← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

TP-Link

TP-Link Archer C50 - WiFi 5 router met dual-band voor kleine woningen

TP-Link

TP-Link Archer C6: WiFi 5 router met 1200 Mbps en MU-MIMO

TP-Link

TP-Link Archer AX23: WiFi 6-router met 1800 Mbps

Prijs
€ 38,56
€ 39,90
€ 57,80
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantDicht bij gemeten minimumAan de hoge kant
Prijsstabiliteitwisselend
€ 26,95 tot € 41,80
stabielbeste
€ 38,79 tot € 50,99
stabiel
€ 47,99 tot € 69,99
Waardering vs categorie———
USBNeeNeeNee
MerkTP-LinkTP-LinkTP-Link
KleurWitZwartZwart
ModelTP-Link Archer C50 draadloze router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) WitTP-Link Archer C6 draadloze router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) WitWiFi 6 | 1800 Mbps
Type MIMOMIMOMU-MIMOMU-MIMO
SimkaartslotNeeNeeNee
Product hoogte3.21 cm3.50 cm4.16 cm
Product lengte18.30 cm14.40 cm13.50 cm
WiFi StandaardWiFi 5WiFi 5WiFi 6
Link aggregatieNeeNeeNee
Product breedte22.30 cm23 cm26.02 cm
Product gewicht630 g300 g500 g
Type LAN poorten1 Gigabit1 Gigabit1 Gigabit
PoE ondersteuningNeeNeeNee
Type WIFI netwerkDual-bandSimultaneous dual-bandSimultaneous dual-band
VerpakkingsinhoudTP-Link Archer C50, Voedingsadapter, Installatie CD-rom, Ethernet Kabel en Snelle Installatie GidsTP-Link Archer C6Router, Ethernetkabel, stroomkabel
Aantal WAN-poorten111
Verpakkingsgewicht678 g718 g715 g
Geïntegreerd modemNeeNeeNee
WiFi Snelheid 5 GHz867 Mbps867 Mbps1200 Mbps
Aanvullende functiesY—OneMesh – gebruik in combinatie met OneMesh-extenders om in heel het huis een goede dekking te krijgen voor een goede roaming tussen signalen.
WiFi Snelheid Totaal1200 Mbps1200 Mbps1800 Mbps
Aantal USB 2.0 poorten000
Aantal ethernet poorten454
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar3 jaar
Bediening via mobiele appJaJaNee
Aantal 1 Gigabit LAN poorten444
Aantal 10 Gigatbit LAN poorten0——
Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten0——
Aantal interne/externe WiFi antennes444
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)000
Bedrade snelheid—Gigabit (Tot 1 Gbps)Gigabit (Tot 1 Gbps)
VPN pass-through—Ja—
Netwerk beveiliging opties—WPA, WEP, WPA2—
App werkt op besturingssyteem—Android, iOSAndroid, iOS
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 630 g
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Product hoogte: 3.21 cm
  • ✓Product lengte: 18.30 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 5
  • ✓Product breedte: 22.30 cm
  • ✓Type LAN poorten: 1 Gigabit
  • ✓Aantal WAN-poorten: 1
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product gewicht: 500 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 4.16 cm
  • ✓Product lengte: 13.50 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 6
  • ✓Product breedte: 26.02 cm
  • ✓Bedrade snelheid: Gigabit (Tot 1 Gbps)
  • ✓Type LAN poorten: 1 Gigabit
Voordelen
  • +Simultaneous Dual-Band: verdeel apparaten over 2,4 GHz en 5 GHz banden
  • +Ouderlijke controle voor beheer van kinderinternetgebruik
  • +Eenvoudige configuratie via Tether app voor Android en iOS
  • +Gastnetwerk mogelijkheid via aparte wifi-banden
  • +Vier externe antennes en één interne antenne voor stabiele dekking
  • +MU-MIMO ondersteunt communicatie met twee apparaten tegelijk
  • +Gigabit Ethernet-poorten voorkomen een knelpunt op bekabelde verbindingen
  • +TP-Link Tether app maakt netwerkbeheer eenvoudig via smartphone
  • +WiFi 6 (802.11ax) voor stabielere verbinding met veel apparaten
  • +Simultaneous Dual-Band voorkomt dat verkeer elkaar hindert
  • +Ondersteunt tot 1,8 Gbps totale wifisnelheid
  • +Vijf ethernetpoorten waarvan gigabit (1000 Mbps)
  • +Gratis uitgebreide ouderlijk toezicht-functies via app
Nadelen
  • −Fast Ethernet poorten beperken bekabelde verbindingen tot 100 Mbps
  • −WiFi 5 is verouderd ten opzichte van moderne WiFi 6/6E/7 standaarden
  • −Alleen geschikt voor kleine woningen, niet voor grotere oppervlaktes
  • −WiFi 5 is verouderd; nieuwere apparaten profiteren niet van snellere standaarden
  • −Levering willekeurig uit twee verschillende ontwerpen, je weet niet welke je krijgt
  • −Totale snelheid van 300 Mbps op 2,4 GHz beperkt voor zwaardere taken
  • −Maximale wifisnelheid van 1800 Mbps is lager dan duurdere WiFi 6-routers
  • −Geschikt voor middengrote woningen, niet voor grote panden zonder mesh-extenders
  • −Geen vermelding van USB-poorten voor gedeelde opslag
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

Asus

ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

€ 151,00

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

Asus

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

€ 624,00

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

TP-Link

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

€ 197,00

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

Dell

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

€ 245,00

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

Samsung

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

€ 363,80

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

Samsung

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

€ 209,00

TP-Link Archer GE800: WiFi 7 gamingrouter met 19 Gbps

TP-Link

TP-Link Archer GE800: WiFi 7 gamingrouter met 19 Gbps

€ 425,00

HP USB-C 100W G6 Dockingstation

HP

HP USB-C 100W G6 Dockingstation

€ 119,00