← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

KZQ

KZQ Luchtbevochtiger En Luchtreiniger Combi 4 Liter Watertank Stille Bediening Wasbaar Filter Voor Slaapkamer Kantoor En Babykamer Dubbele Functie Grote Capaciteit

Bellatio

Bellatio Waterverdamper radiator 4x dolomiet wit - 8x20 cm

Aigostar

Aigostar Misty - Stille Luchtbevochtiger

Prijs
€ 55,26
€ 57,88
€ 20,66
€ 38,50
€ 40,75
Beoordeling
Categoriewonen-slapenwonen-slapenwonen-slapen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentGemiddelde prijsDicht bij gemeten minimumDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteitwisselend
€ 50,24 tot € 75,88
zeer stabielbeste
€ 20,66 tot € 22,99
zeer stabiel
€ 38,50 tot € 49,99
Waardering vs categorie———
MerkKZQBellatio DesignAigostar
KleurWitWitWit
ModelLuchtbevochtiger En Luchtreiniger Combi—330500HIY
TimerNeeNee—
FilterJaNeeNee
SchermLED indicatorenGeen scherm—
Vermogen5 W1 W28 W
BeweegbaarJaNee—
HygrometerNeeNeeNee
Met wielenNeeNeeNee
NachtmodusNeeNeeJa
Kind veiligNeeNee—
CE markeringZichtbaar——
Muur montageNeeNeeNee
Geluidsniveau36 dB1.00 dB25 dB
Fabrikant NaamSnapGlow B.V.Shoppartners Bv—
Product hoogte27.20 cm20 cm25.80 cm
Product lengte17.60 cm8 cm18 cm
Type reinigingHepa-filterGeen reinigingGeen reiniging
Aroma dispenserNeeNee—
IndicatielampjeJaNee—
Product breedte17.60 cm3.50 cm18 cm
Product gewicht1.20 kg—1.25 kg
Taal handleidingEngelsNederlands—
AfstandsbedieningNeeNeeNee
Continu navulbaarNeeNeeJa
Hoogte instelbaarNeeNeeNee
Verpakkingsinhoud1 x Luchtreiniger en luchtbevochtiger 1 x Datakabel 1 x Gebruikershandleiding8x Radiator luchtbevochtigers.Aigostar Misty luchtbevochtiger
Aan-uit schakelaarJaNee—
Indicatie afgerondNeeNee—
Inhoud waterreservoir4 l500 l2.50 l
Type luchtbevochtigerKoudwaterverdamperKoudwaterverdamperUltrasoonbevochtiger
Automatische regulatieNeeNee—
Veiligheid uitschakelenNeeNee—
Automatisch uitschakelenJaNee—
Geschikt voor ruimte tot28 m²—30 m²
Verstelbare luchtuitlaatNeeNeeJa
Afneembare waterreservoirJaNeeNee
Bediening via mobiele appNeeNeeNee
Indicator watercapaciteitJaJaJa
KlimaatbeheersingsfunctieBevochtigingsfunctieBevochtigingsfunctieBevochtigingsfunctie
Gaat automatisch aan en uitNeeJa—
Instelbare vochtigheidsgraadNeeNeeJa
Ingebouwde luchtkwaliteitmeterNeeNee—
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNee—
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNee—
Verpakking hoogte—20 cm—
Verpakking lengte—8 cm—
Verpakking breedte—3.50 cm—
Afmeting / Grootte——2.5L
Verpakkingsgewicht——1.48 kg
Fabrieksgarantie termijn——2 jaar
Eigenschappen
  • ✓Vermogen: 5 W
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Geluidsniveau: 36 dB
  • ✓Product hoogte: 27.20 cm
  • ✓Product lengte: 17.60 cm
  • ✓Product breedte: 17.60 cm
  • ✓Product gewicht: 1.20 kg
  • ✓Inhoud waterreservoir: 4 l
  • ✓Vermogen: 1 W
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Geluidsniveau: 1.00 dB
  • ✓Product hoogte: 20 cm
  • ✓Product lengte: 8 cm
  • ✓Product breedte: 3.50 cm
  • ✓Inhoud waterreservoir: 500 l
  • ✓Timer: Nee
  • ✓Capaciteit: 2.5L
  • &check;Geluidsniveau: <30dB (ultra-stil)
  • &check;Timer: 1-8 uur instelbaar
  • &check;Nevelstanden: 3 niveaus verstelbaar
  • &check;Aromatherapie: Ja, in waterdepot
  • &check;Stroomverbruik: ~25W
  • &check;Garantie: 2 jaar
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +Set van 4 stuks - meerdere ruimtes tegelijk voorzien van bevochtiging
  • +Handige ophanghaakjes - gemakkelijk aan radiators bevestigen
  • +Compact formaat (8x3,5x20 cm) - valt niet op in woning
  • +Werkt zonder elektriciteit - stil en energieverbruiksloos
  • +Extreem stille werking. Echt onder 30dB, perfect voor nachtgebruik
  • +Aromatherapie zonder extra accessoires. Essentiële oliën direct in het water
  • +Instelbare timer tot 8 uur. Je bepaalt zelf wanneer het stopt
  • +Verstelbare nevelintensiteit. Van licht dampen tot agressieve bevochtigung
  • +Betaalbaar middensegment. Geen dure merk-markup
Nadelen
    • −Beperkte capaciteit - moet dagelijks bijgevuld worden met water
    • −Niet geschikt voor elektrische radiatoren of huizen zonder verwarmingsradiators
    • −Werking beperkt tot wintermaanden - in warme perioden weinig effect
    • −Klein waterdepot van 2.5L betekent frequent bijvullen in droge klimaten
    • −Bedieningspaneel kan intuïtiever; de timer is lastig in het donker
    • −Kunststof behuizing voelt niet premium; geen waterdicht ontwerp dus voorzichtig met plaatsing
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

    Philips

    Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

    € 254,05

    Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

    Emma

    Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

    € 549,70

    Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

    Emma

    Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

    € 599,70

    Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

    Sprei

    Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

    € 100,00

    Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

    Baseus

    Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

    € 29,89

    EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

    EZVIZ

    EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

    € 172,00

    Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

    Foscam

    Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

    € 253,00

    Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

    Philips

    Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

    € 175,00