← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Telesin

Telesin oplaadbare batterij voor GoPro 13 - mAh

OTB

Accu Fuji NP-W126 1140mAh

GoPro

GoPro Hero Oplaadbare Li-ion Batterij

Prijs
€ 29,99
€ 11,89
€ 19,00
Beoordeling
Categoriefoto-videofoto-videofoto-video
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore—87/100—
Prijssegment
Budget
Budget
Budget
Prijspositiegoedkoper dan 83%goedkoper dan 99%bestegoedkoper dan 94%
Koopmoment—Goed koopmoment—
Prijsstabiliteit—stabiel
€ 11,89 tot € 13,69
—
Waardering vs categorie—beter dan 76%—
MerkTelesinAccu—
CE markeringZichtbaar——
Fabrikant NaamShenzhen Telesin Digital Co.,Ltd——
Product hoogte4.10 cm——
Product lengte3.30 cm——
Reparatie typeCarry-in——
Product breedte0.70 cm——
Product gewicht0.03 kg——
Taal handleidingEngels——
Verpakking hoogte1.80 cm——
Verpakking lengte6.60 cm——
VerpakkingsinhoudBatterij——
Accu/batterij codeLi-Ion batterij(en)——
Verpakking breedte5.50 cm——
Verpakkingsgewicht44 g——
Accu/batterij modelAccu——
Fabrieksgarantie termijn2 jaar——
Accu/batterij technologieLi-Po——
Geschikt voor type cameraActioncam——
MPN (Manufacturer Part Number)T-S0-BTR-04-TGP——
Uitzonderingen fabrieksgarantieFabrieksgarantie is niet van toepassing bij ondeugdelijk gebruik van het product.——
Laadtijd——2-3 uur
Afmetingen——33,5 × 41 × 13 mm
Levensduur——3-5 jaar, 500+ oplaadcycli
Batterijtype——Oplaadbare Li-ion
Geheugeneffect——Geen
Compatibiliteit——GoPro Hero 12, 11, 10, 9
Batterijspanning——3.85V
Energiedichtheid——Hoog
Eigenschappen
  • ✓Product hoogte: 4.10 cm
  • ✓Product lengte: 3.30 cm
  • ✓Product breedte: 0.70 cm
  • ✓Product gewicht: 0.03 kg
  • ✓Fabrieksgarantie termijn: 2 jaar
  • ✓Accu/batterij code: Li-Ion batterij(en)
  • ✓Accu/batterij model: Accu
  • ✓Accu/batterij technologie: Li-Po
  • ✓Batterijtype: Li-Ion
  • ✓Capaciteit: 1140mAh
  • ✓Spanning: 7.4V
  • ✓Compatibiliteit: Fuji NP-W126 aansluiting
  • ✓Camera's: X-A1, X-A2, X-E1, X-E2, X-M1, X-Pro1, X-T1, X-T10 en meer
  • ✓Oplaadtijd: ±2-3 uur met standaard Fuji charger
  • ✓Gewicht: ±45 gram
  • ✓Batterijspanning: 3.85V
  • ✓Type: Oplaadbare Li-ion batterij
  • ✓Afmetingen: 33,5 × 41 × 13 mm
  • ✓Compatibiliteit: GoPro Hero 12, 11, 10, 9
  • ✓Geheugeneffect: Geen
  • ✓Energiedichtheid: Hoog
  • ✓Lifespan: 3-5 jaar normaal gebruik
Voordelen
  • +Premium uitvoering met hoogwaardige materialen
  • +Zeer voordelig: slechts €13,26 versus €40+ voor originele Fuji accu
  • +Identieke capaciteit: 1140mAh geeft dezelfde batterijduur als origineel
  • +Universeel compatibel: werkt met alle Fuji X-A, X-E, X-M, X-Pro, X-T en FinePix HS-modellen
  • +Li-Ion technologie: geen memory-effect, kun je elk moment opladen
  • +Compact en licht: perfect als reserve in je cameratas
  • +Premium Li-ion technologie met geen geheugeneffect
  • +Volledig compatibel met GoPro Hero 12, 11, 10 en 9
  • +Hoge energiedichtheid voor langdurige opnamesessies
  • +Gloednieuw en hoogwaardig verwerkt
Nadelen
    • −Onbekend merk: geen official Fuji ondersteuning of garantie
    • −Potentieel kortere levensduur: na 1-2 jaar kan prestatie afnemen sneller dan originele accus
    • −Geen originele verpakking of certificaten: alleen basale accu
    • −Slechts één batterij in het pakket. Ideaal als backup, niet als complete vervanger
    • −Geen snellader. Standaard oplaadtijd is 2-3 uur
    • −Geen oplaadstation meegeleverd. Je hebt je reguliere GoPro-lader nodig
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    SanDisk Extreme PRO 1TB Ultrasnelle Opslag

    SanDisk

    SanDisk Extreme PRO 1TB Ultrasnelle Opslag

    Premium

    € 298,10

    Insta360 X4 360° Actiecamera 8K

    Insta360

    Insta360 X4 360° Actiecamera 8K

    Premium

    € 382,82

    SanDisk Extreme PRO MicroSDXC Snel

    SanDisk

    SanDisk Extreme PRO MicroSDXC Snel

    Premium

    € 139,90

    Godox Speedlite V1Pro Sony

    Godox

    Godox Speedlite V1Pro Sony

    Premium

    € 274,00

    DJI Neo Motion Fly More Combo met Goggles N3: FPV-starterset

    DJI

    DJI Neo Motion Fly More Combo met Goggles N3: FPV-starterset

    Premium

    € 380,80

    SanDisk Extreme Pro SDXC Snelle Opslag

    SanDisk

    SanDisk Extreme Pro SDXC Snelle Opslag

    Premium

    € 158,90

    Sony 70-200mm f/2.8 GM Telezoom

    Sony

    Sony 70-200mm f/2.8 GM Telezoom

    Premium

    € 2.079,00

    Canon EF 50mm f/1.8 STM Lens

    Canon

    Canon EF 50mm f/1.8 STM Lens

    Midden

    € 118,00