← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Afecto®

Afecto Fruitfles 1000ml - Sport Infuser, Roze, BPA-vrij

Wilford

Wilford Thermosfles 450ml met Thee- en Fruitinfuser, RVS Lekvrij

Zipro®

Zipro Drinkfles 1500ml - Fruit Filter

Prijs
Prijs onbekend
€ 19,99
€ 22,99
Beoordeling
Categoriesport-fitnesssport-fitnesssport-fitness
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Aan de hoge kantDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteit—stabielbeste
€ 16,14 tot € 19,99
stabiel
€ 22,99 tot € 24,99
Waardering vs categorie———
KleurrozeTealZwart
Inhoud1 l450 ml—
IsolerendNeeJa—
MateriaalPlasticRVS—
Type flesDrinkfles voor volwassenen——
Met rietjeJa——
OpvouwbaarNee——
Type filterFruit filter——
Fabrikant NaamAfectoPLConcepts GmbH & Co KG—
Product hoogte25.50 cm22.80 cm—
Product lengte25.50 cm6.30 cm9.50 cm
Fan MerchandiseNeeNee—
Product breedte8.50 cm6.30 cm9.50 cm
Product gewicht0.22 kg353 g—
Inclusief filterJa——
Type merchandiseGeen merchandise——
Volume in liters1000 l450 ml—
Verpakking hoogte94 mm7.70 cm—
Verpakking lengte266 mm25.30 cm—
Verpakkingsinhoud1x waterfles met infuser kleur oud rozeThermosbeker met Infuser—
Verpakking breedte99 mm7.80 cm—
Verpakkingsgewicht298 g0.47 kg—
VaatwasserbestendigJaNee—
Personage van toepassingJa——
MPN (Manufacturer Part Number)Afecto® fruit flesIWB-450ML-TEAL—
Merk—Wilford & SonsZipro®
Vulklep—Nee—
Diameter—6.30 cm—
Anti drup—Ja—
Breekbaar—Nee—
Luchtdicht—Ja—
Dubbelwandig—Ja—
Inclusief deksel—Ja—
Materiaal deksel—RVS—
Type thermosfles—Thermoskan—
Magnetronbestendig—Nee—
Met handgreep / handgrepen—Nee—
Doelgroep——Volwassenen
Wasvoorschrift——Machinewas 60 °C
Speciaal voor kinderen——Nee
Aantal stuks in verpakking——1 stuk(s)
Geschikt voor Camper- of Caravan——Nee
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Plastic
  • ✓Inhoud: 1 l
  • ✓Kleur: roze
  • ✓Product hoogte: 25.50 cm
  • ✓Product lengte: 25.50 cm
  • ✓Product breedte: 8.50 cm
  • ✓Product gewicht: 0.22 kg
  • ✓Volume in liters: 1000 l
  • ✓Diameter: 6.30 cm
  • ✓Materiaal: RVS
  • ✓Inhoud: 450 ml
  • ✓Kleur: Teal
  • ✓Product hoogte: 22.80 cm
  • ✓Product lengte: 6.30 cm
  • ✓Product breedte: 6.30 cm
  • ✓Product gewicht: 353 g
  • ✓Inhoud: 1500ml
  • ✓Materiaal: Tritan BPA-vrij
  • ✓Fruit Filter: Ja, ingebouwd
  • ✓Tijdmarkeringen: Ja, duidelijk afgedrukt
  • ✓Openingsmechanisme: Één klik
  • ✓Drinktuit: Ergonomisch en comfortabel
  • ✓Kleur: Zwart (standaard)
Voordelen
  • +1000ml volume volstaat voor een hele werkdag of trainingsdag
  • +BPA-vrij materiaal - veilig voor dagelijks drinken
  • +Anti-slip handvat makes het makkelijk vast te houden, ook nat
  • +Werkt als normale drinkfles of fruit infuser naar keuze
  • +Compact formaat (25,5cm hoog, 8,5cm breed) past in tassen en drankenhouders
  • +Twee-delige infuser voor thee en fruit zonder losse resten in je drinkopening
  • +Sterke isolatie (12h warm, 24h koud) met geborsteld roestvrij staal 18/8
  • +Brede flessenhals maakt vullen, invullen en schoonmaken moeiteloos
  • +100% BPA-vrij en lekvrij, veilig voor dagelijks gebruik thuis en onderweg
  • +Ingebouwde fruit filter voor smaakvolle infused waters zonder toevoegingen
  • +Tritan-materiaal is sterker en lichter dan gewoon plastic, en blijft langer meegaan
  • +Duidelijke tijdmarkeringen helpen je je wateropname te monitoren
  • +Één-klik openingsmechanisme en comfortabele drinktuit voor gemakkelijk gebruik
  • +1500ml inhoud is genoeg voor een hele dag hydratatie
Nadelen
  • −Alleen beschikbaar in roze - geen keuze uit meerdere kleuren
  • −Geen andere volumeopties beschikbaar dan 1000ml
  • −De fruitfilter kan gemakkelijk verloren gaan of beschadigen
  • −450ml is compact, actieve drinkers vullen halverwege de dag bij
  • −Geen informatie over duurzaamheid van infuser-onderdelen op lange termijn
  • −Alleen geschikt voor wie daadwerkelijk thee of infused water drinkt
  • −De fruit filter kan moeilijk schoon te maken zijn als je hem grondig wilt doen
  • −Niet geschikt voor warm water of hete dranken - alleen voor koude en lauw water
  • −Het Tritan-materiaal kan na langdurig gebruik licht verkleuren bij intensief gebruik
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Acer CARE SPEED RACER - 22kg vliegwiel, stil en stabiel trainen

Acer

Acer CARE SPEED RACER - 22kg vliegwiel, stil en stabiel trainen

€ 299,00

Garmin Venu 2 - Premium Fitness Smartwatch

Garmin

Garmin Venu 2 - Premium Fitness Smartwatch

€ 279,00

Nike Revolution 8: lichtgewicht hardloopschoen met foam-demping

Nike

Nike Revolution 8: lichtgewicht hardloopschoen met foam-demping

€ 64,99

SportTronic ST-X8: Magnetische roeitrainer, 16 niveaus, inklapbaar

SportTronic®

SportTronic ST-X8: Magnetische roeitrainer, 16 niveaus, inklapbaar

€ 199,95

TriggerPoint Grid STK X - Compacte Waterbestendige Foam Roller

TriggerPoint

TriggerPoint Grid STK X - Compacte Waterbestendige Foam Roller

€ 32,99

Skechers Go Run Consistent 2.0 Advantage: neutrale demping voor dames

Skechers

Skechers Go Run Consistent 2.0 Advantage: neutrale demping voor dames

€ 50,00

bemaxx Sporttas 40L Gymbag Rugzak

bemaxx

bemaxx Sporttas 40L Gymbag Rugzak

€ 34,99

Blue Lion MAX-2 Optrekstang

Blue

Blue Lion MAX-2 Optrekstang

€ 45,95