← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Xiaomi 70mai

Xiaomi 70mai 70mai Dash Cam A510 Set - 3K HDR opname met Sony STARVIS 2 sensor

VIOFO

VIOFO A229 Pro 3CH dashcam 4K voor, 2K achter en interieurcamera

VIOFO

VIOFO A329 1CH Dashcam 4K 60fps met GPS en WiFi 6

Prijs
€ 127,45
€ 129,99
€ 329,95
€ 309,95
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore48/10056/10060/100beste
Prijssegment
Midden
Midden
Midden
Prijspositiegoedkoper dan 46%bestegoedkoper dan 34%goedkoper dan 34%
KoopmomentGoed koopmoment—Gemiddelde prijs
Prijsstabiliteitwisselend
€ 124,99 tot € 169,99
—stabielbeste
€ 279,00 tot € 309,95
Waardering vs categoriebeter dan 40%beter dan 76%beter dan 81%beste
GPSJaJaJa
MerkXiaomi 70maiViofoViofo
WIFIJaJaJa
KleurZwartZwartZwart
ModelA510 + RC11 AchtercameraA229 Pro 3CH - Triple dashcamA329
G-SensorJaJaJa
BluetoothNeeJaJa
NachtmodusJaJaJa
TouchscreenNeeNeeNee
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
Dual DashcamJaJaNee
ParkeermodusJaJaJa
VoedingstypeUSBAdapter/ lichtnet, Auto aanstekerplug, AutoladerAccu, Batterij, Autolader, Adapter/ lichtnet, Auto aanstekerplug, USB
Wifi vereistJaNeeJa
LooprecordingJaJaJa
Schermgrootte2 Inch2.4 Inch2.4 Inch
Fabrikant NaamXiaomi Technology Netherlands B.V.VIOFO Benelux B.V.—
Product hoogte3.8 cm8 cm99.1 mm
Product lengte8.3 cm4 cm50.9 mm
Reparatie typeCarry-inCarry-in—
VideoresolutieFull HD4K4K
Introductiejaar202420232024
Product breedte6.05 cm5 cm43.2 mm
Product gewicht0.14 kg0.25 kg0.60 kg
IntroductiemaandJuliOktober—
Taal handleidingEngelsEngels, Nederlands, FransEngels, Nederlands, Duits, Frans
TaalinstellingenDuits, Engels, Frans, Nederlands, SpaansEngels, Frans, NederlandsDuits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel, Spaans
Aantal megapixels5 Megapixel5 Megapixel8 Megapixel
BeeldstabilisatorYYY
Bluetooth vereistNeeNeeJa
Type input/outputMicro-HDMIMicro-HDMIUSB-C
Verpakking hoogte5.20 cm10.50 cm—
Verpakking lengte17 cm19.30 cm—
VerpakkingsinhoudInhoud verpakking: 1 *Dash Cam A510, 1 *Auto oplader, 1 *Koevoet, 1 *RC11 netsnoer, 1 *A510 netsnoer, 1 *Mount, 1 *Rear Cam RC11, 2 *Electrostatische sticker, 1 *RC11 Gebruiksaanwijzing, 1 *A510 GebruiksaanwijzingDashcam achtercamera interieurcamera CPL filter 3M stickers Kabels Handleiding- VIOFO A329 1CH Dashcam - GPS-module - Voedingskabel (12V/24V) - USB-kabel - Montagebeugel met 3M-plakstrip - Extra 3M-plakstrips - Trimtool - Kabelclips - Gebruikershandleiding - Garantiekaart
Aantal usb-poorten111
Verpakking breedte15.50 cm14.60 cm—
Verpakkingsgewicht0.25 kg0.91 kg0.55 kg
Zichtbare microfoonNeeNeeJa
Foto functionaliteitJaJaJa
Inclusief adapter(s)JaJaJa
Type stroomaansluitingAccu, USB-kabel, Sigarettenaansteker autoAccu, Sigarettenaansteker auto, USB-kabel, NetstroomBatterij, Sigarettenaansteker auto, USB-kabel
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar2 jaar
Kan gekoppeld worden metMet apparaten in het ecosysteem van fabrikantMet meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatieInformatie niet beschikbaar
Type extern geheugenslotMicro SDMicro SDMinidrive
Betaalde diensten vereistNeeNeeInformatie niet beschikbaar
Ondersteuning met updatesMinimaal 24 maanden na introductiedatumMinimaal 60 maanden na introductiedatum—
Camera kijkhoek horizontaal140160140
App werkt op besturingssyteemiOS, AndroidAndroid, iOSInformatie niet beschikbaar
MPN (Manufacturer Part Number)1234569404400086—
Uitzonderingen fabrieksgarantieGeen.Geen—
Mobiele data verbinding mogelijkJaJaInformatie niet beschikbaar
Delen van gebruikersgegevens vereistNeeNeeInformatie niet beschikbaar
Kan zelfstandig met internet verbindenJaNeeNee
App vereist voor volledige functionaliteitJaNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNee—
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 0.14 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2 Inch
  • ✓Product hoogte: 3.8 cm
  • ✓Product lengte: 8.3 cm
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 6.05 cm
  • ✓Aantal megapixels: 5 Megapixel
  • ✓Product gewicht: 0.25 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.4 Inch
  • ✓Product hoogte: 8 cm
  • ✓Product lengte: 4 cm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2023
  • ✓Product breedte: 5 cm
  • ✓Product gewicht: 0.60 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.4 Inch
  • ✓Product hoogte: 99.1 mm
  • ✓Product lengte: 50.9 mm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 43.2 mm
Voordelen
    • +Drie camera's met Sony STARVIS 2 en HDR
    • +4K voor, 2K achter, infrarood interieur
    • +GPS, G-sensor en 24/7 parkeermodus
    • +Wifi en bluetooth met app
    • +CPL-filter en Nederlandse handleiding inbegrepen
    • +Minimaal vijf jaar updates
    • +Twee jaar garantie; 4,8 uit 5 na bijna 20 beoordelingen
    • +4K-resolutie bij 60fps voor scherpe details zoals kentekenplaten en verkeersborden
    • +Sony STARVIS 2-sensor die volgens de specificaties voor beter nachtzicht zorgt
    • +WiFi 6 en de VIOFO-app voor het bekijken, downloaden en delen van opnames zonder de geheugenkaart te verwijderen
    • +Ondersteunt microSD-kaarten tot 512GB en een externe SSD voor extra lange opnametijd
    • +Parkeermodus met G-sensor, automatisch opnemen bij start/stop van de motor en een meegeleverde GPS-module voor locatie en snelheid
    Nadelen
      • −Montage van drie kabels
      • −Hardwire kit en microSD niet inbegrepen
      • −Klein scherm zonder touch
      • −Hoge prijs; weinig beoordelingen; geen onafhankelijke test
      • −Eén camera (1CH), gericht naar voren; er is geen achteruitrijcamera of tweede kanaal beschikbaar
      • −Klein 2,4 inch scherm zonder touchscreen, bediening verloopt dus via knoppen in plaats van aanraakbediening
      • −De opgegeven specificaties vermelden een verpakkingsgewicht van 0,55 kg tegenover een productgewicht van 0,60 kg; een verpakking die lichter is dan het product zelf is niet logisch en wijst op een fout in de brongegevens, controleer dit bij de aanbieder voor je op het exacte gewicht vertrouwt
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

      OUXI

      OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

      Budget

      € 37,00

      MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

      MET

      MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

      Midden

      € 41,99

      Gazelle Powervision LED Achterlicht

      Gazelle

      Gazelle Powervision LED Achterlicht

      Budget

      € 25,99

      Ouxi V8 Display: Begrensd, 48V, voor V8 & H9

      Ouxi

      Ouxi V8 Display: Begrensd, 48V, voor V8 & H9

      Budget

      € 32,50

      Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

      Thule

      Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

      Premium

      € 343,98

      Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

      Minoura

      Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

      Midden

      € 102,84

      MET E-Mob - Veilige E-bike Helm

      MET SPA

      MET E-Mob - Veilige E-bike Helm

      Midden

      € 58,62

      Kryptonite Standard Beugelslot ART-2

      Kryptonite

      Kryptonite Standard Beugelslot ART-2

      Midden

      € 52,01