product. Kan lastig uit te klappen zijn zonder hulp
      • −Fietsadapter voor derde fiets moet apart aangeschaft worden
      • −Beperkte informatie over onderhoud en garantieperiode
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

      Sireza®

      Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

      € 69,95

      Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

      HITWAY

      Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

      € 579,99

      Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

      Garmin

      Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

      € 113,18

      OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

      OUXI

      OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

      € 34,00

      Gazelle Powervision LED Achterlicht

      Gazelle

      Gazelle Powervision LED Achterlicht

      € 23,74

      Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

      Thule

      Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

      € 351,00

      Kryptonite Keeper Vouwslot 80cm

      Kryptonite

      Kryptonite Keeper Vouwslot 80cm

      € 44,37

      Urban Iki - Fietsstoeltje met Slot & Gordel

      Urban

      Urban Iki - Fietsstoeltje met Slot & Gordel

      € 74,49