← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

TP-Link

TP-Link Archer AX73 WiFi 6-router: 5400 Mbps, dual-band

Asus

ASUS RT-BE86U WiFi 7 dual-band router met 10 Gbps WAN/LAN en vier 2,5 Gbps-poorten

Asus

ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

Prijs
€ 126,00
€ 222,00
€ 278,59
€ 151,00
€ 176,41
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentGemiddelde prijsGemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 119,00 tot € 143,48
stabiel
€ 199,00 tot € 246,30
stabiel
€ 119,00 tot € 160,00
Waardering vs categorie———
QoSJaJaJa
USBNeeJaJa
MerkTP-LinkASUSASUS
UPnPJaJaJa
KleurZwartZwartzwart
ModelWiFi 6 | 5400 Mbps | Quad-Core prosessorWiFi 7 | 10 Gbps | 6800 MbpsASUS TUF Gaming BE9400 Tri Band WiFi 7 (802.11be) Extendable Gaming Router, Tri-band
MultiroomNeeJaJa
Type MIMOMU-MIMOMU-MIMOMU-MIMO
BeamformingNeeJaJa
GastnetwerkJaJaJa
USB-versiesUSB 3.0USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
SimkaartslotNeeNeeNee
Fabrikant NaamTP-Link Technologies Co., Ltd.ASUSTeK Computer Inc.ASUS
Product hoogte4.92 cm31.60 cm19.10 cm
Product lengte14.72 cm9 cm17.90 cm
Reparatie typeCarry-inCarry-inCarry-in
WiFi StandaardWiFi 6WiFi 7WiFi 7
Introductiejaar202020242025
Link aggregatieNeeJaJa
Product breedte27.25 cm23.50 cm32 cm
Product gewicht753 g854 g764 g
Bedrade snelheidGigabit (Tot 1 Gbps)Gigabit (Tot 10 Gbps)Gigabit (Tot 2.5 Gbps)
IntroductiemaandDecemberJanuariSeptember
Seamless RoamingNeeJaJa
Taal handleidingUniverseelDuits, Engels, Frans, NederlandsEngels
Type LAN poorten1 Gigabit10 Gigabit, 2.5 Gigabit2.5 Gigabit
VPN pass-throughJaJaJa
PoE ondersteuningNeeNeeJa
Type WIFI netwerkSimultaneous dual-bandDual-bandSimultaneous tri-band
Verpakking hoogte8.90 cm13.30 cm8.10 cm
Verpakking lengte43.10 cm32 cm44.70 cm
VerpakkingsinhoudRouter, stroomkabelRouter, RJ-45 kabel, Power Adapter, Snelstartgids, GarantiekaartTUF-BE9400 Tri-band gamingrouter, RJ-45-kabel, Stroomadapter, Snelstartgids, Garantiekaart
Aantal WAN-poorten121
Ondersteunt MatterNeeNee—
Verpakking breedte27.30 cm22.70 cm24.10 cm
Verpakkingsgewicht1438 g1913 g1503 g
Geïntegreerd modemNeeNeeNee
Ouderlijke controleJaJaJa
WiFi Snelheid 5 GHz4800 Mbps5760 Mbps2880 Mbps
Aanvullende functiesGeen10 Gbps portOndersteuning voor Wi-Fi 7, 4096-QAM modulatie, quad-core processor.
WiFi Snelheid Totaal5400 Mbps11000 Mbps9300 Mbps
WiFi Snelheid 2,4 GHz574 Mbps1000 Mbps688 Mbps
Aantal USB 2.0 poorten01—
Aantal ethernet poorten554
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar3 jaar
Bediening via mobiele appJaJaJa
Betaalde diensten vereistNeeNeeNee
Ondersteuning met updatesMinimaal 48 maanden na introductiedatum—Minimaal 7 jaar na introductiedatum
Aantal stuks in verpakking1 stuk(s)1 stuk(s)1 stuk(s)
Netwerk beveiliging optiesWPA, WPA2, WPA3WPA2, WPA3, WEP, WPAFiltering op MAC-adres
Geoptimaliseerd voor GamingNeeJaJa
Aantal 1 Gigabit LAN poorten4——
App werkt op besturingssyteemiOS, iPadOS, AndroidAndroid, iOS, iPadOS, WindowsWindows, iPadOS, iOS, Android
MPN (Manufacturer Part Number)Archer AX7390IG08W0-MO9A0V90IG0A30-MO9C00
Uitzonderingen fabrieksgarantiegebruikersschadeSchade—
Aantal interne/externe WiFi antennes646
Delen van gebruikersgegevens vereistJa, bij aanmaken van account bij appNee—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)111
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataJaNeeNee
Aantal 10 Gigatbit LAN poorten—1—
Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten—43
WiFi Snelheid 6 GHz——5760 Mbps
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 753 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.0
  • ✓Product hoogte: 4.92 cm
  • ✓Product lengte: 14.72 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 6
  • ✓Introductiejaar: 2020
  • ✓Product breedte: 27.25 cm
  • ✓Product gewicht: 854 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type A
  • ✓Product hoogte: 31.60 cm
  • ✓Product lengte: 9 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 23.50 cm
  • ✓Product gewicht: 764 g
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
  • ✓Product hoogte: 19.10 cm
  • ✓Product lengte: 17.90 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Product breedte: 32 cm
Voordelen
  • +WiFi 6 biedt snellere en stabielere verbinding met groter bereik
  • +MU-MIMO ondersteunt tot 200 gelijktijdige apparaten
  • +TP-Link HomeShield beveiligt IoT-apparaten en biedt ouderlijk toezicht
  • +Geschikt voor 8K-streaming dankzij hoge bandbreedte
  • +Dual-band voor flexibel gebruik: streamen, gamen en thuiswerken
  • +10 Gbps WAN/LAN plus vier 2,5 Gbps-poorten
  • +WiFi 7 dual-band, 6800 Mbps, sterk bereik
  • +AiMesh, AiProtection en ouderlijk toezicht zonder abonnement
  • +VPN-server en -client, QoS, gastnetwerk, WPA3
  • +Vier afneembare antennes, MU-MIMO, beamforming
  • +Drie jaar garantie; 4,5 uit 5 na bijna 190 beoordelingen
  • +Ook bij vakhandels leverbaar
  • +Tri-band WiFi 7 met 6 GHz, 320 MHz-kanalen en MLO
  • +Vier 2,5 Gbps-poorten, waaronder een gamingpoort
  • +Gameprioritering met één tik en OpenNAT
  • +AiProtection en VPN's zonder abonnement
  • +AiMesh om uit te breiden met ASUS-routers
  • +Smart Home Master voor aparte IoT-subnetten
  • +USB 3.2 en link aggregation
Nadelen
  • −Alleen geschikt voor appartementen of kleine woningen
  • −Geen mesh-functionaliteit voor meerdere verdiepingen
  • −Voor grotere woningen zijn Deco-systemen een betere keuze
  • −Geen 6 GHz-band
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Groot en opvallend met vier antennes
  • −6 GHz-band komt slecht door muren
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Specificatie noemt ten onrechte PoE-ondersteuning
  • −Engelse handleiding; geen 10 Gbps-poort; één beoordeling
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

Asus

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

€ 624,00

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

TP-Link

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

€ 197,00

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

Dell

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

€ 252,44

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

Samsung

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

€ 363,80

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

Samsung

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

€ 209,00

TP-Link Archer GE800: WiFi 7 gamingrouter met 19 Gbps

TP-Link

TP-Link Archer GE800: WiFi 7 gamingrouter met 19 Gbps

€ 425,00

HP USB-C 100W G6 Dockingstation

HP

HP USB-C 100W G6 Dockingstation

€ 119,00