← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Xiaomi 70mai

Xiaomi 70mai 70mai Dash Cam A810 - Dashcam - 4K Ultra HD opname met Sony STARVIS 2 sensor

VIOFO

VIOFO A229 Pro 3CH dashcam 4K voor, 2K achter en interieurcamera

VIOFO

VIOFO A329 1CH Dashcam 4K 60fps met GPS en WiFi 6

Prijs
€ 159,95
€ 189,99
€ 329,95
€ 309,95
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore42/10056/10060/100beste
Prijssegment
Midden
Midden
Midden
Prijspositiegoedkoper dan 42%bestegoedkoper dan 34%goedkoper dan 34%
KoopmomentGemiddelde prijs—Gemiddelde prijs
Prijsstabiliteitzeer stabielbeste
€ 150,00 tot € 159,95
—stabiel
€ 279,00 tot € 309,95
Waardering vs categoriebeter dan 25%beter dan 76%beter dan 81%beste
GPSJaJaJa
MerkXiaomi 70maiViofoViofo
WIFIJaJaJa
KleurZwartZwartZwart
Model70Mai A810A229 Pro 3CH - Triple dashcamA329
G-SensorJaJaJa
BluetoothJaJaJa
NachtmodusJaJaJa
TouchscreenJaNeeNee
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
Dual DashcamJaJaNee
ParkeermodusJaJaJa
VoedingstypeUSB, Auto aanstekerplug, AccuAdapter/ lichtnet, Auto aanstekerplug, AutoladerAccu, Batterij, Autolader, Adapter/ lichtnet, Auto aanstekerplug, USB
Wifi vereistJaNeeJa
LooprecordingJaJaJa
Schermgrootte3 Inch2.4 Inch2.4 Inch
Fabrikant NaamXiaomi Technology Netherlands B.V.VIOFO Benelux B.V.—
Product hoogte88 mm8 cm99.1 mm
Product lengte36.3 mm4 cm50.9 mm
Reparatie typeCarry-inCarry-in—
Videoresolutie4K4K4K
Introductiejaar202420232024
Product breedte59.8 mm5 cm43.2 mm
Product gewicht0.58 kg0.25 kg0.60 kg
IntroductiemaandJuliOktober—
Taal handleidingEngelsEngels, Nederlands, FransEngels, Nederlands, Duits, Frans
TaalinstellingenEngelsEngels, Frans, NederlandsDuits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel, Spaans
Aantal megapixels8 Megapixel5 Megapixel8 Megapixel
BeeldstabilisatorYYY
Bluetooth vereistJaNeeJa
Type input/outputUSB-CMicro-HDMIUSB-C
Verpakking hoogte8.10 cm10.50 cm—
Verpakking lengte12.30 cm19.30 cm—
VerpakkingsinhoudDashcam, bevestiging, stroomkabel, adapter, 2x elektrostatische sticker, 2x zelfklevende sticker, crowbar en handleidingDashcam achtercamera interieurcamera CPL filter 3M stickers Kabels Handleiding- VIOFO A329 1CH Dashcam - GPS-module - Voedingskabel (12V/24V) - USB-kabel - Montagebeugel met 3M-plakstrip - Extra 3M-plakstrips - Trimtool - Kabelclips - Gebruikershandleiding - Garantiekaart
Aantal usb-poorten111
Verpakking breedte8.60 cm14.60 cm—
Verpakkingsgewicht0.70 kg0.91 kg0.55 kg
Zichtbare microfoonJaNeeJa
Foto functionaliteitJaJaJa
Inclusief adapter(s)NeeJaJa
Type stroomaansluitingAccu, USB-kabel, Sigarettenaansteker autoAccu, Sigarettenaansteker auto, USB-kabel, NetstroomBatterij, Sigarettenaansteker auto, USB-kabel
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar2 jaar
Kan gekoppeld worden metMet apparaten in het ecosysteem van fabrikantMet meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatieInformatie niet beschikbaar
Type extern geheugenslotSD-kaartMicro SDMinidrive
Betaalde diensten vereistNeeNeeInformatie niet beschikbaar
Ondersteuning met updatesMinimaal 24 maanden na introductiedatumMinimaal 60 maanden na introductiedatum—
Camera kijkhoek horizontaal150160140
App werkt op besturingssyteemAndroid, iOSAndroid, iOSInformatie niet beschikbaar
MPN (Manufacturer Part Number)001019404400086—
Mobiele data verbinding mogelijkNeeJaInformatie niet beschikbaar
Delen van gebruikersgegevens vereistNeeNeeInformatie niet beschikbaar
Kan zelfstandig met internet verbindenJaNeeNee
App vereist voor volledige functionaliteitJaNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataJaNee—
Uitzonderingen fabrieksgarantie—Geen—
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 0.58 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 3 Inch
  • ✓Product hoogte: 88 mm
  • ✓Product lengte: 36.3 mm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 59.8 mm
  • ✓Product gewicht: 0.25 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.4 Inch
  • ✓Product hoogte: 8 cm
  • ✓Product lengte: 4 cm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2023
  • ✓Product breedte: 5 cm
  • ✓Product gewicht: 0.60 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.4 Inch
  • ✓Product hoogte: 99.1 mm
  • ✓Product lengte: 50.9 mm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 43.2 mm
Voordelen
  • +4K resolutie voor haarscherp beeld
  • +HDR-ondersteuning voor beter contrast
  • +Premium uitvoering met hoogwaardige materialen
  • +Goed beoordeeld door gebruikers
  • +Drie camera's met Sony STARVIS 2 en HDR
  • +4K voor, 2K achter, infrarood interieur
  • +GPS, G-sensor en 24/7 parkeermodus
  • +Wifi en bluetooth met app
  • +CPL-filter en Nederlandse handleiding inbegrepen
  • +Minimaal vijf jaar updates
  • +Twee jaar garantie; 4,8 uit 5 na bijna 20 beoordelingen
  • +4K-resolutie bij 60fps voor scherpe details zoals kentekenplaten en verkeersborden
  • +Sony STARVIS 2-sensor die volgens de specificaties voor beter nachtzicht zorgt
  • +WiFi 6 en de VIOFO-app voor het bekijken, downloaden en delen van opnames zonder de geheugenkaart te verwijderen
  • +Ondersteunt microSD-kaarten tot 512GB en een externe SSD voor extra lange opnametijd
  • +Parkeermodus met G-sensor, automatisch opnemen bij start/stop van de motor en een meegeleverde GPS-module voor locatie en snelheid
Nadelen
    • −Montage van drie kabels
    • −Hardwire kit en microSD niet inbegrepen
    • −Klein scherm zonder touch
    • −Hoge prijs; weinig beoordelingen; geen onafhankelijke test
    • −Eén camera (1CH), gericht naar voren; er is geen achteruitrijcamera of tweede kanaal beschikbaar
    • −Klein 2,4 inch scherm zonder touchscreen, bediening verloopt dus via knoppen in plaats van aanraakbediening
    • −De opgegeven specificaties vermelden een verpakkingsgewicht van 0,55 kg tegenover een productgewicht van 0,60 kg; een verpakking die lichter is dan het product zelf is niet logisch en wijst op een fout in de brongegevens, controleer dit bij de aanbieder voor je op het exacte gewicht vertrouwt
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    OUXI

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    Budget

    € 37,00

    MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

    MET

    MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

    Midden

    € 41,99

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    Gazelle

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    Budget

    € 25,99

    Ouxi V8 Display: Begrensd, 48V, voor V8 & H9

    Ouxi

    Ouxi V8 Display: Begrensd, 48V, voor V8 & H9

    Budget

    € 32,50

    Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

    Thule

    Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

    Premium

    € 351,00

    Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

    Minoura

    Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

    Midden

    € 102,84

    MET E-Mob - Veilige E-bike Helm

    MET SPA

    MET E-Mob - Veilige E-bike Helm

    Midden

    € 58,62

    Kryptonite Standard Beugelslot ART-2

    Kryptonite

    Kryptonite Standard Beugelslot ART-2

    Midden

    € 52,01