← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Cudy

Cudy AX3000 Wi-Fi 6 5G CPE Mesh Router met dual-sim

Asus

ASUS RT-BE86U WiFi 7 dual-band router met 10 Gbps WAN/LAN en vier 2,5 Gbps-poorten

Asus

ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

Prijs
€ 299,99
€ 336,05
€ 222,00
€ 278,59
€ 151,00
€ 176,41
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantGemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 132,88 tot € 352,99
stabiel
€ 199,00 tot € 246,30
stabiel
€ 119,00 tot € 160,00
Waardering vs categorie———
QoSJaJaJa
USBNeeJaJa
MerkCudyASUSASUS
UPnPJaJaJa
KleurNeroZwartzwart
ModelCudy P5 draadloze router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 5G ZwartWiFi 7 | 10 Gbps | 6800 MbpsASUS TUF Gaming BE9400 Tri Band WiFi 7 (802.11be) Extendable Gaming Router, Tri-band
MultiroomNeeJaJa
BeamformingJaJaJa
GastnetwerkJaJaJa
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
SimkaartslotJaNeeNee
Fabrikant NaamCudyASUSTeK Computer Inc.ASUS
Product hoogte4.82 cm31.60 cm19.10 cm
Product lengte25.30 cm9 cm17.90 cm
WiFi StandaardWiFi 6WiFi 7WiFi 7
Link aggregatieNeeJaJa
Product breedte15.25 cm23.50 cm32 cm
Bedrade snelheidFast Ethernet (Tot 100 Mbps)Gigabit (Tot 10 Gbps)Gigabit (Tot 2.5 Gbps)
Seamless RoamingNeeJaJa
Taal handleidingUniverseelDuits, Engels, Frans, NederlandsEngels
Type LAN poorten1 Gigabit10 Gigabit, 2.5 Gigabit2.5 Gigabit
VPN pass-throughJaJaJa
PoE ondersteuningNeeNeeJa
Type WIFI netwerkDual-bandDual-bandSimultaneous tri-band
Verpakking hoogte6 cm13.30 cm8.10 cm
Verpakking lengte39.30 cm32 cm44.70 cm
VerpakkingsinhoudCudy AX3000 routerRouter, RJ-45 kabel, Power Adapter, Snelstartgids, GarantiekaartTUF-BE9400 Tri-band gamingrouter, RJ-45-kabel, Stroomadapter, Snelstartgids, Garantiekaart
Aantal WAN-poorten121
Verpakking breedte25.30 cm22.70 cm24.10 cm
Verpakkingsgewicht1234 g1913 g1503 g
Geïntegreerd modemNeeNeeNee
Ouderlijke controleNeeJaJa
WiFi Snelheid 5 GHz2402 Mbps5760 Mbps2880 Mbps
Aanvullende functies5G SA/NSA CPE10 Gbps portOndersteuning voor Wi-Fi 7, 4096-QAM modulatie, quad-core processor.
WiFi Snelheid Totaal2402 Mbps11000 Mbps9300 Mbps
WiFi Snelheid 2,4 GHz574 Mbps1000 Mbps688 Mbps
Aantal USB 2.0 poortenGeen1—
Aantal ethernet poorten454
Bediening via mobiele appNeeJaJa
Betaalde diensten vereistNeeNeeNee
Ondersteuning met updatesMinimaal 12 maanden na introductiedatum—Minimaal 7 jaar na introductiedatum
Netwerk beveiliging optiesFiltering op MAC-adresWPA2, WPA3, WEP, WPAFiltering op MAC-adres
Geoptimaliseerd voor GamingNeeJaJa
Aantal 1 Gigabit LAN poorten4——
MPN (Manufacturer Part Number)P590IG08W0-MO9A0V90IG0A30-MO9C00
Aantal interne/externe WiFi antennes646
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)011
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNeeNee
Type MIMO—MU-MIMOMU-MIMO
USB-versies—USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
Reparatie type—Carry-inCarry-in
Introductiejaar—20242025
Product gewicht—854 g764 g
Introductiemaand—JanuariSeptember
Ondersteunt Matter—Nee—
Fabrieksgarantie termijn—3 jaar3 jaar
Aantal stuks in verpakking—1 stuk(s)1 stuk(s)
App werkt op besturingssyteem—Android, iOS, iPadOS, WindowsWindows, iPadOS, iOS, Android
Aantal 10 Gigatbit LAN poorten—1—
Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten—43
Uitzonderingen fabrieksgarantie—Schade—
Delen van gebruikersgegevens vereist—Nee—
WiFi Snelheid 6 GHz——5760 Mbps
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Nero
  • ✓Product hoogte: 4.82 cm
  • ✓Product lengte: 25.30 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 6
  • ✓Product breedte: 15.25 cm
  • ✓Bedrade snelheid: Fast Ethernet (Tot 100 Mbps)
  • ✓Type LAN poorten: 1 Gigabit
  • ✓Aantal WAN-poorten: 1
  • ✓Product gewicht: 854 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type A
  • ✓Product hoogte: 31.60 cm
  • ✓Product lengte: 9 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 23.50 cm
  • ✓Product gewicht: 764 g
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
  • ✓Product hoogte: 19.10 cm
  • ✓Product lengte: 17.90 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Product breedte: 32 cm
Voordelen
  • +Twee nano-simkaartsleuven voor back-up of provider-switching
  • +Wi-Fi 6 AX3000 op beide 2,4 GHz en 5 GHz banden
  • +Vier afneembare mobiele antennes voor betere 5G-ontvangst
  • +Ondersteuning voor meerdere VPN-protocollen inclusief WireGuard en ZeroTier
  • +Vier gigabit ethernet-poorten met WAN-failover mogelijkheid
  • +10 Gbps WAN/LAN plus vier 2,5 Gbps-poorten
  • +WiFi 7 dual-band, 6800 Mbps, sterk bereik
  • +AiMesh, AiProtection en ouderlijk toezicht zonder abonnement
  • +VPN-server en -client, QoS, gastnetwerk, WPA3
  • +Vier afneembare antennes, MU-MIMO, beamforming
  • +Drie jaar garantie; 4,5 uit 5 na bijna 190 beoordelingen
  • +Ook bij vakhandels leverbaar
  • +Tri-band WiFi 7 met 6 GHz, 320 MHz-kanalen en MLO
  • +Vier 2,5 Gbps-poorten, waaronder een gamingpoort
  • +Gameprioritering met één tik en OpenNAT
  • +AiProtection en VPN's zonder abonnement
  • +AiMesh om uit te breiden met ASUS-routers
  • +Smart Home Master voor aparte IoT-subnetten
  • +USB 3.2 en link aggregation
Nadelen
  • −Geen beoordelingen beschikbaar om betrouwbaarheid te verifiëren
  • −Vaste wifi-antennes beperken flexibiliteit bij optimalisatie
  • −Geen 6 GHz-band
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Groot en opvallend met vier antennes
  • −6 GHz-band komt slecht door muren
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Specificatie noemt ten onrechte PoE-ondersteuning
  • −Engelse handleiding; geen 10 Gbps-poort; één beoordeling
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

Asus

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

€ 624,00

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

TP-Link

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

€ 197,00

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

Dell

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

€ 245,00

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

Samsung

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

€ 363,80

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

Samsung

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

€ 209,00

TP-Link Archer GE800: WiFi 7 gamingrouter met 19 Gbps

TP-Link

TP-Link Archer GE800: WiFi 7 gamingrouter met 19 Gbps

€ 425,00

HP USB-C 100W G6 Dockingstation

HP

HP USB-C 100W G6 Dockingstation

€ 119,00