← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

ProtoArc

ProtoArc Opvouwbaar Bluetooth Toetsenbord

Logitech

Logitech MX Keys Mini For Business draadloos toetsenbord

LISM

Mini-toetsenbord 6 Programmeerbare Knoppen

Prijs
€ 59,00
€ 131,50
€ 174,86
€ 26,89
Beoordeling
Categoriekantoor-bureaukantoor-bureaukantoor-bureau
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantAan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteitwisselend
€ 49,95 tot € 59,00
stabielbeste
€ 103,90 tot € 131,50
wisselend
€ 18,00 tot € 28,39
Waardering vs categorie———
MerkProtoArcLogitech—
KleurSpace GreyGrafiet—
ModelToetsenbordLogitech Master MX Keys Mini For Business—
DraadloosJaJa—
OplaadbaarJaJa—
VerlichtingNeeJa—
CE markeringZichtbaar——
Type toetsenScissor toetsenScissor toetsen—
VoedingstypeAccuAccu—
Game platformAndroid, iOS, MAC, Nintendo Switch, WindowsAndroid—
Fabrikant NaamRemodius——
Product hoogte2.43 cm2.10 cm—
Product lengte20.32 cm13.20 cm—
Reparatie typeCarry-in——
Vlakke toetsenNeeNee—
Numeriek keypadJaNee—
Product breedte12.70 cm29.60 cm—
Product gewicht297 g2 kg—
Draadloos bereik5 m10 m—
Taal handleidingEngelsUniverseel—
Type verlichtingZonder verlichtingLED—
Verpakking hoogte29 mm——
Verpakking lengte248 mm——
Toetsenbord optiesMultimedia toetsen, Tablet-toetsenbordBluetooth—
Verpakking breedte170 mm——
Verpakkingsgewicht484 g689 g—
Speciaal voor gamenNeeNee—
Inclusief adapter(s)NeeNee—
Toetsenbord indelingQWERTYQWERTY—
MultimediasneltoetsenJaJa—
Instelbare verlichtingNeeJa—
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar—
Per toets apart verlichtNeeNee—
Taal toetsenbordindelingUS LayoutUS Layout—
Snel laden functionaliteitNeeNee—
Type toetsenbord connectieBluetoothRadio(RF)—
Fysieke toetsenbordindelingANSIISO—
Maximum vermogen voor opladen1.11 W——
Minimum vermogen voor opladen0.5 W——
Geschikt voor besturingssysteemAndroid, Windows, iOSMac OS, Linux, iOS, Windows, Android—
Systeemeisen—Ondersteunt Windows Windows 10, Windows 11, Ondersteunt Mac-besturingssysteem Mac OS X 10.14 Mojave, Ondersteunt Linux Ja, Ondersteunde mobiele besturingssystemen Android 8.0, iOS, iPadOS—
Soort mechanische toetsen—Niet van toepassing—
Gewicht——Circa 200-250 gram
Voeding——USB powered (geen batterijen nodig)
Draaiknop——Ja, multifunctioneel instelbaar
Materiaal——Plastic behuizing met mechanische schakelaars
Aansluiting——USB (kabelgebonden)
Schakeltype——Mechanisch
Aantal toetsen——6 programmeerbare knoppen
Compatibiliteit——Windows, Mac (verificatie aanbevolen)
Programmeerbaar——Volledige aanpassingsmogelijkheden
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Space Grey
  • ✓Product hoogte: 2.43 cm
  • ✓Product lengte: 20.32 cm
  • ✓Product breedte: 12.70 cm
  • ✓Product gewicht: 297 g
  • ✓Draadloos bereik: 5 m
  • ✓Fabrieksgarantie termijn: 2 jaar
  • ✓Maximum vermogen voor opladen: 1.11 W
  • ✓Kleur: Grafiet
  • ✓Product hoogte: 2.10 cm
  • ✓Product lengte: 13.20 cm
  • ✓Product breedte: 29.60 cm
  • ✓Product gewicht: 2 kg
  • ✓Draadloos bereik: 10 m
  • ✓Fabrieksgarantie termijn: 2 jaar
  • ✓Draadloos: Ja
  • ✓Aantal toetsen: 6 programmeerbare mechanische knoppen
  • ✓Aansluiting: USB-kabel (plug-and-play)
  • ✓Schakeltype: Mechanisch
  • ✓Multifunctionele draaiknop: Ja, instelbaar
  • ✓Programmeerbaar: Via software of Windows API
  • ✓Gewicht: Circa 200-250 gram
  • ✓Formaat: Ultracompact (onder 15cm)
Voordelen
  • +Draadloze verbinding voor extra vrijheid
  • +Smart functies voor extra gebruiksgemak
  • +Uitstekend beoordeeld door gebruikers
  • +Verbindt draadloos via Bluetooth Low Energy en de meegeleverde Logi Bolt USB-ontvanger
  • +Ondersteunt meerdere apparaten en heeft programmeerbare sneltoetsen
  • +Compact formaat van circa 29,6 bij 13,2 cm
  • +Instelbare LED-achtergrondverlichting
  • +Oplaadbare 1130 mAh-accu met USB-C-laadaansluiting
  • +Zes volledig programmeerbare knoppen. Je bepaalt zelf wat elke knop doet
  • +Mechanische schakelaars geven tactiele feedback en voelen duurzaam aan
  • +Plug-and-play USB. Werkt onmiddellijk zonder ingewikkelde software
  • +Ultracompact formaat neemt minimaal bureauruimte in beslag
Nadelen
    • −Geen numeriek toetsenblok, muis of aanwijsapparaat
    • −US QWERTY-toetsenbord met een opgegeven fysieke ISO-indeling, wat controle voor aankoop verstandig maakt
    • −Tegenstrijdige gewichtswaarden: 506,4 g voor het toetsenbord tegenover 2 kg in een ander productveld
    • −Slechts zes knoppen. Beperkter dan grotere macro-pads met 20+ keys
    • −Geen draadloze optie. Je bent afhankelijk van USB-aansluiting
    • −Plastic behuizing voelt op sommige onderdelen goedkoop aan
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    FRITZ

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    € 284,90

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    Brother

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    € 105,00

    Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

    Brother

    Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

    € 159,00

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    Brother

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    € 177,44

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    Fellowes

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    € 51,27

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    Kensington

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    € 44,46

    Durrafy Ergonomische Bureaustoel

    Durrafy

    Durrafy Ergonomische Bureaustoel

    € 129,99

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    Logitech

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    € 94,95