← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

BoParts

BoParts messet voor Worx Landroid robotmaaier - 9 stuks

Gardena

Gardena Begrenzingsdraad 50m - voor robotmaaiers

Mesjes

WORX Landroid Vervangmesjes - 30st RVS

Prijs
€ 15,69
€ 25,99
€ 37,09
€ 19,95
Beoordeling
Categorietuin-klussentuin-klussentuin-klussen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Dicht bij gemeten minimum—
Prijsstabiliteit—stabiel
€ 26,99 tot € 36,99
—
Waardering vs categorie———
MerkBoPartsGARDENAMesjes
MateriaalStaalKunststofKunststof
Fabrikant NaamBoPartsGARDENA—
Product hoogte2.5 cm0 cm2.2 cm
Product lengte0.75 cm50 m7.5 cm
Product breedte2 cm0 cm5 cm
Product gewicht0.02 kg0.49 kg0.15 kg
Verpakking hoogte270 mm55 mm—
Verpakking lengte670 mm185 mm—
VerpakkingsinhoudMesset á 9 stuks in blisterverpakking (inclusief schroefjes)50 m begrenzingsdraad30 RVS robotmaaier mesjes voor WORX robotmaaiers 30 schroefjes om de robotmaaier mesjes te bevestigen 1 gelconnector om begrenzingsdraad of perimeterdraad te herstellen
Verpakking breedte520 mm154 mm—
Verpakkingsgewicht18.58 kg0.48 kg0.16 kg
Type maaiaccessoireMesBegrenzingsdraadMes
Fabrieksgarantie termijnGeen fabrieksgarantie1 jaarGeen fabrieksgarantie
Geschikt voor type gazongereedschapRobotmaaiersRobotmaaiersAccugrasmaaier, Elektrische grasmaaier, Robotmaaiers
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Staal
  • ✓Product hoogte: 2.5 cm
  • ✓Product lengte: 0.75 cm
  • ✓Product breedte: 2 cm
  • ✓Product gewicht: 0.02 kg
  • ✓Type maaiaccessoire: Mes
  • ✓Fabrieksgarantie termijn: Geen fabrieksgarantie
  • ✓Geschikt voor type gazongereedschap: Robotmaaiers
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Product hoogte: 0 cm
  • ✓Product lengte: 50 m
  • ✓Product breedte: 0 cm
  • ✓Product gewicht: 0.49 kg
  • ✓Fabrieksgarantie termijn: 1 jaar
  • ✓Type maaiaccessoire: Begrenzingsdraad
  • ✓Geschikt voor type gazongereedschap: Robotmaaiers
  • ✓Aantal mesjes: 30 stuks
  • ✓Materiaal: Roestvrij staal (RVS)
  • ✓Dikte: 0.90 mm
  • ✓Inclusief: Gel connector
  • ✓Verpakking: Plastic opbergdoos
  • ✓Geschikt voor: WORX Landroid robotmaaiers
  • ✓Rating: 5.0 uit 5 sterren
Voordelen
  • +Automatisch gebruik bespaart tijd en moeite
  • +Flexibele bepaling van het maaibereik zonder vaste perimeters
  • +Gemakkelijk uit te breiden door op bestaande draad aan te sluiten
  • +UV-bestendig voor een lange levensduur
  • +Fungeert ook als geleidingsdraad terug naar het laadstation
  • +Compact 50m formaat ideaal voor kleinere tuinen of aanvullingen
  • +Grote set van 30 mesjes. Maanden meegaan met normaal maaigebruik
  • +Roestvrij staal (RVS) met 0.90 mm dikte. Breekt niet snel en rostvrij
  • +Inclusief gel connector. Alles uit de doos meteen bruikbaar
  • +Nauwkeurige snijresultaten. Gladder snijpatroon voor gezonder gras
  • +Goede prijs voor 30 stuks. Geen dure originele WORX onderdelen nodig
Nadelen
    • −Alleen compatibel met GARDENA robotmaaiers, niet universeel bruikbaar
    • −50 meter kan onvoldoende zijn voor grote tuinen zonder extra spoelen
    • −Originele GARDENA koppelingen nodig voor verbindingen, wat extra kosten oplevert
    • −Alleen compatibel met WORX Landroid maaiers. Niet universeel inzetbaar
    • −Plastic opbergdoos kan beschadigd worden bij ruw transport
    • −Montage vereist voorzichtigheid om jezelf niet te snijden aan de scherpe mesjes
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Worx Landroid M500 WR141E voor 500 m²

    Worx

    Worx Landroid M500 WR141E voor 500 m²

    € 263,36

    GARDENA PowerJet 18V P4A solo bladblazer/-zuiger

    Gardena

    GARDENA PowerJet 18V P4A solo bladblazer/-zuiger

    € 147,00

    Nilfisk Core 150 PowerControl PAD hogedrukreiniger 150 bar

    Nilfisk

    Nilfisk Core 150 PowerControl PAD hogedrukreiniger 150 bar

    € 210,00

    Parkside 12V Accu Reciprozaag incl. Accu, Lader & Koffer

    Parkside

    Parkside 12V Accu Reciprozaag incl. Accu, Lader & Koffer

    € 37,95

    Gardena EasyCut 45/18V P4A set met 45 cm mes

    Gardena

    Gardena EasyCut 45/18V P4A set met 45 cm mes

    € 116,45

    Kärcher OC 3 Foldable: Compact mobiel met opvouwbare tank

    Kärcher

    Kärcher OC 3 Foldable: Compact mobiel met opvouwbare tank

    € 119,95

    Nilfisk 126481138 Slang 6m - originele hogedrukslang

    Nilfisk

    Nilfisk 126481138 Slang 6m - originele hogedrukslang

    € 35,20