← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

AZDome

AZDome M550 Pro: 3CH 4K dashcam met WiFi en GPS

VIOFO

VIOFO A229 Pro 3CH dashcam 4K voor, 2K achter en interieurcamera

VIOFO

VIOFO A329 1CH Dashcam 4K 60fps met GPS en WiFi 6

Prijs
€ 134,99
€ 139,99
€ 329,95
€ 309,95
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentDicht bij gemeten minimum—Gemiddelde prijs
Prijsstabiliteitzeer stabielbeste
€ 134,99 tot € 149,99
—stabiel
€ 279,00 tot € 309,95
Waardering vs categorie———
GPSJaJaJa
MerkAZDomeViofoViofo
WIFIJaJaJa
KleurZwartZwartZwart
ModelM550 Pro 3CH (oud)A229 Pro 3CH - Triple dashcamA329
G-SensorJaJaJa
BluetoothNeeJaJa
NachtmodusJaJaJa
TouchscreenJaNeeNee
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
Dual DashcamJaJaNee
ParkeermodusJaJaJa
VoedingstypeAutoladerAdapter/ lichtnet, Auto aanstekerplug, AutoladerAccu, Batterij, Autolader, Adapter/ lichtnet, Auto aanstekerplug, USB
Wifi vereistNeeNeeJa
LooprecordingJaJaJa
Schermgrootte3.0 Inch2.4 Inch2.4 Inch
Fabrikant NaamAZDomeVIOFO Benelux B.V.—
Product hoogte3.3 cm8 cm99.1 mm
Product lengte13.9 cm4 cm50.9 mm
Reparatie typeCarry-inCarry-in—
Videoresolutie4K4K4K
Introductiejaar202420232024
Product breedte4.0 cm5 cm43.2 mm
Product gewicht0.20 kg0.25 kg0.60 kg
IntroductiemaandJanuariOktober—
Taal handleidingEngelsEngels, Nederlands, FransEngels, Nederlands, Duits, Frans
TaalinstellingenEngelsEngels, Frans, NederlandsDuits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel, Spaans
Aantal megapixels4 Megapixel5 Megapixel8 Megapixel
BeeldstabilisatorYYY
Bluetooth vereistNee—Ja
Type input/outputUSB-CMicro-HDMIUSB-C
Verpakking hoogte7.10 cm10.50 cm—
Verpakking lengte20.60 cm19.30 cm—
VerpakkingsinhoudAZDome M550 4K, FullHD achter camera (6m), FullHD interieur camera, 64gb Micro SD kaart, Zelfklevende houder, USB Sigarettenvoeding (3.5m), Kabelclips (5 stuks), Kabeltrimmer, Bedankkaartje, Handleiding (Engels)Dashcam achtercamera interieurcamera CPL filter 3M stickers Kabels Handleiding- VIOFO A329 1CH Dashcam - GPS-module - Voedingskabel (12V/24V) - USB-kabel - Montagebeugel met 3M-plakstrip - Extra 3M-plakstrips - Trimtool - Kabelclips - Gebruikershandleiding - Garantiekaart
Aantal usb-poorten111
Verpakking breedte17.90 cm14.60 cm—
Verpakkingsgewicht0.69 kg0.91 kg0.55 kg
Zichtbare microfoonJaNeeJa
Foto functionaliteitJaJaJa
Inclusief adapter(s)JaJaJa
Type stroomaansluitingSigarettenaansteker autoAccu, Sigarettenaansteker auto, USB-kabel, NetstroomBatterij, Sigarettenaansteker auto, USB-kabel
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar2 jaar
Kan gekoppeld worden metMet meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatieMet meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatieInformatie niet beschikbaar
Type extern geheugenslotMicro SDMicro SDMinidrive
Betaalde diensten vereistNeeNeeInformatie niet beschikbaar
Ondersteuning met updatesMinimaal 12 maanden na introductiedatumMinimaal 60 maanden na introductiedatum—
Camera kijkhoek horizontaal170160140
App werkt op besturingssyteemiOS, AndroidAndroid, iOSInformatie niet beschikbaar
MPN (Manufacturer Part Number)69738882615329404400086—
Uitzonderingen fabrieksgarantieGeenGeen—
Mobiele data verbinding mogelijkNeeJaInformatie niet beschikbaar
Delen van gebruikersgegevens vereistNeeNeeInformatie niet beschikbaar
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNeeNee
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataJaNee—
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 0.20 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 3.0 Inch
  • ✓Product hoogte: 3.3 cm
  • ✓Product lengte: 13.9 cm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 4.0 cm
  • ✓Product gewicht: 0.25 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.4 Inch
  • ✓Product hoogte: 8 cm
  • ✓Product lengte: 4 cm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2023
  • ✓Product breedte: 5 cm
  • ✓Product gewicht: 0.60 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.4 Inch
  • ✓Product hoogte: 99.1 mm
  • ✓Product lengte: 50.9 mm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 43.2 mm
Voordelen
  • +Drie camera's (voor, achter, interieur) in één systeem - ideaal voor taxi's en rijscholen
  • +4K ultra scherpe beelden aan voorkant met 8.0MP sensor, plus FullHD achter- en interieurcamera
  • +WiFi en ingebouwde GPS voor live bekijken en locatietracking van opnames
  • +64GB SD kaart meegeleverd, loop recording, auto-start en parkeerstand optie
  • +Groot 3-inch LCD scherm en gebruiksvriendelijk menu voor eenvoudig bedienen
  • +Drie camera's met Sony STARVIS 2 en HDR
  • +4K voor, 2K achter, infrarood interieur
  • +GPS, G-sensor en 24/7 parkeermodus
  • +Wifi en bluetooth met app
  • +CPL-filter en Nederlandse handleiding inbegrepen
  • +Minimaal vijf jaar updates
  • +Twee jaar garantie; 4,8 uit 5 na bijna 20 beoordelingen
  • +4K-resolutie bij 60fps voor scherpe details zoals kentekenplaten en verkeersborden
  • +Sony STARVIS 2-sensor die volgens de specificaties voor beter nachtzicht zorgt
  • +WiFi 6 en de VIOFO-app voor het bekijken, downloaden en delen van opnames zonder de geheugenkaart te verwijderen
  • +Ondersteunt microSD-kaarten tot 512GB en een externe SSD voor extra lange opnametijd
  • +Parkeermodus met G-sensor, automatisch opnemen bij start/stop van de motor en een meegeleverde GPS-module voor locatie en snelheid
Nadelen
  • −Parkeerstand met bewegingsdetectie werkt alleen met optionele continue voeding (extra aankoop)
  • −WiFi bereik beperkt tot 10 meter, dus in grote auto's kan verbinding wegvallen
  • −Interieurcamera registreert alle inzittenden - privacy-overweging voor passagiers en gezinsleden
  • −Montage van drie kabels
  • −Hardwire kit en microSD niet inbegrepen
  • −Klein scherm zonder touch
  • −Eén camera (1CH), gericht naar voren; er is geen achteruitrijcamera of tweede kanaal beschikbaar
  • −Klein 2,4 inch scherm zonder touchscreen, bediening verloopt dus via knoppen in plaats van aanraakbediening
  • −De opgegeven specificaties vermelden een verpakkingsgewicht van 0,55 kg tegenover een productgewicht van 0,60 kg; een verpakking die lichter is dan het product zelf is niet logisch en wijst op een fout in de brongegevens, controleer dit bij de aanbieder voor je op het exacte gewicht vertrouwt
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

Sireza®

Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

€ 69,95

OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

OUXI

OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

€ 34,00

MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

MET

MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

€ 38,99

MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

MET SPA

MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

€ 88,95

Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

HITWAY

Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

€ 579,99

Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

Thule

Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

€ 351,00

Gazelle Powervision LED Achterlicht

Gazelle

Gazelle Powervision LED Achterlicht

€ 25,25

Ouxi V8 Display: Begrensd, 48V, voor V8 & H9

Ouxi

Ouxi V8 Display: Begrensd, 48V, voor V8 & H9

€ 30,00