← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

AZDome

AZDome GS63H Pro 1CH 4K-dashcam met gps

AZDome

AZDome M300S 2CH Dashcam - GPS, Wifi, Nachtzicht

AZDome

AZDome GS63H Pro 2CH - Voor- en achtercamera dashcam

Prijs
€ 99,99
€ 94,99
€ 109,99
€ 146,99
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Dicht bij gemeten minimum—
Prijsstabiliteit—stabiel
€ 99,99 tot € 119,99
—
Waardering vs categorie———
GPSJaJaJa
MerkAZDomeAZDomeAZDome
WIFIJaJaJa
KleurZwartZwartZwart
ModelGS63H Pro 1CHM300SGS63H Pro 2CH
G-SensorJaJaJa
BluetoothNeeNeeNee
NachtmodusJaJaJa
TouchscreenNeeNeeNee
Dual DashcamNeeJaJa
ParkeermodusJaJaJa
VoedingstypeAuto aanstekerplug, AutoladerAutoladerAutolader
Wifi vereistNeeNeeNee
LooprecordingJaJaJa
Schermgrootte2.4 Inch0 Inch2.4 Inch
Product hoogte6.3 cm4 cm0 cm
Product lengte7.3 cm9.7 cm0 mm
Videoresolutie4KFull HDHD Ready
Introductiejaar202420232024
Product breedte3.0 cm2 cm0 mm
Product gewicht0.20 kg0.20 kg0.20 kg
IntroductiemaandJanuariJuniJanuari
Taal handleidingEngels, Frans, DuitsEngelsEngels
TaalinstellingenDuits, Engels, FransEngelsEngels
Aantal megapixels8 Megapixel4 Megapixel4 Megapixel
BeeldstabilisatorYYY
Bluetooth vereistNeeNeeNee
Type input/outputUSB-CUSB-CMini-USB
VerpakkingsinhoudAZDome GS63H Pro 1CH, Zuignap houder, Sticker houder, Autolader (3 meter), Kabelclips (5 stuks), Kabeltrimmer, Handleiding (Engels)AZDome M300S, Full HD achter camera, Zelfklevende bevestiging, Dual USB Sigarettenvoeding, USB kabel (3.3 meter), Kabelclips (5 stuks), Kabeltrimmer, 64gb Micro SD kaart, Handleiding (Engels)AZDome GS63H Pro 4K, FullHD achter camera (6m), 64gb Micro SD kaart, Zelfklevende houder, Zuignap houder USB Sigarettenvoeding (3.5m), Kabelclips (5 stuks), Kabeltrimmer, Handleiding (Engels)
Aantal usb-poorten111
Verpakkingsgewicht0.44 kg0 kg0.65 kg
Zichtbare microfoonNeeJaJa
Foto functionaliteitJaJaJa
Inclusief adapter(s)JaJaJa
Type stroomaansluitingSigarettenaansteker auto, USB-kabelSigarettenaansteker autoSigarettenaansteker auto
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar2 jaar
Kan gekoppeld worden metMet meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatieMet meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatieMet meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie
Type extern geheugenslotMicro SDMicro SDMicro SD
Betaalde diensten vereistNeeNeeNee
Ondersteuning met updatesMinimaal 12 maanden na introductiedatumMinimaal 12 maanden na introductiedatumMinimaal 12 maanden na introductiedatum
Camera kijkhoek horizontaal150170170
App werkt op besturingssyteemiOS, AndroidiOS, AndroidiOS, Android
Mobiele data verbinding mogelijkNeeNeeNee
Delen van gebruikersgegevens vereistNeeNeeNee
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNeeNee
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNeeNee
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 0.20 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.4 Inch
  • ✓Product hoogte: 6.3 cm
  • ✓Product lengte: 7.3 cm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 3.0 cm
  • ✓Product gewicht: 0.20 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 0 Inch
  • ✓Product hoogte: 4 cm
  • ✓Product lengte: 9.7 cm
  • ✓Introductiejaar: 2023
  • ✓Product breedte: 2 cm
  • ✓Aantal megapixels: 4 Megapixel
  • ✓Product gewicht: 0.20 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.4 Inch
  • ✓Product hoogte: 0 cm
  • ✓Product lengte: 0 mm
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 0 mm
  • ✓Aantal megapixels: 4 Megapixel
Voordelen
  • +Opname in 3840x2160p bij 24 beelden per seconde
  • +Ingebouwde gps voor registratie van snelheid en coördinaten
  • +Wifi voor het bekijken en downloaden van opnamen via de app
  • +Zuignaphouder en zelfklevende houder worden beide meegeleverd
  • +Loop recording, G-sensor en parkeermodus zijn aanwezig
  • +Twee camera's (voor en achter) nemen apart op, zodat je overzicht hebt over beide kanten van de auto
  • +Ingebouwde GPS registreert snelheid en coördinaten tijdens de rit
  • +Dual-band Wifi (2.4 en 5.0 GHz) met bijbehorende app voor overdracht van beelden
  • +Wordt compleet geleverd met 64GB Micro SD kaart, montagemateriaal en sigarettenplug met extra USB-poort
  • +Compact cilindervormig ontwerp met 90 graden draaibare body voor het richten van de lens
  • +Voor- en achtercamera in één set, verbonden via een meegeleverde 6 meter kabel
  • +Wifi aan boord voor het bekijken en downloaden van beelden via de AZDome app op iOS en Android
  • +Ingebouwde gps voor snelheid en locatiegegevens bij opnames
  • +Loop recording met instelbare fragmentlengte van 3, 5 of 10 minuten
  • +Compleet geleverd met 64GB Micro SD kaart, sticker- en zuignaphouder en sigarettenvoeding
Nadelen
  • −Parkeermodus vereist een apart verkrijgbare permanente voedingsset
  • −Dit 1CH-model filmt alleen naar voren en heeft geen achtercamera
  • −De productinformatie spreekt zichzelf tegen over de talen van de handleiding
  • −De officiële productpagina noemt zowel '4K + FullHD' als een specificatieveld dat alleen 'Full HD' als videoresolutie vermeldt: deze twee gegevens spreken elkaar tegen
  • −De beschrijving noemt een 6 meter kabel voor de achtercamera, terwijl de verpakkingsinhoud een USB-kabel van 3,3 meter vermeldt
  • −Geen eigen scherm (schermgrootte 0 inch), dus beelden bekijken vereist de app of een computer
  • −Handleiding is alleen in het Engels beschikbaar
  • −De opgegeven specificaties spreken elkaar tegen over de resolutie: de productbeschrijving noemt True 4K (3840x2160), terwijl het specificatieveld 'HD Ready' en '4 Megapixel' vermeldt
  • −Automatische parkeerstand werkt alleen met de los verkrijgbare AZDome Continue voeding en niet met de standaard meegeleverde sigarettenvoeding
  • −Handleiding is uitsluitend in het Engels beschikbaar
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

Sireza®

Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

€ 69,95

Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

HITWAY

Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

€ 579,99

Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

Garmin

Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

€ 113,18

OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

OUXI

OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

€ 34,00

Gazelle Powervision LED Achterlicht

Gazelle

Gazelle Powervision LED Achterlicht

€ 25,25

Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

Thule

Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

€ 351,00

Kryptonite Keeper Vouwslot 80cm

Kryptonite

Kryptonite Keeper Vouwslot 80cm

€ 44,37

Urban Iki - Fietsstoeltje met Slot & Gordel

Urban

Urban Iki - Fietsstoeltje met Slot & Gordel

€ 74,49