← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Philips

Philips 30 - universele reinigingstabletten

Eccellente

Eccellente - Jura Reinigingstabletten

Philips

Philips Reinigingstabletten - 25 stuks

Prijs
€ 16,50
€ 19,95
€ 25,00
€ 13,95
Beoordeling
Categoriekeukenapparatuurkeukenapparatuurkeukenapparatuur
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore48/10068/100beste52/100
Prijssegment
Budget
Budget
Budget
Prijspositiegoedkoper dan 96%goedkoper dan 89%goedkoper dan 98%beste
KoopmomentAan de hoge kant—Aan de hoge kant
Prijsstabiliteitwisselend
€ 12,25 tot € 19,95
—stabielbeste
€ 11,25 tot € 17,85
Waardering vs categoriebeter dan 25%beter dan 60%bestebeter dan 25%
ModelReinigingstabletten (30stk) espressomachine koffiemachine universeel tablet reinigings-tab-koffievet-universele reinigingstabletE-0574-1Colès 25 reinigingstabletten t.b.v. espressomachine koffiemachine universeel tablet reinigings-tab-koffievet-universele reinigingstablet
Inhoud30 stuk(s)88 g25 ml
Introductie01032021001032021
Geschikt voorespressomachine en koffiemachine van jura, philips, Krups, DeLonghi, & Bosch—espressomachine en koffiemachine van jura, philips, Krups, DeLonghi, & Bosch
Fabrikant NaamBlixer——
Product hoogte0.70 cm10 cm0.90 cm
Product lengte1.50 cm5 cm1.50 cm
Type reinigingTablettenTablettenTabletten
Product breedte1.50 cm5 cm1.50 cm
Product gewicht0.06 kg0.11 kg—
Taal handleidingDuits, Engels, Frans, Nederlands, UniverseelEngels, NederlandsDuits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel
Aantal onderdelen313
Verpakking hoogte19 mm——
Verpakking lengte152 mm——
Verpakkingsinhoud25 reinigingstabletten van circa 1,8 - 2,3 gramEccellente 2in1 Reinigingstabletten geschikt voor Jura koffiemachines50 reinigingstabletten van circa 2,3 gram
Verpakking breedte107 mm——
Verpakkingsgewicht0.07 kg0.11 kg—
Voor melk of machineMachinereinigerMachinereinigerMachinereiniger
Aantal stuks in verpakking30 stuk(s)25 stuk(s)25 stuk(s)
Gevarenaanduiding (H-zinnen)H313:Kan schadelijk zijn bij contact met de huid, H320:Veroorzaakt oogirritatieH315:Veroorzaakt huidirritatie, H318:Veroorzaakt ernstig oogletselH313:Kan schadelijk zijn bij contact met de huid, H320:Veroorzaakt oogirritatie
MPN (Manufacturer Part Number)RT30——
Voorzorgsaanduiding (P-zinnen)P102:Buiten het bereik van kinderen houden, P101:Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden, P402+P404:Op een droge plaats bewaren. In gesloten verpakking bewarenP102:Buiten het bereik van kinderen houden, P264:Na het werken met dit product grondig wassen, P305+P351+P338:BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten: contactlenzen verwijderen, indien mogelijk: blijven spoelen., P302+P352:Bij contact met de huid: met veel water en zeep wassenP102:Buiten het bereik van kinderen houden, P101:Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden, P402+P404:Op een droge plaats bewaren. In gesloten verpakking bewaren
Geschikt voor type koffiesysteemDolce Gusto®, Espressomachine, Filterkoffieapparaat, Nespresso®, Pistonmachine, Senseo®EspressomachineDolce Gusto®, Espressomachine, Filterkoffieapparaat, Nespresso®, Pistonmachine, Senseo®
Aanvullende gevarenaanduiding (EUH-zinnen)EUH401:Volg de gebruiksaanwijzing om gevaar voor de menselijke gezondheid en het milieu te voorkomen.EUH210:Veiligheidsinformatieblad op verzoek verkrijgbaar.—
Product bevat chemische stoffen of mengselJaJaJa
Merk—EccellentePhilips
Chemische naam—Cleaning tablets—
Fabrikant telefoonnummer—+44(0) 20 3322 97510630078047
Namen van gevaarlijke ingrediënten—phosphonates, bleaching agents, Potassium percarbonate—
Type——Espressomachine
Afmeting / Grootte——2,3 gram
Eigenschappen
  • ✓Inhoud: 30 stuk(s)
  • ✓Product hoogte: 0.70 cm
  • ✓Product lengte: 1.50 cm
  • ✓Product breedte: 1.50 cm
  • ✓Product gewicht: 0.06 kg
  • ✓Aantal onderdelen: 3
  • ✓Aantal stuks in verpakking: 30 stuk(s)
  • ✓Type reiniging: Tabletten
  • ✓Inhoud: 25 tabletten
  • ✓Type: 2-in-1 reiniger en beschermer
  • ✓Geschikt voor: Jura koffiemachines en volautomaten
  • ✓Werkingsduur: Standaard onderhoudsbeurt (ongeveer 30 minuten)
  • ✓Verpakking: Compacte tablettenverpakking
  • ✓Merk: Eccellente
  • ✓Voorraat: Ongeveer 6 maanden gebruik
  • ✓Aantal tabletten: 25 stuks
  • ✓Tabletgrootte: 2,3 gram per tablet
  • ✓Compatibiliteit: AEG, Delonghi, Jura, Krups, Melitta, Nivona, Saeco, Illy, Kenwood en meer
  • ✓Werkingsprincipe: Volledig residuvrij reinigen
  • ✓Prijs per tablet: €0,56
  • ✓Geschikt voor: Automatische koffiemachines en espressomachines
  • ✓Effectief tegen: Koffieresten, koffieolie en vet
Voordelen
    • +2-in-1 formule: reinigen en beschermen in één onderhoudsbeurt
    • +Speciaal geformuleerd voor Jura machines - optimale compatibiliteit
    • +25 tabletten per pak - voorraat voor ongeveer 6 maanden
    • +Verwijdert effectief koffieolies en harde aanslag zonder schadelijk voor onderdelen te zijn
    • +Eerlijke prijs voor dit soort gespecialiseerde onderhoudsmiddelen
    • +Universeel voor 10+ koffiemerkmerken - geen aparte tabletten per merk nodig
    • +Residuvrij reinigen van koffieolie en vetafzettingen
    • +Bewezen werking - 4,2/5 sterren rating
    • +Compact formaat van 2,3 gram per tablet, gemakkelijk in gebruik
    Nadelen
      • −Alleen geschikt voor Jura machines - niet te gebruiken voor andere merken
      • −Vereist regelmatig gebruik voor beste resultaten - geen 'eenmalig' onderhoud
      • −Beschermende laag verdwijnt na enkele brouwingen, dus geen langdurige bescherming
      • −Slechts 25 tabletten - bij frequent schoonmaken (2-3x per week) gaat dit in 2-3 maanden op
      • −Niet geschikt voor elke koffiemachine - altijd eerst controleren in de handleiding
      • −Geen informatie over exacte actieve ingrediënten op de verpakking
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Kenwood Blokjessnijder KAX400PL - Roestvrijstalen accessoire

      Kenwood

      Kenwood Blokjessnijder KAX400PL - Roestvrijstalen accessoire

      Midden

      € 96,48

      Ninja dubbele airfryer XXL DZ400EU 9,5 liter, 2026 model

      Ninja

      Ninja dubbele airfryer XXL DZ400EU 9,5 liter, 2026 model

      Premium

      € 163,00

      Kenwood GO KZM35.000RD - Compacte roze keukenmachine

      Kenwood

      Kenwood GO KZM35.000RD - Compacte roze keukenmachine

      Premium

      € 198,99

      Kenwood GO KZM35: Compacte 800W Keukenmachine, 4L Mengkom

      Kenwood

      Kenwood GO KZM35: Compacte 800W Keukenmachine, 4L Mengkom

      Premium

      € 198,00

      Kenwood MultiPro - 3-in-1 Keukenmachine

      Kenwood

      Kenwood MultiPro - 3-in-1 Keukenmachine

      Premium

      € 172,00

      KitchenAid Artisan 5KSM125EBM: Mat zwart

      KitchenAid

      KitchenAid Artisan 5KSM125EBM: Mat zwart

      Premium

      € 439,00

      De'Longhi Eletta Ultra - 50 recepten, tot 65% stiller malen

      De'Longhi

      De'Longhi Eletta Ultra - 50 recepten, tot 65% stiller malen

      Premium

      € 1.154,00

      Krups Serenity EA4008 volautomatische espressomachine

      Krups

      Krups Serenity EA4008 volautomatische espressomachine

      Premium

      € 278,00