← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

tomtoc

Tomtoc Defender-A13 Laptop Sleeve Navy Blue, 16-inch MacBook Pro M4/M3/M2/M1 Pro/Max A3403 A3186 A2991 A2780 A2485 A2141

Acer

Acer Nitro Gaming Urban 15.6" rugzak

HP

HP Prelude 15,6" Backpack Rugzak

Prijs
€ 34,99
€ 19,99
€ 20,24
€ 27,63
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantAan de hoge kantGemiddelde prijs
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 28,30 tot € 39,99
sterk wisselend
€ 9,69 tot € 24,99
wisselend
€ 18,99 tot € 27,99
Waardering vs categorie———
KleurBlauw—Zwart/Grijs
OntwerpEffen——
Materiaal50-100% gerecycled polyester—Waterbestendige stof
Fabrikant NaamShenzhen tomtoc Technology Co., Ltd.——
Product hoogte4 cm——
Product lengte38.5 cm——
Reparatie typeCarry-in——
Product breedte27.5 cm——
Product gewicht300 g——
Binnenmaat hoogte1.7 cm——
Binnenmaat lengte35.6 cm——
Verpakking hoogte58 mm——
Verpakking lengte386 mm——
VerpakkingsinhoudTomtoc laptop sleeve——
Binnenmaat breedte24.8 cm——
Verpakking breedte287 mm——
Verpakkingsgewicht328 g——
Hardcase of softcaseSoftcase——
Mate van beschermingLichte stoten, Spatwaterdicht, Zware stoten——
Maximale schermformaat16 Inch——
Fabrieksgarantie termijn2 jaar——
Aantal stuks in verpakking1 stuk(s)——
Geschikt voor laptopafmeting16 inch——
MPN (Manufacturer Part Number)A13F2B2——
Merk—Acer Nitro Gaming UrbanHP
Vakken—Meerdere compartimenten en zijvakkenMeerdere met ritsen
Gewicht—Circa 500 gram—
Rugpaneel—Gedempt met luchtstroomontwerp—
Geschikt voor—Laptops tot 15,6 inch—
Schouderbanden—Gepolsterd en verstelbaar—
Buitenmateriaal—Waterdicht en duurzaam polyester—
Laptopcompartiment—Tot 15,6 inchGevoerd met bescherming
Waterbestendigheid—Waterdicht buitenmateriaal—
Model——Prelude 15,6 Backpack
Trolleyband——Ja, voor eenvoudige bagagebevestiging
Schermgrootte——15,6 inch
Gebruiksdoelstelling——Kantoor, school, zakelijk en reizigers
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 300 g
  • ✓Materiaal: 50-100% gerecycled polyester
  • ✓Kleur: Blauw
  • ✓Product hoogte: 4 cm
  • ✓Product lengte: 38.5 cm
  • ✓Product breedte: 27.5 cm
  • ✓Binnenmaat hoogte: 1.7 cm
  • ✓Binnenmaat lengte: 35.6 cm
  • ✓Laptopcompartiment: 15,6 inch
  • ✓Buitenmateriaal: Waterdicht en duurzaam
  • ✓Rugpaneel: Gedempt met luchtstroomontwerp
  • ✓Meerdere vakken voor accessoires
  • ✓Geschikt voor laptops tot 15,6 inch
  • ✓Zijvakken voor waterfles en kleine items
  • ✓Gepolsterde schouderbanden voor comfort
  • ✓Schermgrootte: 15,6 inch compatibel
  • ✓Materiaal: Waterbestendige stof
  • ✓Laptopcompartiment: Gevoerd met bescherming
  • ✓Organisatie: Meerdere vakken met ritsen
  • ✓Draagcomfort: Trolleyband voor bagagebevestiging
  • ✓Design: Professioneel minimalistisch
  • ✓Gebruik: Kantoor, school, zakelijk
Voordelen
  • +Premium uitvoering met hoogwaardige materialen
  • +Draagbaar ontwerp voor gebruik onderweg
  • +Waterdicht en duurzaam buitenmateriaal beschermt je spullen tegen weer
  • +Gevoerde laptopvak houdt je 15,6" laptop veilig en beschermd
  • +Gedempt rugpaneel met luchtstroomontwerp voor optimaal comfort
  • +Meerdere vakken voor kabels, telefoon en accessoires
  • +Waterbestendige stof beschermt effectief tegen regen en spatwater
  • +Gevoerd laptopcompartiment biedt professionele bescherming tegen stoten en krassen
  • +Handige trolleyband voor eenvoudig transport op bagage
  • +Meerdere georganiseerde vakken met ritsen voor maximale ordening
  • +Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding op dit budgetniveau
Nadelen
    • −Designkwaliteit niet vergelijkbaar met premium merken
    • −Gemiddelde capaciteit. Minder geschikt voor lange reizen met veel spullen
    • −Beperkter stiksels en afwerkingen voelen wat budgetvriendelijk
    • −Beperkte kleurkeuzes beschikbaar (meestal zwart/grijs)
    • −Geen ergonomische polstervulling op de schouderbanden zoals duurdere modellen
    • −Gewicht en exacte capaciteit niet gespecificeerd
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

    Asus

    ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

    € 152,00

    Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

    Asus

    Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

    € 579,00

    TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

    TP-Link

    TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

    € 197,00

    DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

    Dell

    DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

    € 260,93

    Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

    Samsung

    Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

    € 365,00

    Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

    Samsung

    Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

    € 209,00

    TP-Link Archer GE800: WiFi 7 gamingrouter met 19 Gbps

    TP-Link

    TP-Link Archer GE800: WiFi 7 gamingrouter met 19 Gbps

    € 425,00

    HP USB-C 100W G6 Dockingstation

    HP

    HP USB-C 100W G6 Dockingstation

    € 119,00