← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

ProtoArc

ProtoArc Ergonomische Verticale Muis

Evoluent

Evoluent Verticale Muis D - Draadloos, Small, Ergonomisch

Kensington

Kensington Pro Fit USB Muis - Ergonomisch Kantoor Design

Prijs
€ 44,95
€ 113,00
€ 169,36
€ 38,35
Beoordeling
Categoriekantoor-bureaukantoor-bureaukantoor-bureau
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantDicht bij gemeten minimumAan de hoge kant
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 33,00 tot € 44,95
stabiel
€ 113,00 tot € 130,00
wisselend
€ 30,00 tot € 39,14
Waardering vs categorie———
dpi240001600
MerkProtoArcEvoluentKensington
KleurZwartGrijsZwart
MuisvormMiniVerticaalNormaal
BluetoothJaNeeNee
DraadloosJaJaNee
DuimsteunJaNeeJa
OplaadbaarJaNeeNee
ScrollwielJaJaJa
Stille muisJaJaNee
VoedingstypeUSBBatterijUSB
Game platformAndroid, iOS, WindowsWindowsMAC, Windows
Aantal knoppen666
Bediening muisKnoppenKnoppenKnoppen
Fabrikant NaamRemodiusEvoluent LLCEsselte Business B.V.
Instelbare dpiJaJaJa
Product hoogte6.80 cm0 cm4.60 cm
Product lengte13.80 cm0 cm12.50 cm
Reparatie typeCarry-inCarry-inCarry-in
Aansturing muisOptischOptischOptisch
Product breedte6.90 cm0 cm8 cm
Product gewicht112 g0 kg0.12 kg
Draadloos bereik10 m10 m0 m
Type verlichtingZonder verlichtingBlue LEDZonder verlichting
Verpakking hoogte97 mm105 mm58 mm
Verpakking lengte148 mm113 mm162 mm
Accu/batterij codeLi-Ion batterij(en)AAAA
Instelbare knoppenJaJaNee
Verpakking breedte111 mm112 mm100 mm
Verpakkingsgewicht298 g230 g190 g
Speciaal voor gamenNeeNeeNee
Horizontaal scrollenJaNeeNee
Inclusief adapter(s)Nee——
Inclusief batterijenNeeJaJa
Ergonomisch ontworpenJaJaJa
Rechts- of linkshandigRechtshandig en linkshandigRechtshandigRechtshandig
Fabrieksgarantie termijn1 jaar2 jaar3 jaar
Indicator batterijniveauJaJaNee
Snel laden functionaliteitJaNeeNee
Werkt op glazen ondergrondJaNeeJa
Geschikt voor besturingssysteemWindows, Mac OS, iOS, AndroidWindows, Mac OSChrome OS, Mac OS, Windows
Aantal benodigde accu's/batterijen112
Gewichtjes—NeeNee
Kabellengte—0 m0 m
CE markering—ZichtbaarZichtbaar
Systeemeisen—WindowsCompatibel met Windows® 10, 8.1, 8, 7, macOS® 10.9 of nieuwer en Chrome OS™
Aanbevolen voor genre—Geen gamemuisGeen gamemuis
Instelbare verlichting—JaNee
MPN (Manufacturer Part Number)—VMDSWK72369EU
Uitzonderingen fabrieksgarantie—SchadeOnjuist gebruik/ Schade
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓dpi: 2400
  • ✓Aantal knoppen: 6
  • ✓Product hoogte: 6.80 cm
  • ✓Product lengte: 13.80 cm
  • ✓Product breedte: 6.90 cm
  • ✓Product gewicht: 112 g
  • ✓Draadloos bereik: 10 m
  • ✓Kleur: Grijs
  • ✓dpi: 0
  • ✓Kabellengte: 0 m
  • ✓Aantal knoppen: 6
  • ✓Product hoogte: 0 cm
  • ✓Product lengte: 0 cm
  • ✓Product breedte: 0 cm
  • ✓Product gewicht: 0 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓dpi: 1600
  • ✓Kabellengte: 0 m
  • ✓Aantal knoppen: 6
  • ✓Product hoogte: 4.60 cm
  • ✓Product lengte: 12.50 cm
  • ✓Product breedte: 8 cm
  • ✓Product gewicht: 0.12 kg
Voordelen
  • +Draadloze verbinding voor extra vrijheid
  • +Goed beoordeeld door gebruikers
  • +Verticale ergonomie vermindert spanning in pols, onderarm, nek en schouders aanzienlijk
  • +Draadloos via USB-ontvanger, plug-and-play zonder handmatige configuratie nodig
  • +Gegroefde muisknoppen en duimknoppen op optimale plekken voor nauwkeurig werken
  • +6 volledig programmeerbare knoppen met Smart Scrolling en Excel Horizontal Scroll
  • +Beschikbaar in drie maten voor verschillende handafmetingen
  • +Ergonomisch ontwerp met gebogen zijkanten biedt comfort en grip bij langdurig gebruik
  • +Optische sensor (1000 dpi) levert nauwkeurige cursorcontrole voor kantoorwerk
  • +Duimnavigatie voor webbrowsers bespaart tijd bij navigatie
  • +Bedraad USB - geen batterijen nodig, altijd betrouwbaar en gereed
  • +Plug & Play werking, werkt direct bij aansluiting zonder drivers
Nadelen
    • −Verticale vorm vereist gewenning; niet geschikt voor wie veel wisselt tussen apparaattypen
    • −Maat Small (tot 178 mm) past niet bij grotere handen; Medium of Large is nodig
    • −Bedraad design - je bent gebonden aan een USB-kabel met beperkte mobiliteit
    • −Alleen geschikt voor rechtshandigen - linkshandigen moeten naar ander model
    • −1000 DPI is basis-niveau - niet geschikt voor gaming of grafisch werk
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    FRITZ

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    € 284,90

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    Brother

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    € 105,00

    Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

    Brother

    Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

    € 159,00

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    Brother

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    € 177,44

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    Fellowes

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    € 51,27

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    Kensington

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    € 44,46

    Durrafy Ergonomische Bureaustoel

    Durrafy

    Durrafy Ergonomische Bureaustoel

    € 129,99

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    Logitech

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    € 94,95