← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

DDpai

DDpai Dashcam - 2K HD

AZDome

AZDome GS63H Pro 2CH - Voor- en achtercamera dashcam

AZDome

AZDome M770 Pro 2CH 4K-dashcam

Prijs
€ 78,00
€ 146,99
€ 149,99
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore62/100beste56/10035/100
Prijssegment
Midden
Midden
Midden
Prijspositiegoedkoper dan 55%bestegoedkoper dan 44%goedkoper dan 43%
KoopmomentGoed koopmoment—Aan de hoge kant
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 78,00 tot € 98,90
—wisselend
€ 119,99 tot € 149,99
Waardering vs categoriebeter dan 54%beter dan 68%bestebeter dan 37%
GPSJaJaIngebouwd
MerkDDpaiAZDomeAZDome
WIFIJaJa—
KleurZwartZwart—
ModelN2 DualGS63H Pro 2CHM770 Pro 2CH
G-SensorJaJa—
BluetoothJaNee—
NachtmodusJaJa—
TouchscreenNeeNee—
CE markeringZichtbaar——
Dual DashcamJaJa—
ParkeermodusJaJa—
VoedingstypeAccu, USBAutolader—
Wifi vereistJa, met bijzondere eisen, zie productinfoNee—
LooprecordingJaJa—
Schermgrootte1.9 Inch2.4 Inch—
Fabrikant NaamWieport——
Product hoogte5.2 cm0 cm—
Product lengte10.5 cm0 mm—
Reparatie typeCarry-in——
Videoresolutie4KHD Ready—
Introductiejaar20252024—
Product breedte6.7 cm0 mm—
Product gewicht0.09 kg0.20 kg—
IntroductiemaandJuliJanuari—
Taal handleidingUniverseelEngels—
TaalinstellingenUniverseelEngels—
Aantal megapixels13 Megapixel4 Megapixel—
BeeldstabilisatorYY—
Bluetooth vereistJa, met bijzondere eisen, zie productinfoNee—
Type input/outputUSB-CMini-USB—
Verpakking hoogte5 cm——
Verpakking lengte10 cm——
VerpakkingsinhoudDual Dashcan, Kabel, Autolader, Pry ToolAZDome GS63H Pro 4K, FullHD achter camera (6m), 64gb Micro SD kaart, Zelfklevende houder, Zuignap houder USB Sigarettenvoeding (3.5m), Kabelclips (5 stuks), Kabeltrimmer, Handleiding (Engels)—
Aantal usb-poorten11—
Verpakking breedte15 cm——
Verpakkingsgewicht0.25 kg0.65 kg—
Zichtbare microfoonJaJa—
Foto functionaliteitJaJa—
Inclusief adapter(s)JaJa—
Type stroomaansluitingUSB-kabel, AccuSigarettenaansteker auto—
Fabrieksgarantie termijn1 jaar2 jaar—
Kan gekoppeld worden metMet meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatieMet meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie—
Type extern geheugenslotMicro SDMicro SD—
Ondersteuning met updatesMinimaal 12 maanden na introductiedatumMinimaal 12 maanden na introductiedatum—
Camera kijkhoek horizontaal140170—
App werkt op besturingssyteemAndroid, iOSiOS, Android—
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNee—
App vereist voor volledige functionaliteitJaNee—
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Betaalde diensten vereist—Nee—
Mobiele data verbinding mogelijk—Nee—
Delen van gebruikersgegevens vereist—Nee—
App——Lokale telefoonverbinding
Type——Dashcamset met voor- en achtercamera
Wifi——2,4 en 5 GHz volgens handleiding
Scherm——3,0 inch volgens actuele productpagina
Montage——Zelfklevende houder
G-sensor——Ja
Diafragma——F1.8 volgens handleiding
Lusopname——Ja
Microfoon——Ingebouwd
Afmetingen——13,9 x 3,3 x 4,0 cm volgens fabrikant
CPL-filter——Optioneel, niet als standaard bevestigd
Fotoformaat——JPG volgens handleiding
Luidspreker——Ingebouwd
Videoformaat——MP4 volgens handleiding
Aanraakscherm——Nee
Energieopslag——Supercondensator
Kijkhoek voor——170 graden volgens fabrikant
Parkeeropname——Tijdsverloop of schokdetectie met permanente voeding
Videocodering——H.264 volgens handleiding
Voedingsvraag——5 V / 2,5 A volgens handleiding
Aantal kanalen——2CH
Beeld-in-beeld——Ja
Resolutie voor——3840 x 2160 pixels
Interieurcamera——Niet inbegrepen bij de 2CH-set
Kijkhoek achter——140 graden volgens fabrikant
Resolutie achter——1920 x 1080 pixels
Bedrijfstemperatuur——Min 20 tot plus 70 graden Celsius volgens handleiding
Kabellengte voeding——3,3 meter
Meegeleverde opslag——64 GB microSD
Ondersteunde opslag——32, 64, 128 en 256 GB volgens fabrikant
Parkeertijdsverloop——720p, 1 beeld per seconde volgens fabrikant
Voedingsaansluiting——USB-C
Beeldfrequentie voor——25 beelden per seconde bij 4K
Beeldfrequentie achter——25 beelden per seconde
Kabellengte achtercamera——6 meter
Permanente parkeer voeding——Niet inbegrepen
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 0.09 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 1.9 Inch
  • ✓Product hoogte: 5.2 cm
  • ✓Product lengte: 10.5 cm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Product breedte: 6.7 cm
  • ✓Product gewicht: 0.20 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.4 Inch
  • ✓Product hoogte: 0 cm
  • ✓Product lengte: 0 mm
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 0 mm
  • ✓Aantal megapixels: 4 Megapixel
  • ✓Gelijktijdige 4K-vooropname en Full HD-achteropname met 25 beelden per seconde
  • ✓Ingebouwde GPS voor route-, locatie- en snelheidscontext
  • ✓Lokale wifi-appverbinding via 2,4 of 5 GHz volgens de handleiding
  • ✓Meegeleverde microSD-kaart van 64 GB
  • ✓Lusopname en G-sensor voor automatisch opslagbeheer
  • ✓Parkeeropties via tijdsverloop of schokdetectie met afzonderlijke voeding
  • ✓Supercondensator in plaats van een gebruikelijke ingebouwde accu
  • ✓Beeld-in-beeld voor controle van voor- en achtercamera
Voordelen
  • +Uitstekend beoordeeld door gebruikers
  • +Voor- en achtercamera in één set, verbonden via een meegeleverde 6 meter kabel
  • +Wifi aan boord voor het bekijken en downloaden van beelden via de AZDome app op iOS en Android
  • +Ingebouwde gps voor snelheid en locatiegegevens bij opnames
  • +Loop recording met instelbare fragmentlengte van 3, 5 of 10 minuten
  • +Compleet geleverd met 64GB Micro SD kaart, sticker- en zuignaphouder en sigarettenvoeding
  • +Voor- en achtercamera nemen gelijktijdig op
  • +GPS, wifi en 64GB-kaart zitten bij de gecontroleerde set
  • +Ondersteunt microSD-kaarten tot 256 GB volgens de fabrikant
  • +Supercondensator is passend voor gebruik in een warme autoruitomgeving
  • +Officiële handleiding en productspecificatie zijn beschikbaar voor broncontrole
Nadelen
    • −De opgegeven specificaties spreken elkaar tegen over de resolutie: de productbeschrijving noemt True 4K (3840x2160), terwijl het specificatieveld 'HD Ready' en '4 Megapixel' vermeldt
    • −Automatische parkeerstand werkt alleen met de los verkrijgbare AZDome Continue voeding en niet met de standaard meegeleverde sigarettenvoeding
    • −Handleiding is uitsluitend in het Engels beschikbaar
    • −Voor en achter zijn bij de genoemde hoogste standen beperkt tot 25 beelden per seconde
    • −Automatische parkeerbewaking vraagt een afzonderlijke permanente voeding
    • −Montage van de achtercamera vereist een lange en veilige kabelroute
    • −Productpagina en handleiding verschillen over schermmaat en lusintervallen
    • −Een interieurcamera en circulair polarisatiefilter zijn niet standaard inbegrepen
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    OUXI

    OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

    Budget

    € 37,00

    MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

    MET

    MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

    Midden

    € 41,99

    Simson Bandenreparatieset 23-delig compact

    Simson

    Simson Bandenreparatieset 23-delig compact

    Budget

    € 14,24

    Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

    Minoura

    Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

    Midden

    € 97,70

    MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

    MET SPA

    MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

    Midden

    € 72,99

    MET E-Mob - Veilige E-bike Helm

    MET SPA

    MET E-Mob - Veilige E-bike Helm

    Midden

    € 55,69

    Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

    Garmin

    Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

    Midden

    € 113,06

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    Gazelle

    Gazelle Powervision LED Achterlicht

    Budget

    € 25,99